Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: KRUGER & MATZ LIVE + Aero2

Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Awatar SamXel

Telefon
    myPhone NEXT, K&M LIVE
    ROM
    Android 4.1.2 Stock
    Sieć
    Plus, Play, T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    41
    Piwa (Otrzymane)
    60

Domyślnie

Szkoda bo Aero2 brałem tylko dla sprawdzania poczty i Yanosika.
    Nie wyobrażam sobie korzystania z Yanosika gdy co godzinę będę musiał wpisywać jakieś dwa słowa.
    Będzie to bez sensu w przypadku kogoś kto dziennie spędza 8 godzin na trasie za kierownicą

Lepiej gdyby już wprowadzili rozłączanie co 30, a nawet co 15 minut.

Jak zwykle najbardziej zostaną ukarani ci co najmniej ściągają danych. Polska rzeczywistość
    NOKIA 5110 -> Panasonic GD50 -> NOKIA 3310 -> NOKIA 3330 -> PHILIPS Ozeo -> SAGEM myX5-2 -> NOKIA 6610 -> NOKIA 3510 -> NOKIA 3120 Classic -> NOKIA 1616 -> NOKIA 5800 XM -> SAMSUNG Galaxy ACE -> Krüger & Matz LIVE -> myPhone NEXT -> ?

Telefon
    LIVE
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

... ale nie automatycznie. Dopiero wtedy, gdy wpiszemy na stronie internetowej dwa widoczne tam słowa. Mechanizm znany jest jako Captcha.
    Jeśli chodzi o korzystanie z przeglądarki to jeszcze rozumiem, ale aplikacje, które korzystają z internetu i nie są jednocześnie przeglądarkami (np. pogoda, klient poczty) to jak będą działać/nie działać? Captcha na ekranie blokady wyskoczy?

Awatar SamXel

Telefon
    myPhone NEXT, K&M LIVE
    ROM
    Android 4.1.2 Stock
    Sieć
    Plus, Play, T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    41
    Piwa (Otrzymane)
    60

Domyślnie

@up
    No właśnie też się zastanawiałem gdzie w smartfonie niby mielibyśmy wpisywać tego kapcia ?
    NOKIA 5110 -> Panasonic GD50 -> NOKIA 3310 -> NOKIA 3330 -> PHILIPS Ozeo -> SAGEM myX5-2 -> NOKIA 6610 -> NOKIA 3510 -> NOKIA 3120 Classic -> NOKIA 1616 -> NOKIA 5800 XM -> SAMSUNG Galaxy ACE -> Krüger & Matz LIVE -> myPhone NEXT -> ?

Telefon
    Galaxy S3, K&M Live, Neo V, Galaxy ACE, C7, E52
    Tablet
    Overmax SteelCore 10+, Lenovo A3000-H
    Sieć
    Heyah,+, Play,Aero2
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    3

Domyślnie

Aby być online co godzine trzeba bedzie otworzyc przegladarke i wpisac kod. Wtedy wszystkie aplikacje beda znowu sie laczyly. Lipa straszna.

Wysłane z mojego LIVE za pomocą Tapatalk 4

Telefon
    Pentagram Combo
    Tablet
    Vido N70S
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    4
    Piwa (Otrzymane)
    10

Domyślnie

Co myślicie o masowym zgłaszaniu tej kwestii do UKE bo to w sumie jest wałek względem kontraktu na BDI?

Awatar SamXel

Telefon
    myPhone NEXT, K&M LIVE
    ROM
    Android 4.1.2 Stock
    Sieć
    Plus, Play, T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    41
    Piwa (Otrzymane)
    60

Domyślnie

W podpisanym w 2009 roku przez Aero2 zobowiązaniu można znaleźć taki zapis:

"Jakiekolwiek ograniczenia treści lub protokołów dostępnych dla użytkownika korzystającego z dostępu nieodpłatnego nie będą dalej idące niż takie same ograniczenia stosowane dla użytkownika korzystającego z usług odpłatnych."

Czy jakikolwiek operator wymaga autoryzacji captcha przy logowaniu się do swojej usługi mobilnego internetu?

UKE powinno dopierniczyć kilka milionów kary Solorzowi to może chłop się obudzi bo jak widać szuka kasy na wykup Śląska Wrocław.

Awatar slan

Telefon
    Krüger&Matz Live 0403 (black)
    ROM
    4.1.2 (stock)
    Tablet
    GoClever A73 (HWv3), 4.0.4 (Fatum 1.4)
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    10
    Piwa (Otrzymane)
    25

Domyślnie

Najbardziej aktualne informacje, dotyczące Aero2 znajdziecie zawsze na BLOG-u naszego "forumowego" kolegi, Jakuba.
    Artykuł dotyczący "kapcia", wraz z komentarzami, znajduje się TUTAJ.
    Nie ukrywam, że mnie również niepokoi info o potrzebie "kapciowania", ponieważ m.in. z powodu Aero, którego używam głównie do synchronizacji poczty/pogody/forów (czyli niezbyt intensywnie) kupiłem "dualnego" LIVE'a
    Nokia 5110 -> Nokia 3210 -> Nokia 6310 -> Nokia 6310i -> Nokia E50 -> SPV M650 -> HTC Touch 3G -> HTC Desire Z -> Krüger&Matz LIVE

Awatar mirqnia

Telefon
    LG G2 Mini D620r
    ROM
    KitKat 4.4.2
    Sieć
    Nju Mobile
    Piwa (Postawione)
    9
    Piwa (Otrzymane)
    35

Domyślnie

Gdyby nie Aero (a przez to potrzebny mi był dual sim) to też bym nie zmieniała telefonu. Zatem dla mnie to nie jest miła informacja.

Awatar slan

Telefon
    Krüger&Matz Live 0403 (black)
    ROM
    4.1.2 (stock)
    Tablet
    GoClever A73 (HWv3), 4.0.4 (Fatum 1.4)
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    10
    Piwa (Otrzymane)
    25

Domyślnie

Ja, po zakupie LIVE'a, zrezygnowałem z "paczki danych" (1,5GB) u swojego operatora.
    Z wielką przyjemnością korzystam z Aero, ponieważ transmisja via Plus/Aero2 prawie wszędzie działa lepiej niż T-Mobile.
    Po wprowadzeniu "kapcia" jedyne co mi pozostanie to ponowne odblokowanie "paczki" w T-Mobile, ponieważ bezpłatna oferta Aero nie posiada żadnej konkurencji (wogóle jest to chyba ewenement na skalę światową)
    Nokia 5110 -> Nokia 3210 -> Nokia 6310 -> Nokia 6310i -> Nokia E50 -> SPV M650 -> HTC Touch 3G -> HTC Desire Z -> Krüger&Matz LIVE

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów