Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Xperia Play działa tylko rozsunięta.

Telefon
    samsung omnia- juz niedlugo coś z androidem
    Sieć
    Inna
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie Xperia Play działa tylko rozsunięta.

Mam podobny problem jak kolega w temacie http://forum.android.com.pl/f293/wa-...-dotyk-150002/ Wszytko wygląda identycznie jednak u mnie telefon działa po wysunięciu przycisków. Telefon uruchamia się aparat, gry, dotyk wszystko jest ok, kiedy schowam przyciski dotyk przestaje działać połączenie usb zostaje przerwane, działają jednak przyciski "home" "search" "vol -/+" itp

Telefon
    Xperia Play
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    35

Domyślnie

Wygląda na taśmę. Jak masz na gwarancji to oddaj do naprawę.

Wysyłane z mojego R800i za pomocą Tapatalk 2

Telefon
    Sieć
    Inna
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Niestety nie jest na gwarancji. Wiesz może ile kosztuje wymiana taśmy? Na allegro widziałem taśme za 80zł ale wole nie wymieniać jej sam :/

Telefon
    LG 4X HD
    ROM
    ICS
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    5

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez mateuszmatel Zobacz posta
    Niestety nie jest na gwarancji. Wiesz może ile kosztuje wymiana taśmy? Na allegro widziałem taśme za 80zł ale wole nie wymieniać jej sam :/
    Ja dla odmiany mam problem z przednią kamerą. swój telefon już otwieralem kilka razy i powiem że nie jest to takie skonplikowane jak się wydaje. jakbyś chciał otwierać to mogę ci powiedzieć co i jak
    Siemens C35 > Ericsson T10S > Nokia 3310 > N 3120 > Era Symbiana: N 6260 > N 3660 > N 7610 > N 6630 > N80 > N81 > N 6300 > N 5800 > Era Androida: LG Swift > Xperia Play > LG 4X HD > Nexus 4 > LG G2

Awatar meegi

Telefon
    IPHONE 5 32GB
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    62
    Piwa (Otrzymane)
    285

Domyślnie

wymiana tasmy wraz z "robocizna" to około 110-120zł.

Telefon
    Xperia Play
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

Ja dałem 50 zł plus moja taśma. Po naprawie usługodawca powiedział: zrobiłem, ale więcej takich wynalazków proszę mi nie przynosić

Wysłane z mojego R800i za pomocą Tapatalk

Telefon
    Sieć
    Inna
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Sony Ericsson R800 R800i Z1 Z1i Xperia Play LCD Flat Flex Cable Ribbon Connector | eBay Taka taśma będzie ok? Mam jeszcze jedno pytanie, czy mogę wymienić sam ekran bez digitizera? Prawdopodobnie przegrzałem telefon i na wyświetlaczu pojawiły się żółte plamki widoczne wyłącznie na białym tle. Przy okazji rozbierania telefonu do wymiany taśmy chciałem usunąć też ten problem.

Telefon
    Xperia Play
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    35

Domyślnie

Powinno pasować.

Tu masz instrukcję rozebrania telefonu -> LINK

9. Piwa mati1234 postawił(li) piwo(a) za posta.

Telefon
    LG 4X HD
    ROM
    ICS
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    5

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez mateuszmatel Zobacz posta
    Sony Ericsson R800 R800i Z1 Z1i Xperia Play LCD Flat Flex Cable Ribbon Connector | eBay Taka taśma będzie ok? Mam jeszcze jedno pytanie, czy mogę wymienić sam ekran bez digitizera? Prawdopodobnie przegrzałem telefon i na wyświetlaczu pojawiły się żółte plamki widoczne wyłącznie na białym tle. Przy okazji rozbierania telefonu do wymiany taśmy chciałem usunąć też ten problem.
    Kolego miałbym interes. Jakbyś chciał wymieniać ekran to może byśmy się dogadali, bo ja chciałem wymienić obudowę bo moja jest mocno poniszczona, a jest na allegro NOWY PANEL OBUDOWA SONY ERICSSON R800 XPERIA PLAY (2367267188) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. komplet cała obudowa z ekranem ale bez klapki (choć klapkę mam fajnie w karbonie zrobioną). Moglibyśmy zrobić tak, że ty byś wziął ekran a ja obudowę. Jeśli byłbyś zainteresowany daj znać

Co do usług wymiany taśm to ja się oduczyłem zanosić do serwisu jak miałen Nokie N80, tam taśma podróbka starczała na 3 miesiące koszt na allegroszu to ok 15zł, wymiana w serwisie 80 na zamienniku na oryginale 120, kupiłem w castoramie śrubokręty i pierwszy raz sam wymieniałem, potem taśmę wymieniałem jeszcze z 2 razy i zaoszczędziłem prawie 200zł na głupich taśmach . Od tamtego czasu do serwisu noszę tylko jak trzeba coś boxem zrobić
    Ostatnio edytowane przez lol555 ; 31-05-12 o 21:55
    Siemens C35 > Ericsson T10S > Nokia 3310 > N 3120 > Era Symbiana: N 6260 > N 3660 > N 7610 > N 6630 > N80 > N81 > N 6300 > N 5800 > Era Androida: LG Swift > Xperia Play > LG 4X HD > Nexus 4 > LG G2

Sieć
    three
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Mam telefon sony ericsson xperia play R800i jak włączę telefon to nieraz się zacina i nie chce się włączyć a jak mi się go uda włączyć to nie działa dotyk z wysuniętymi guzikami i z schowanymi. Możliwe że to wina taśmy?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów