Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 47

Wątek: Samsung Galaxy Tab 3 7.0 - Opinie

Awatar obiektywny

Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    3

Exclamation Samsung Galaxy Tab 3 7.0 - Opinie

Awatar powro01

Telefon
    brak
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Zmienil sie tylko z wygladu wiec raczej nie zmienie Tab 2 na niego :-)

Wysyłane z mojego GT-P3110 za pomocą Tapatalk 2

Awatar zimny74

Telefon
    samsung galaxy s2
    Sieć
    Vodafone.ie
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Kupilem i jestem zadowolony jest szybki i poreczny a na dodatek wreszcie gniazdo micro usb do ladowania a nie jakis aplopodobny wynalazek jedyny minus to dlugi czas ladowania

Telefon
    Motorola Defy
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez zimny74 Zobacz posta
    Kupilem i jestem zadowolony jest szybki i poreczny a na dodatek wreszcie gniazdo micro usb do ladowania a nie jakis aplopodobny wynalazek jedyny minus to dlugi czas ladowania
    Czy wykrywa ci pendrive przez usb?

Wysłane z mojego SM-T211 przy użyciu Tapatalk now Free

Awatar terieron

Telefon
    SGS4
    ROM
    4.2.
    Tablet
    Lenovo S6000H
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    1

Thumbs down Rozczarowanie

GALAXY Tab 3 7.0 (SM-T211-3G + Wi-Fi).Długo czekałem aby kupić wersję czarną "siódemki",inną niż pospolite "białasy" zalegające półki.
    No i po 5-ciu dniach używania szybko zmieniłem go na poczciwego, świetnie zrobionego i przewidywalnego P-3100!
    Już sama pierwsza instalacja sprawiła kłopot-ponieważ w stock ROM-e ustawione jest wygaszanie po 15 sekundach-co niektórym nie wystarcza do wpisania, zalogowania do kont, aktualizacji konta Samsung, przy pierwszym użyciu.
    A wchodzenie do ustawień wygaszania w trakcie konfigurowania jest nieco karkołomne...
    Póżniej były kłopoty z niestabilnym(kilkukrotnym) logowaniem na konto Google.
    Jeżeli chodzi o wydajność - nie bawiłem się w jakieś antutu, czy inne cuda. Obserwowałem go z pozycji użytkownika narzędzia i zachowania aplikacji, które stale używam na innych tabletach.
    Zainstalowałem kilka z kilkudziesięciu z kompletu swoich "żelaznych appek" z poprzedniego 3110 i zwątpiłem.
    Wydajność i płynność jest tak denna, że już mi się nie chciało nawet instalować rzeczy,
    które śmiało śmigały na Galaxy Tab 2 a ja z niedowierzaniem sprawdzałem czy rzeczywiście jest na pokładzie ten cały dual-core 1.2GHz Marvell Armada PXA986 CPU.
    GPS (z AGPS) działa dużo wolniej niż w Tab dwójkach i sygnały są słabsze (gps test plus).
    Wifi-mniejsza czułość i zasięg odbioru.Kilkukrotnie łączyło się długo i namiętnie, tak że musiałem skonfigurować ponownie połączenie.

Wykonanie -to już jest quintesencja bezmyślności i mogiła!
    Co z tego, że przy pomocy designerskiej kosmetyki zwężono ramkę i "odchudzono tablet", jak i tak toto bez pokrowca nie można wziąć do ręki.(notabene Belkiny, czy inne etui, folie i akcesoria-mały wybór duże ceny w stosunku do tych dla Tab2).Nie ma nic bardziej genialnego jak ślizgająca i opływowa się obudowa!
    Dodano plastikową obwódkę imitującą szczotkowane aluminium (takie "cóś"-jak w SGS+)
    Tył-polerka na wysoki połysk z politurą typu Piano black, świecąca się jak lustro(albo psu jajka...) na której po jednym dniu używania widać rysy i odciski.(szmatka do wycierania odcisków-konieczna w kieszeni!) Można się zastanawiać czy to jest mobilne urządzenie do komunikacji, pracy i rozrywki, czy element ozdoby i dodatek do damskiej torebki w postaci polerowanej puderniczki z Androidem?.
    To nawet Lenovo ze swoimi powszechnym A1000 ma lepszą obudowę.
    Bardzo głęboko nienaturalnie osadzony przycisk Power w stosunku do głośności- w niektórych markowych "ubrankach" ochronnych' sprawia kłopot.
    W porównaniu do 2-jki sama jakość i głośność mp3 (192-320 kb/s,na całkiem niezłych słuchawkach-Senheiser, Logitec) każe z miejsca użyć korektora PowerAmp'a i podbicia dynamiki, co źle świadczy o przetworniku.

