Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Ustawienie sieci w tablecie OVERMAX

Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie Ustawienie sieci w tablecie OVERMAX

Witam, chciałabym w koncu mieć internet w tablecie. Ale nie wiem jak skonfigurować. Wi-fi odpada, mam jednak modem play, poniewaz posiadam mobilny internet. Taki zwykly. Jak go podlaczam do tableta pod USB to nic nie wykrywa, a zwykly nosnik czy karty tak. W ustawieniach są ustawienia sieci zwyklej bezprzewodowej i jest tylko Wi-Fi, Ustawienia Wi-Fi, Ustawienia sieci VPN. Ustawienia sieci VPN dziela sie na >>Dodaj sieć VPN>>Dodaj siec VPN PPTP/ VPN L2TP // L2TP IPSec PSK //L2TP IPSec CRT. Wiecej nic nie ma o APN, nie mozna rozwinac dodatkowego menu tylko to.Zatem moje pytanie- jak skonfigurować siec? Probowalam cos o tym czytac ale nie rozumiem. Z gory dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam

Telefon
    Samsung Galaxy S Advance
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    11
    Piwa (Otrzymane)
    41

Domyślnie

Ustawienia o których piszesz nie mają nic wspólnego z ustawieniami internetu. Najlepsza opcja to wifi, jak masz mobilny internet to polecam kupić router np tp-link mr3420, do którego podpinasz modem na usb i on udostępnia go przez wifi.

Telefon
    LG-P500,i5810
    Tablet
    MyAudio 9,7
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Witam,jesli masz komputer lub laptopa z kartą WiFi to zainstaluj program connectify i utwórz punkt dostąpu ,podłącz modem do kompa a karta w komputerze będzie działała jako router WiFi

Uprawnienia umieszczania postów