Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Przeniesienie numeru z T-mobile do Play

Telefon
    HTC Sensation
    ROM
    CM 9
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie Przeniesienie numeru z T-mobile do Play

Witam,
    rozmawiałem dziś w szkole z moim nauczycielem od w-fu (27 lat ) i mówił że bierze fajny abonament w Play. Po porównaniu wychodzi na to że za 15zł więcej ma 3 razy więcej minut i internetu. Zainteresowałem się więc ofertą playa i widzę że jest dość ciekawa. Jednakże pojawia się problem, gdyż jestem aktualnie związany umową z t-mobile. I tu nasuwa się moje pytanie. Kiedy mogę wystąpić o przeniesienie numeru? Bo rozumiem że gdybym chciał to zrobić teraz gdy mam jeszcze około 14 miesięcy do końca umowy to wiązałoby się to z jakimiś kosztami zerwania umowy, tak? Nic kompletnie o tym nie piszą na stronie playa stąd moje pytanie

Awatar meegi

Telefon
    IPHONE 5 32GB
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    62
    Piwa (Otrzymane)
    285

Domyślnie

Przenieść numer możesz dopiero wtedy, kiedy ci się skończy biezaca umowa.

Co do kary- idziesz do salonu, pytasz się konsultanta.
    W orange, po podaniu numeru tel, imienia i nazwiska wyliczają ci co do grosza ile zapłacisz kary za przeniesienie- wiem ponieważ mam najbliższą osobę z rodziny w orange jako sprzedawcę i pamiętaj, zadaj żeby ci powiedzieli dokładną kwotę, bo ci rzuci jakieś dajmy na to 900zl żeby ci wybić ten pomysł z głowy, a czeesto te kwoty sa znacznie mniejsze.

Wysłano z SK17i z użyciem Tapatalk

Telefon
    Galaxy NOTE 3/ Galaxy Note 1
    ROM
    X-NOTE v9.0
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    23
    Piwa (Otrzymane)
    33

Domyślnie

Wystąpić z wnioskiem możesz w każdej chwili. Jeśli chodzi o karę to tak jak koleżanka napisała zapraszam do kontaktu z obsługą klienta obecnego operatora.
    Jeśli chodzi o play to przy przenoszeniu numeru możesz aktywować numer tymczasowy na czas przeniesienia maksymalnie 90 dni jest bezpłatny nalicza się tylko za połączenia a nie abonament , po tym czasie jeśli numer nie zostanie przeniesiony z jakichś przyczyn normalnie nalicza się abonament a numer tymczasowy jest jako główny do czasu przeniesienia numeru który możesz ustawić nawet za rok.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

Telefon
    HTC Sensation
    ROM
    CM 9
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Aha, dzięki za informacje Jak będę miał czas to skoczę do salonu t-mobile i dopytam się co i jak mam nadzieję że mi pomogą ;>

Awatar bitching sheep

Telefon
    Samsung Galaxy S4, Galaxy TAB 2 10.1, HTC 8S
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    10
    Piwa (Otrzymane)
    53

Domyślnie

Dokładnie sobie to policz. Czasami naprawdę bardziej opłaca się zerwać umowę, jeśli oczywiście kara umowna zwraca się za chwile, a większa liczba minut faktycznie jest potrzebna. W innym przypadku, szkoda zachodu i pieniędzy.
    Play?

Uprawnienia umieszczania postów