To urządzenie sprawdza się jedynie jako ciut większy telefon (phablet?)-bo moduł telefoniczny i jego software-ma świetny!
    No i im plus-doskonałe spasowanie obudowy. Reszta w skali 5-cio gwiazdkowej= zdecydowanie 2.
    W stosunku do dwójek-można tą trójkę traktować jako jedynie miłą dla oka ciekawostkę przyrodniczą ze stajni Samsunga...
    Stanowczo nie polecam.
    A dla koneserów markowego, "mającego wszystko" kieszonkowego tableta o niekoniecznie super-hyper graficzno-wydajnościowych bajerach Nexusa (który niestety nie ma slotu na SDCard a cena z 3 G i rozsadną ilością pamięci -powala z nóg!) polecam za to szukać Taba"dwójki" z 3G (Świetny moduł telefonu,Aero2,"czysty" GPS, świetna obudowa, lepszy ekran, dłuższa praca na jednym ładowaniu,dostępność i tańsze akcesoria),który będzie wkrótce miał polską aktualizacje Androida a który niestety Samsung powoli wycofuje w imię koniunktury sprzedaży serii tych dziwnych 3-jek .
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez terieron ; 21-11-13 o 16:57
    from Teriero w.73!

Telefon
    Samsung Galaxy SIII
    Tablet
    Samsung Galaxy Tab 3 7.0
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Niektóre sztuki tego modelu mają uszkodzone płyty główne. Objawia się to tym iż po pewnym czasie użytkowania wyskakuje monit na czarnym tle KERNEL PANIC UPLOAD MODE. Urządzenie zgłoszone z tą usterką na gwarancji ma wymienioną płytę główną czasem nawet baterię. Sprawa tkwi w płycie głównej jak i w systemie.

Telefon
    HTC Sensation
    Tablet
    Badziewie galaxy tab 3
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

Na szczęście jest to wygrana w prezencie, inaczej oddałbym go do sklepu przez okno. Nie wiedziałem, że samsung taki syf robi, przecież z tego nie da się korzystać. Net tnie równo, nie da się na żadnej przeglądarce korzystać bo co chwile ma freezy.
    Zna ktoś ładny polski opis jak wgrywać ROMy, wraz z ROMami do pobrania ?
    niby jest to proste, ale wolę mieć pewność.
    Nigdy tego badziewia nie kupujcie, szkoda nerwów

Awatar Stifler93

Telefon
    LG G2
    ROM
    4.4.2
    Tablet
    Samsung Galaxy Tab 3 7'0
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Szczerze to nie wiem skąd takie opinie , albo nie potraficie użytkować owego tableta albo macie jakieś podróby .. jestem w posiadaniu tab3 7.0 od 2 tygodni i na nic nie narzekam ...

Awatar zimny74

Telefon
    samsung galaxy s2
    Sieć
    Vodafone.ie
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Ciekawe uwagi, jednak ja nie zauważyłem u siebie żadnej z wymienionych powyżej wad. Czy myślicie ze miejsce zakupu może mieć znaczenie - ja swoj kupiłem w Irlandii wersja z wifi bez 3g. wszystko pięknie śmiga i nawet nie myślę o zmianie softu samsunga na jakiś inny. model sm-t210 android 4.1.2 jzo54k.t210xxami9

Awatar mbugiel

Telefon
    Samsung Galaxy S3 mini
    ROM
    4.1.2
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Ja ze swojego egzemplarza jestem srednio zadowolony.. ale to chyba raczej wina stocka.zdarzaja sie przycinki... czekamy na "chociaż" 4.3;p

Wysłane z mojego SM-T210 przy użyciu Tapatalka

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów