Strona 49 z 201 PierwszyPierwszy ... 3947484950515999149 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 481 do 490 z 2005

Wątek: [Dyskusja] Pentagram Quadra 7 Ultra slim P5350

Telefon
    Nokia Asha 302
    Tablet
    Pentagram Quadra 7 Ultra Slim
    Sieć
    Orange, T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Witam. Jestem również posiadaczką tego Pentagramu. Dziekuję Bogu, że odnalazłam przypadkowo te forum.
    Niestety to co piszecie jest dla mnie czarą magią. Mam te same problemy. Wziełam 2 tablety z T-mobile jeden mam ja a drugi dałam mamie, oczywiście ten mój jest gorszy a mamie śmiga znakomicie. To coś Vol+/- pod USB mi nie działa. Tak sobie myślę, że gdyby trafił się tutaj ktoś kto by w skrócie napisał co po kolei zrobić żeby ten tablet był SUPER? zaznaczam że to mój tablet pierwszy w życiu i nigdy nie miałam nie miałam styczności z Androidem. To co poczytałam na owym wątku to niby rozumiem ale nie potrafie tego sama zrobic. Co do kosztów abonamentu z tej sieci to postawiłam oczy. Przyszła mi faktura (2 tyg do zapłaty) abonamenty 60zł aktywacja 30zł (pisze z pamięci) kurierowi dałam 1zł a mam do zapłaty 112zł z groszami. Mam nadzięję że zaakceptujecie nowego członka - mnie? Pozdrawiam.

Telefon
    Lg p500
    ROM
    kitkat 4.4.2
    Tablet
    Quadra 7 US
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    133
    Piwa (Otrzymane)
    192

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez niunia1000 Zobacz posta
    Witam. Jestem również posiadaczką tego Pentagramu. Dziekuję Bogu, że odnalazłam przypadkowo te forum.
    Niestety to co piszecie jest dla mnie czarą magią. Mam te same problemy. Wziełam 2 tablety z T-mobile jeden mam ja a drugi dałam mamie, oczywiście ten mój jest gorszy a mamie śmiga znakomicie. To coś Vol+/- pod USB mi nie działa. Tak sobie myślę, że gdyby trafił się tutaj ktoś kto by w skrócie napisał co po kolei zrobić żeby ten tablet był SUPER? zaznaczam że to mój tablet pierwszy w życiu i nigdy nie miałam nie miałam styczności z Androidem. To co poczytałam na owym wątku to niby rozumiem ale nie potrafie tego sama zrobic. Co do kosztów abonamentu z tej sieci to postawiłam oczy. Przyszła mi faktura (2 tyg do zapłaty) abonamenty 60zł aktywacja 30zł (pisze z pamięci) kurierowi dałam 1zł a mam do zapłaty 112zł z groszami. Mam nadzięję że zaakceptujecie nowego członka - mnie? Pozdrawiam.
    zajrzyj tu
    http://forum.android.com.pl/f828/pen...ot-cwm-331420/
    potem tu
    [MOD][SCRIPTs][TWEAKs]Fly-On Mod™V4.0 Beta4/Feel The Smoothness!/Upd:31/08/13 - xda-developers

pamietaj zeby przeczytac cala instrukcje i dopiero pozniej probowac sie bawic a w razie watpliwosci nie robic nic tylko pytac bo mozna uszkodzic sprzet

jak masz win 8 i nie zainstaluja ci sie sterowniki(z pierwszego linku) wtedy wygoogluj instalacje sterownikow bez certyfikatow(trzeba uruchomic komputer w specjalnym trybie)

w razie pytan pytaj moze zrobie watek z dokladna instrukcja co i jak

oczywiscie po zrobieniu roota tracisz gwarancje.

Telefon
    Xperia Z
    Tablet
    prestigio ultra duo
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    4

Domyślnie

wydali antutu dla Chińskich badziewi takich jak nasze cudo, wynik w antutu 7500 totalna porażka ten tablet, jak nie wyjdzie jakieś inne oprogramowanie to masakra mam ainola crystal pierwsza wersja wynik 200% lepszy a tylko dwa rdzenie amlogic.

Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    4
    Piwa (Otrzymane)
    5

Domyślnie

Daj linka do tego nowego antutu bo nie wiem, którą wersje mam pobrać testowałem zwykła to nie szło uruchomić. Ogólnie jest dość sporo aplikacji, które nie działają ale najbardziej mnie wnerwiło, że aplikacja nexto reader do kupowania książek, czasopism itp nie działa, wszystko ściąga itd. a jak chce wyświetlić jakąś gazetę to biały ekran, serwis nie widzi problemu.

Telefon
    Xperia Z
    Tablet
    prestigio ultra duo
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    4

Domyślnie

w sklepie googla są dwa weż ten drugi.pisze że dla ainoli ,romosów itd itp.

Awatar phillix

Telefon
    HTC Desire 500
    Sieć
    Virgin Mobile
    Piwa (Postawione)
    161
    Piwa (Otrzymane)
    122

Domyślnie

No i co, że ma tylko dwa rdzenie? Moja Xperia ma jeden i 512ramu i uzyskuje lepszy wynik ^^

---------- Post dołączono o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat Zamieszczone przez emanek Zobacz posta
    a co z rootem przy aktualizacji ze strony pentagram? trza unroot?
    Raczej nie potrzeba unroota. Sam się zrobi unroot. Chyba, że w update już będzie root.
    'I'm gonna carry this sh*t on my f*ckin' back!'

Telefon
    Xperia Z
    Tablet
    prestigio ultra duo
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    4

Domyślnie

zainstalowałem" telewizja republika" z google i kicha, nie wiem czego to wina ? na sgs3 chodzi idealnie

Telefon
    Nokia Asha 302
    Tablet
    Pentagram Quadra 7 Ultra Slim
    Sieć
    Orange, T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez firomi Zobacz posta
    zajrzyj tu
    Pentagram Quadra 7 Ultra Slim - root, CWM
    zajrzałam.
    potem tu
    [MOD][SCRIPTs][TWEAKs]Fly-On Mod™V4.0 Beta4/Feel The Smoothness!/Upd:31/08/13 - xda-developers
    też byłam nic z tego nie rozumiem bo angielskiego nie znam
    pamietaj zeby przeczytac cala instrukcje
    przeczytałam aż kilka razy ale... no niestety mam pytanie (nie jestem fachowcem i się gucio znam) zaczynając od samego początku to włączam kompa -> podpinam tablet pod USB z debugowaniem -> na tablecie włączam nośnik USB -> instalują się stery 3 z 5 ale tablet wykrywalny że przerzucać pliki się da -> no i tu mam stop, pliki zip mam wypakować na kompie czy na tablecie i w jakim folderze. A co jeśli przycisk vol+ nie zadziała na tablecie? a czy w razie jakiejś usterki Pentagramu jak wrócić na orginał?

Pozdrawiam

Telefon
    Xperia Z
    Tablet
    prestigio ultra duo
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    4

Domyślnie

racja miałem sgs i wszystko chodziło bez zacięć ,dałem synowi ainola crystal tez fajnie chodził a ten pentagram jest strasznie kapryśny niekiedy ścina że strach a w quadrancie ma 3600 punktów a w antutu 7500 zaraz za sgs2

Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    4
    Piwa (Otrzymane)
    5

Domyślnie

Mi ten antutu wciąż nie działa Tak dobry pobrałem ;p

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów