Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 91

Wątek: Co sądzicie o KAZAM?

Telefon
    Kazam Troper 5.5
    ROM
    4.2.2
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

witam, od wczoraj posiadam kazam 5.5 i narazie go testuje, zastanawiałem się jeszcze nad galaxy core, ale wybrałem kazama bo ma duży wyświetlacz, tylko szkoda że taką małą rozdzielczość.

Telefon
    iPhone 4S
    ROM
    iOS 7
    Tablet
    Jeżeli już to tylko iPad
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    42

Domyślnie

I jak działa?
    Chodzi mi o system, język polski w systemie, czy się zawiesza czy dużo lagów itp.
    Takie typowe pytania... .
    Motorola V22->Nokia 2600->Samsung SGH-X510->Nokia 1600->Nokia 6210->Nokia 3410->Nokia E50->Sony Ericsson K530i-> Samsung J200i->Sony Ericsson K800i->Nokia N73->Nokia E75->Samsung Galaxy S II->Samsung Galaxy S SCL->Samsung Galaxy Note 3->iPhone 4S

Telefon
    Xperia Arc
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Thumbs up kazam 5

Cytat Zamieszczone przez jsbiznes Zobacz posta
    Mnie ciekawi ten 5.5, faktycznie jest tani
    Telefon spoko mam go od miesiąca fotki rzeczywiście nie są za dobre ale tylko na ekranie fona w kompie porównywalne z samsung wave ja jestem zadowolony z zakupu no i aero działa

Telefon
    iPhone 4S
    ROM
    iOS 7
    Tablet
    Jeżeli już to tylko iPad
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    42

Domyślnie

a co z rzeczami z ostatniego mojego postu?
    Motorola V22->Nokia 2600->Samsung SGH-X510->Nokia 1600->Nokia 6210->Nokia 3410->Nokia E50->Sony Ericsson K530i-> Samsung J200i->Sony Ericsson K800i->Nokia N73->Nokia E75->Samsung Galaxy S II->Samsung Galaxy S SCL->Samsung Galaxy Note 3->iPhone 4S

Awatar zipo

Telefon
    9001 s+,kazam4,idol m2
    ROM
    4,3
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    10
    Piwa (Otrzymane)
    5

Domyślnie

Brak takich objawów. Powiem szczerze, za naprawdę wart za ta cena . minus to słaby wyświetlacz i aparat
    Wyświetlacz u mnie z prawie i dołu jasno górą i lewa strona ciemnieje nie wiem jak to nazwać. (Chodzi o patrzenie pod niewielkim kontem jak w laptopie
    Ale można się przyzwyczaić polecam

Ps polskie menu ok , Galaxy s + częściej mi się zawieszał (ten 0 raz pd zakupu ponad 3 tygodnie) dział płynnie bateria dwa nawy 3 dni choć sporo gram . większy zasięg wifi ,szybko łapie GPS nawet bardzo. Zasięg GSM tez ok. NFS hot pursuit płynnie assasyn płynnie dungeon hunter 4 płynnie. Po root odblokowuje się chyba sztucznie ograniczony proces nie grzeje sie. I ma być w kwietniu kit kat
    Ostatnio edytowane przez Sphinxxx ; 11-01-14 o 19:39 Powód: nie cytujemy poprzedzającego posta!

Telefon
    LG L7 II
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    3

Domyślnie

A co myslicie o Kazamie z ekranem 3,5 cala? Nowy jest w salonie plusa za 199zł bez umowy do tego starter za 50zł co wychodzi 249zł, myślę że jak na telefon do smsów i gg będzie ok? Wie ktoś jaki ma procesor?

Awatar Sphinxxx

Telefon
    HTC One X
    ROM
    ViperX 4.1.1
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    77
    Piwa (Otrzymane)
    247

Telefon
    Xperia Neo V
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    4
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

Co sądzicie o KAZAM 5? bo zamierzam wziąć sobie w plusie a nie wiem jak się przedstawia sytuacja. Troche czytałem i nie ma tragedii.. jeżeli o mnie chodzi to głównie bedę go używał do sms, internet i gry.. polecacie? Psuje się?

mieści sie w kieszeni ? czy gdzie go trzymacie?
    Ostatnio edytowane przez Sphinxxx ; 01-02-14 o 12:04 Powód: połączone posty

Telefon
    samsung galaxy sIII
    ROM
    android 4.3
    Tablet
    prestigio pmp 5570c
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

ja bralem kazam 4 i po tygodniu uzytkowania stwierdzam ze telefon to wielkie gowno choc za ta cene to wiadomo ..
    juz byl 1 w serwisie kurz pod wyswietlaczem sie pojawil fotki to w dzien na swietle robi dobre a przy ciemniejszych miejscach to masakra juz moja nokia asha 302 robi lepsze oby wytrzymał ze 36 doladowan ogolnie to lepiej doplacic i wziasc cos lepszego niz kazam a kazam 5 to jest to samo co kazam 4 tylko wieksza obudowa ogolnie to ]
    szajs made in plus

Awatar rumapark

Telefon
    Overmax Vertis Plus 01
    ROM
    Android 4.2.1
    Tablet
    Galaxy TAB 3 Lite
    Sieć
    Play&Aero2
    Piwa (Postawione)
    4
    Piwa (Otrzymane)
    77

Domyślnie

Temat może stary ale warto odkopać. Telefon Kazam 5.5 kupiliśmy z żoną wczoraj w lompardzie w cenie 440zł. Telefon nowy wraz z naklejonymi dwoma foliami - ochronna do transportu i właściwa ochronna folia. W zestawie oprócz standardu był pokrowiec który się zamyka jak książka i zastępuje tylną klapkę. Wykonanie nawet dobre, nic nie trzeszczy. Sam telefon działa sprawnie, nie przycina się i nie zawiesza się. Wolnego ramu zostaje 180 MB. Roota można wykonać za pomocą framaroot i usunąć śmieci z plusa. W specyfikacji piszą, że telefon ma 2 x 1.2 GHz, a tak naprawdę jest 2 x 1,3 GHz i mali 400 mp1. Wieczorem wrzucę zrzut informacji z cpu-z
    Nokia 3310 > Nokia 3510i > Siemens s55 > Nokia 3510i > Motorola E365 > Nokia 5200 > Nokia 6288 > LG KP500 > LG GT540 > HTC Diamond > LG GT540 > HTC Wildfire S > iPhone 3GS > HTC Wildfire S > ZTE Blade i HTC Mozart> Samsung I9000 > Myphone Fun > Overmax Vertis Plus 01 i Galaxy TAB 3 LITE

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów