Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Play na kartę - jaka taryfa?

Awatar chrup

Telefon
    Xperia L
    ROM
    4.2.2 15.3.A.1.17
    Tablet
    Quadra 7
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    4
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie Play na kartę - jaka taryfa?

Bry wszystkim,

moim obecnym (i pierwszym) operatorem jest Orange, od sześciu lat w sumie i jakoś się nigdy nie zastanawiałem nad zmianą, aż do teraz. Wiem, że były inne tematy, ale tak w sumie to nic sensownego się tam nie dowiedziałem, bo każdy ma inne wymagania. Najbardziej myślałem nad tym 'Play Lubię To!', ale nie do końca jestem przekonany.

1. Internet - miło by było, gdyby był, obecnie nie mam bo drogo u mnie (Nowe Orange Go), ale jednak czasem brakuje, głównie wtedy facebook (z naciskiem na Messengera, większość czasu na facebooku to właśnie na czacie) i... Google Maps, często się przydaje mi.
    2. SMS-y - do wszystkich sieci, teraz się ograniczam bo drogo, a te pakiety co są u mnie to są śmieszne (10zł za 14 dni do wszystkich sieci, ich jest 1000 chyba...). Z tego co wiem to za miesiąc jest nielimitowanie, że 10zł i miesiąc ile wlezie jak tak czytałem
    3. MMS-y - tego to nie ślę, baaardzo rzadko.
    4. Dzwonienie - też nie za częsta czynność, nie czynię tego za często.

Doładowywałem zazwyczaj za 50zł co trzy miesiące w Orange i starczyło, jak patrzyłem to tam chyba za 50zł jest 1GB na 100 dni (i tyle samo na połączenia), to by było 30zł na pakiet w ciągu trzech miesięcy i 20zł na połączenia - tak trochę ciasno, są jakieś doładowania za 10zł, żeby doładować co 3 miesiące 10+50? I nie pogmatwa się wtedy nic z tym internetem? A może coś innego?

Dzięki za pomoc i odpowiedzi, pozdrawiam !

Telefon
    Samsung Galaxy S2
    Tablet
    Ainol Novo 7 Aurora II
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Ja mam play na karte mam darmowe polaczenia do playa i darmowe smsy neta kupuje 10 zl za 1gb jesli w ostatni dzien przedluzysz neta niewykozystane mb ptzenosisz a next miesiac ja w tym miechu mam 1'348 bo zostalo mi z poprzedniego. Jesli skonczysz ten 1gb przed koncem 30 dni to i tak masz neta ale wolniejszy (osobiscie sam nigdy nie wycyckalem 1gb pomomo ze sciagalem pliki z marketu) . Druga sprawa zobacz ilu znajomych masz w playu to tez daje jakies oszczednosci. Osobiscie dzwonie tak srednio smsow nie pisze. Powiem tak wiekszosc kasy przez ten czas 100 dni wydaje na neta a z tych 20 zl to mi jeszcze zostaje. Swoja droga kupujac karte play zawsze mozesz zmienic taryfe za to nie pala na stosie.

Awatar chrup

Telefon
    Xperia L
    ROM
    4.2.2 15.3.A.1.17
    Tablet
    Quadra 7
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    4
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

W Play mam kilku, ale jednak bez pakietu na SMS'y do wszystkich sieci się nie obędzie, nie chce się ograniczać, a żadna nie oferuje darmowych SMSów do wszystkich sieci, więc bez pakietów się nie obędzie 1GB to sporo, nawet na WiFi nie robię tyle miesięcznie, mówię głównie facebook + mapy i to w sumie wszystko, rzadko coś innego (żadne markety/youtube, chyba że jakaś długa trasa albo coś, ale to bardzo rzadko)

Ok, chyba wybiorę to z tym internetem (Lubię to! czy jakoś tak), najwyżej można zmienić, faktycznie, o tym zapomniałem

Dzięęęęki !

Awatar drozdaxxx

Telefon
    Redmi 1S & iPhone 3GS
    Tablet
    Amoi Q50
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    137
    Piwa (Otrzymane)
    373

Domyślnie

Jak weźmiesz play na kartę, to doładowujesz raz na 100 dni 50zł i w tym masz nielimitowane rozmowy i smsy w play. Jak chcesz smsy, to miesięczny pakiet kosztuje 10zł miesięcznie, tyle samo kosztuje nielimitowany internet na miesiąc. Tu masz porównanie ofert: Oferta - Zestawienie ofert na kartę | Play.
    "Nie ma telefonów idealnych. Są tylko takie, których wady jesteśmy w stanie zaakceptować."by drozdaxxx

Telefon
    Sony Xperia T
    Sieć
    RMB
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

Sprawdz też redbulla. Mozesz wybrać dwie oferty. W starterze za 9 zl masz za 11 zl pakiet 66 min do wszystkich, za 11 nielimitowane rozmowy w play i za 10 zl nielimitowane smsy. Dodatkowo przy kazdym doładowaniu masz pakiet internetu
    Motorola Milestone - HTC Mozart - HTC Desire S - RMB One - Sony Xperia T

Awatar drozdaxxx

Telefon
    Redmi 1S & iPhone 3GS
    Tablet
    Amoi Q50
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    137
    Piwa (Otrzymane)
    373

Domyślnie

@up
    Tylko w red bullu, trzeba doładowywać duże kwoty by móc dzwonić, bo okres połączeń wychodzących jest bardzo krótki.
    "Nie ma telefonów idealnych. Są tylko takie, których wady jesteśmy w stanie zaakceptować."by drozdaxxx

Awatar chrup

Telefon
    Xperia L
    ROM
    4.2.2 15.3.A.1.17
    Tablet
    Quadra 7
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    4
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

Jak weźmiesz play na kartę, to doładowujesz raz na 100 dni 50zł i w tym masz nielimitowane rozmowy i smsy w play. Jak chcesz smsy, to miesięczny pakiet kosztuje 10zł miesięcznie, tyle samo kosztuje nielimitowany internet na miesiąc. Tu masz porównanie ofert: Oferta - Zestawienie ofert na kartę | Play.
    Nie no widzę, ale w sumie dzwonić to nie dzwonię za wiele, pakiet na SMS i tak bym musiał kupić, a jak wybiorę Play Lubię To! (czy jak się to poprawnie nazywa), to chociaż z internetem będzie problem z głowy

grzela

Domyślnie

ja polecam play online na kartę

Uprawnienia umieszczania postów