Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Kontakty - problem

Awatar MarcinD36

Telefon
    HTC Desire X
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie Kontakty - problem

Witam
    mam problem z kontaktami, ponieważ chce miec mozliwość grupowania i ustawiania zdjęć przy kontaktach skopiowałem sobie kontakty na telefon. teraz kiedy klikam "telefon" to kontakty sie powtarzają: widać te z karty sim i te z telefonu.
    czy da sie zrobić coś zeby były widoczne te z telefonu ?? nie usuwając tych z karty sim?

Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    15
    Piwa (Otrzymane)
    34

Domyślnie

Po włączeniu Kontaktów, w lewym górnym rogu masz Książkę telefoniczną, a w niej rozwijalną listę, z której wybierasz kontakty, które mają być widoczne.

Awatar MarcinD36

Telefon
    HTC Desire X
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

zgadza się ale mi chodzi o coś innego, a mianowicie jak chcemy do kogoś zadzwonić i wpisać nr to klikamy słuchawkę (telefon). pokazuje nam sie klawiatura numeryczna i ostatnie połączenia. Kiedy schowamy klawiaturę i zjedziemy w dół dojedziemy do kontaktów. I właśnie o te kontakty mi chodzi... duplikują sie, pokazuje podwójnie , jedne z karty sim drugie z telefonu. da sie coś zrobić żeby sie nie powtarzały?

Awatar pronek89

Telefon
    HTC Desire X
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    4

Domyślnie

Było już na forum w dziale dyskusja ogólna. Jedyny sposób, żeby się nie dublowały to usunięcie kontaktów z karty sim. Kopie zapasową możesz zrobić na karcie pamięci jak nie chcesz ich importować do konta Google.

Uprawnienia umieszczania postów