Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33

Wątek: Pentagram quadra 7 nie uruchamia się.

Tablet
    Pentagram quadra 7 ultra slim
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

To wrzuć, choćby w nowym temacie, bo na pewno się komuś przyda...

Tablet
    Pentagram Quadra 7 Ultra Slim
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Hej, mam problem i nie potrafię sobie kompletnie poradzić. Mam tableta Pentagram Quadra 7 Ultra Slim (wzięłam go wraz z telefonem w promocji w T-Mobile jak przedłużałam umowę) i dzisiaj coś mi się w nim posypało - zawiesił się, zrestartowałam go i wyskakiwał mi ciągle komunikat "Niestety, aplikacja Program uruchamiający została zatrzymana". Udało mi się tableta wyłączyć i teraz ciągle mam czarny ekran z napisem Quadra 7 Ultra Slim i nic nie mogę zrobić. Jak go podłączę do komputera, to zaczyna się tylko ładować, próbuję go wyłączyć - wyłącza się, ale po sekundzie znowu włącza. Co zrobić? Tylko wytłumaczcie mi to jak krowie na rowie, bo ja się kompletnie nie znam i ledwo potrafię ten sprzęt uruchomić...

Tablet
    Pentagram quadra 7 ultra slim
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Mozesz zrobiç wipe data, moze pomoze...
    czyli najpierw wcisnij przyciski power i vol+. I poczekaj az pojawi sie tlo z zielonym robocikiem. tobedzie recovery Po menu poruszasz sie klawiszami vol+ i vol-, a przyciskiem power zatwierdzasz.
    Wybierz opcje "wipe data/factory reset" i power, potem zjedz na "yes...." i znowu power. chwile potrwa i powinien sie sam uruchomic (jak nie to przytrzymaj przycisk power az zgasnie).
    Po tym powinien sie uruchomic. a przynajmniej mi to pomoglo (ja co prawda nie mialem zadnego komunikatu, bo zawieszal sie na tym migajacym logo)
    I dobrze by bylo gdyby ktos bardziej obeznany sie jeszcze wypowiedzial...

i sorki za brak ogonkow, ale pisze na "zewnetrzenej" klawiaturze i puki co nie ogarnalem xd

Wysłane z mojego Quadra 7 UltraSlim przy użyciu Tapatalka

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów