Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Przeniesienie numeru z T-mobile do Play

Telefon
    HTC Sensation
    ROM
    CM 9
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie Przeniesienie numeru z T-mobile do Play

Witam,
    rozmawiałem dziś w szkole z moim nauczycielem od w-fu (27 lat ) i mówił że bierze fajny abonament w Play. Po porównaniu wychodzi na to że za 15zł więcej ma 3 razy więcej minut i internetu. Zainteresowałem się więc ofertą playa i widzę że jest dość ciekawa. Jednakże pojawia się problem, gdyż jestem aktualnie związany umową z t-mobile. I tu nasuwa się moje pytanie. Kiedy mogę wystąpić o przeniesienie numeru? Bo rozumiem że gdybym chciał to zrobić teraz gdy mam jeszcze około 14 miesięcy do końca umowy to wiązałoby się to z jakimiś kosztami zerwania umowy, tak? Nic kompletnie o tym nie piszą na stronie playa stąd moje pytanie

Awatar meegi

Telefon
    IPHONE 5S
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    62
    Piwa (Otrzymane)
    285

Domyślnie

Przenieść numer możesz dopiero wtedy, kiedy ci się skończy biezaca umowa.

Co do kary- idziesz do salonu, pytasz się konsultanta.
    W orange, po podaniu numeru tel, imienia i nazwiska wyliczają ci co do grosza ile zapłacisz kary za przeniesienie- wiem ponieważ mam najbliższą osobę z rodziny w orange jako sprzedawcę i pamiętaj, zadaj żeby ci powiedzieli dokładną kwotę, bo ci rzuci jakieś dajmy na to 900zl żeby ci wybić ten pomysł z głowy, a czeesto te kwoty sa znacznie mniejsze.

Wysłano z SK17i z użyciem Tapatalk

Telefon
    Galaxy NOTE 3/ Galaxy Note 1
    ROM
    X-NOTE v9.0
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    24
    Piwa (Otrzymane)
    34

Domyślnie

Wystąpić z wnioskiem możesz w każdej chwili. Jeśli chodzi o karę to tak jak koleżanka napisała zapraszam do kontaktu z obsługą klienta obecnego operatora.
    Jeśli chodzi o play to przy przenoszeniu numeru możesz aktywować numer tymczasowy na czas przeniesienia maksymalnie 90 dni jest bezpłatny nalicza się tylko za połączenia a nie abonament , po tym czasie jeśli numer nie zostanie przeniesiony z jakichś przyczyn normalnie nalicza się abonament a numer tymczasowy jest jako główny do czasu przeniesienia numeru który możesz ustawić nawet za rok.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

Telefon
    HTC Sensation
    ROM
    CM 9
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Aha, dzięki za informacje Jak będę miał czas to skoczę do salonu t-mobile i dopytam się co i jak mam nadzieję że mi pomogą ;>

Awatar bitching sheep

Telefon
    Samsung Galaxy S4, Galaxy TAB 2 10.1, HTC 8S
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    10
    Piwa (Otrzymane)
    53

Domyślnie

Dokładnie sobie to policz. Czasami naprawdę bardziej opłaca się zerwać umowę, jeśli oczywiście kara umowna zwraca się za chwile, a większa liczba minut faktycznie jest potrzebna. W innym przypadku, szkoda zachodu i pieniędzy.
    Play?

Uprawnienia umieszczania postów