Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Jak zainstalowac tekken na se play

Telefon
    Xperia Play
    Sieć
    Era
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie Jak zainstalowac tekken na se play

Mam nadzieje że do tego tematu oraz treści nikt się nie przyp..... zwłaszcza że nie wiem dlaczego tamten został usunięty wytłumaczenia nie zrozumiałem. Ale do rzeczy. Mam plik rar w którym mam pliki Tekken 3.iso oraz plik który nazywa się Epsxe 152 w którym są różne pliki. Nie wiem co dalej mam z tym zrobić. Błagam o odpisywanie po chrześcijańsku a nie po komputerowemu ponieważ ni w ząb nie znam tego języka i nazwy typu emulatory fpsy itp kompletnie do mnie nie trafiają. Trzeba pisać np. tak plik o nazwie ....... instalujesz tu i tu potem musisz wejść w ten program i otworzyć nim plik o nazwie ....... itp. itd. Dzięki za pomoc dla przypomnienia mam SE Play

Telefon
    Xperia Play, Nokia N-95
    ROM
    XP-Aurora Play LE 2.3.7, N95-V35.0.001
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

Zainstaluj sobie emulator "fpse" <ciach> i na nim odpalisz plik iso z "tekenem" bez problemów.
    Ostatnio edytowane przez djtimon89 ; 08-11-11 o 15:04

3. Piwa Packa postawił(li) piwo(a) za posta.

Telefon
    Xperia Play
    Sieć
    Era
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

No i się udało długo trwało zanim się zorientowałem co zrobić ale odpaliłem. Zrobiłem zgodnie z tą instrukcją " Po uruchomieniu klikamy klawisz MENU > Settings > System i w Bios Loading wgrywamy SCPH1001.BIN.

Potem możemy już załadować obraz gry z folderu Romy PSX dzialajace na FPSE " Ale teraz muszę grę odpalać za pomocą tego programu od fpse "cokolwiek to jest" a chciałbym mieć ikonę na pulpicie jest to do zrobienia czy nie? Ponior wielkie dzięki za pomoc

Telefon
    Samsung S4 ZOOM
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    13
    Piwa (Otrzymane)
    21

Domyślnie

To trochę wyższa szkoła jazdy , tu masz opis ( dzięki uprzejmości kolegi Vicious ) jak konwertować gry pod systemowy PSXemulator :

http://forum.android.com.pl/f293/psx...50/index2.html

6. Piwa Packa postawił(li) piwo(a) za posta.

Telefon
    Xperia Play
    Sieć
    Era
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

Faktycznie przewyższa to moje możliwości jestem zwykłym zjadaczem chleba i ten post to dla mnie czarna magia. Zostanę przy tym co mam w sumie to aż taki problem nie jest. Dziękuję za pomoc wszystkim.

Telefon
    Samsung S4 ZOOM
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    13
    Piwa (Otrzymane)
    21

Domyślnie

Przy używaniu FPSE możesz napotkać na problem konfiguracji przycisków sprzętowych ,a dokładniej konfiguracji przycisku "kółko" .
    Rozwiązaniem tego problemu jest pobranie z Marketu najnowszej wersji emulatora.
    Warto kupić Fpse ( kosztuje chyba 14zł) , bo to praktycznie numer jeden w Xperia Play

Telefon
    Xperia Play
    Sieć
    Era
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

Nie mam jak kupić ponieważ nie mam karty kredytowej z wypukłymi cyframi a chyba tylko taka można płacić. Gdyby była inna forma płatności to tak. Dzięki

Telefon
    Samsung S4 ZOOM
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    13
    Piwa (Otrzymane)
    21

Domyślnie

Ja mam zwykłą kartę z Inteligo ( nie kredytową ) i bezproblemowo płace nią w Android Market . Przy zakupie trzeba podać jakieś 3 cyfry ,które są na mojej karcie .
    Podoba mi się w Markecie to ,ze dane mojej karty są zapamiętane ,nie muszę tego wszystkiego podawać przy każdej transakcji.
    Gdy odinstaluje się w ciągu kilku godzin pobrany program , pieniądze są automatycznie zwracane .
    Istnieją jeszcze wirtualne karty ,różne banki mają je w swojej ofercie ,ale nie wiem jak to działa .

Telefon
    Xperia Play
    Sieć
    Era
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

A to nawet nie wiedziałem myślałem że trzeba mieć tą "lepszą" kredytową. Do bankomatu to ja mam karty może spróbuję. Ale z grą problemów nie mam wszystkie klawisze chodzą prawidłowo nawet to "kółko"

Awatar meegi

Telefon
    IPHONE 5S
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    62
    Piwa (Otrzymane)
    285

Domyślnie

[WARNZ]aaaaaaaaaaaaaaaaaa[/WARNZ]

Uprawnienia umieszczania postów