Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: MicroSim w Play

Awatar johnybiu

Telefon
    LG G2 mini
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    4

Domyślnie MicroSim w Play

Czy ktoś wie czy w Playu, można wymienić standardową kartę sim na micro, jeśli tak to ile to kosztuje?
    Siemens A50=>Nokia 3310=>SE T610=>SE K750i=>SE W610i=>Nokia 6210 Navigator=>Nokia 5310XM=>SE Xperia X8=>SE Xperia NEO V=>Sony Xperia J=>LG Optimus L9

LG G2 mini

Awatar Mavrick

Telefon
    HTC One X
    ROM
    Stock 2.17.401.2
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    9
    Piwa (Otrzymane)
    3

Domyślnie Odp: MicroSim w Play

Można. Ja byłem trzy tygodnie temu. Wymieniono mi od ręki. Za wymianę na kartę microSIM, Play nie pobiera żadnych opłat.

Wysłane z mojego HTC One X

3. Piwa johnybiu postawił(li) piwo(a) za posta.
    Awatar johnybiu

Telefon
    LG G2 mini
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    4

Domyślnie

Dzięki za odpowiedz. Piwo poleciało
    Siemens A50=>Nokia 3310=>SE T610=>SE K750i=>SE W610i=>Nokia 6210 Navigator=>Nokia 5310XM=>SE Xperia X8=>SE Xperia NEO V=>Sony Xperia J=>LG Optimus L9

LG G2 mini

Awatar dmin

Telefon
    HTC One X | Desire [SLCD] | Wildfire S
    Tablet
    GoClever Tab A73
    Sieć
    Play Fresh
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    39

Domyślnie

Warto wcześniej zadzwonić do danego salonu czy posiadają karty microSim bo nie wszędzie wymienią od ręki. Najlepiej wybrać salon który ma w ofercie iPhona.

Przy wymianie karty konieczny jest dowód osobisty abonenta/właściciela numeru telefonu.
    HTC One X | 4.1.1 JB | Stock 3.14.401.31
    HTC Desire | 2.3.7 GB | MIUI 2.4.6 A2SD | HBOOT Sense

Awatar drewniany

Telefon
    HTC Wildfire
    ROM
    RemPuzzleRom 2.71
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    9
    Piwa (Otrzymane)
    29

Domyślnie

wymianę na micro Sim zorganizujesz najczesciej w salonach które prowadzą sprzedaz iPhona. Jest to całkowicie darmowe z tym ze ciezko taki salon znaleść. W całym krakowie sa tylko 3 z tego co mi wiadomo wiec jedynie w wiekszych miastach cos znajdziesz (:
    Sagem My-x5m-> Motorola V300->LG B2050-> Sony Ericsson K550i@W610i Nokia 7650->Sony Ericsson K800i@K810i-> Nokia 500-> HTC Wildfire RemPuzzleRom ((:
    Jeśli nie jestem dostępny na forum, zawsze możesz napisać na Talk. Być może uda mi się Tobie pomóc (:

Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

Na stronie playa ostatnio widziałem listę salonów, w których można wymienić. Wyszło mi na to, że nie mam po drodze więc wyciąłem ze starej

Awatar drewniany

Telefon
    HTC Wildfire
    ROM
    RemPuzzleRom 2.71
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    9
    Piwa (Otrzymane)
    29

Domyślnie Odp: MicroSim w Play

W sumie po co sie przemeczac i wymieniac xd faktycznie mozna uciac i masz micro simke wlasnej roboty (: tylko gorzej bedzie takie cos zorganizowac jak wraz z iphonem 5 wyjdzie nano simka xd kombinuja jak konie pod góre normalnie (;

Wysyłane z mojego HTC Wildfire za pomocą Tapatalk 2
    Sagem My-x5m-> Motorola V300->LG B2050-> Sony Ericsson K550i@W610i Nokia 7650->Sony Ericsson K800i@K810i-> Nokia 500-> HTC Wildfire RemPuzzleRom ((:
    Jeśli nie jestem dostępny na forum, zawsze możesz napisać na Talk. Być może uda mi się Tobie pomóc (:

Awatar StagG

Telefon
    Samsung Galaxy S3
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    46
    Piwa (Otrzymane)
    89

Domyślnie

Ja wymieniłem w malutkim salonie, gdzie nie było iPhona. Bez problemów. Również w pkt w empiku - nie ma iphone'a, a mircroSIM już tak. Także lepiej zadzwonić bezpośrednio do danego salonu i zapytać.
    Siemens C65 -> SE W300i -> Nokia E65 -> Samsung Spica -> LG Optimus 2X -> Samsung Galaxy S3 ->> iPhone 5 32gb

Telefon
    esssa four
    Sieć
    Nju Mobile
    Piwa (Postawione)
    18
    Piwa (Otrzymane)
    10

Domyślnie

witam

przymierzam sie do wymiany karty sim z play na microsim, moje pytanie brzmi od kiedy nowa karta microsim zostaje aktywowana? od momentu wlozenia, czy mojego zgloszenia, wyadania karty sim i kwestii odczekania jakis minut?
    pytam, poniewaz zamowilem dzis telefon, bedzie na pon/wt, i nie wiem czy czekac za aparatem, czy po prostu moge juz przygotowac microsim, wrzucic na polke i czekac za aparacikiem?

nastepna rzecz, wezmy ekestramalna sytuacje, gory, problem z zasiegiem, jakis wypadek, mam swoja microsim i telefon w ktorym juz dawno padla bateria, znajduje zwykly telefon, na standartowe karty sim, bede mogl uzyc czy za cholere!?

Awatar acidburn

Telefon
    Samsung Galaxy SIII
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    2

Domyślnie

Karta micro sim jest aktywna praktycznie od zaraz. Wydajesz dyspozycję wymiany, dostajesz kartę i po kilku minutach jest aktywna. Bez znaczenia czy ja będziesz mieć w telefonie czy będzie leżeć.

Co do drugiej części postu - jeśli uda Ci się włożyć micro do normalnego gniazda to tak. Jeśli nie, to możesz kupić adapter i nosić go przy sobie na wypadek ekstremalnych sytuacji. Ja też się nad tym zastanawiałem. I sprawdzałem na normalnym slocie kart i działało

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów