Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 91

Wątek: Pakiety w Orange

Telefon
    Już niedługo Milestone
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie Pakiety w Orange

Witam wszystkich mam pytanie jakie są pakiety na internet w orange ?? Czy pakiety są tylko dostępne dla ludzi którzy mają telefony na kartę czy osoby które są w mixie też mogą wykupić taki pakiet?? No i najważniejsze jak taki pakiet się aktywuje?? Z góry dzięki za odpowiedź !! Każda odpowiedź jest nagradzana piwem bo po prostu na jutro bardzo potrzebny mi internet

Telefon
    gt540
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    18
    Piwa (Otrzymane)
    4

Domyślnie

Trochę po czasie, ale pewnie komuś się przyda:

Przede wszystkim, należy zarejestrować się na orange.pl, gdy już jesteśmy zalogowani wchodzimy kolejno w:
    Orange On-line -> Usługi, klikamy świnkę skarbonkę (obniżanie kosztów) i wybieramy co nas interesuje:
    -Pakiet 100Mb (5zł)
    -Pakiet 500Mb (15zł)
    -Pakiet 2Gb (30zł)
    -Pakiet 5Gb (60zł)

Po wybraniu pakiety klikamy włącz, i wpisujemy hasło, które otrzymaliśmy SMSem
    Uwaga! Często Orange wysyła dwa hasła (jedno po drugim), należy wpisać ostatnio otrzymane.
    Ostatnio edytowane przez freaky ; 06-06-10 o 18:11

Awatar TheMan17

Telefon
    Samsung Galaxy S+ ; HTC Cha Cha
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    4
    Piwa (Otrzymane)
    8

Domyślnie

Niestety u mnie w ofercie Orange Mix 25 nie ma tam oferty internetu.. Jedyne z czego mogę skorzystać to internet mobilny w telefonie (Orange Free):

5zł - 50mb na 24h trwania
    30zł - 150mb
    39,50zł - 2gb
    60zł - 4gb
    110zł - 20gb

Krótko mówiąc, beznadzieja..

Telefon
    gt540
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    18
    Piwa (Otrzymane)
    4

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez TheMan Zobacz posta
    Niestety u mnie w ofercie Orange Mix 25 nie ma tam oferty internetu..
    Hmm, z tego co pytałem podpisując umowę (mix), nie ma problemu aby dokupić pakiet internetowy (wybrałem taryfę Delfin Mix 79zł - brak pakietu internetowego), można również migrować pomiędzy taryfami, jednak bez opcji zmiany taryfy na tańszą.

Awatar TheMan17

Telefon
    Samsung Galaxy S+ ; HTC Cha Cha
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    4
    Piwa (Otrzymane)
    8

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez freaky Zobacz posta
    Hmm, z tego co pytałem podpisując umowę (mix), nie ma problemu aby dokupić pakiet internetowy (wybrałem taryfę Delfin Mix 79zł - brak pakietu internetowego), można również migrować pomiędzy taryfami, jednak bez opcji zmiany taryfy na tańszą.
    Sprawdziłem i nie jest tak kolorowo.

"Abonent zgodnie z Regulaminem Migracji do Oferty Delfin, Pantera, Pelikan z dnia 21 kwietnia 2010 r. wydaje dyspozycję zmiany dotychczasowego planu taryfowego Orange mix 25 dla numeru telefonu xxxxxxxxx na plan taryfowy Pelikan Mix 39, wybierając kwotę zobowiązania o wartości 39 zł

Oplata za zmianę planu taryfowego na ofertę Delfin, Pantera, Pelikan wynosi 100 zł(cena z VAT)

Oświadczam, że otrzymałem, zapoznałem się i akceptuję"

Awatar Gardner

Telefon
    HTC Hero / Google Nexus S I9023
    ROM
    CM 7.2 / Stock 4.1.2 JZO54K
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    180
    Piwa (Otrzymane)
    313

Domyślnie

A mi zaproponowali za to, że abonent jest w sieci od 1997 roku zwykłego delfina + 100MB miesięcznie + 1200 minut do wybranego numeru lub to samo tylko, że 500MB przez pół roku. W każdym razie Orange próbował mnie w bambuko zrobić, bo najpierw proponowali układ, że jeżeli wezmę tego mixa o 10 zł miesięcznie więcej to będę miał 500MB przez cały rok, ja powiedziałem, że się zastanowię, a następnym razem jak zadzwonili, to się okazało, że to była promocja chwilowa i już wygasła :/

No i zostałem ze 100MB dataplanem... nie wiem, czy to będzie wystarczyło, ale zauważyłem, że zwykły komunikator zeżre mi te 3MB dziennie...

Nie pomagam na PW

Telefon
    Milestone
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

Staż w sieci tak naprawdę ma małe znaczenie liczy się przede wszystkim zysk jaki wygenerował abonent czyli przekroczenia abonamentu i dodatkowe doładowania, oferta od początku nie uległa zmianie prawdopodobnie zmienił się twój zysk dlatego nie mogli dołożyć takiej usługi jak była proponowana wcześniej wiem to z autopsji wiele osób woli poczekać a potem zonk gorsza oferta

Telefon
    i5700 Spica, HTC evo 3D
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Witam wszystkich.
    Mam jedno pytanie czy może ktoś korzysta albo ma takowa wiedzę czy jest może jakiś pakiet internetowy w abonamencie dla firm, taryfa "Oferta dla firm 125" i czy jest możliwość włączenia takowej opcji jaką jest internet. Prosiłbym o jakieś zestawieni ile za ile. Z góry dzięki.
    Ostatnio edytowane przez CiuSS ; 08-08-10 o 08:26

Telefon
    milestone
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

ostatnio przedłużałem umowę z tym albo z 250 firma i nie ma ŻADNYCH pakietów. Zostaje tylko ten orange free. Już kurde delfin (czy która to jest ta internetowa) ma lepszą ofertę. o sory jest coś co się nazywa pakiet e-mail ale to tylko 50 mb - miprzy oszczędnym gospodarowaniu styka ale to jest ewidentnie za mało

Telefon
    i5700 Spica, HTC evo 3D
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Dzięki za odpowiedz wczoraj dzwoniłem do operatora i poinformowano mnie właśnie ze tak jak wspomniałeś jest ta usługa niby e-mail ale jest jeszcze inna za kwotę 32 zł (coś koło tego) z tego co zrozumiałem od obsługi to ze transfer jest duży do momentu wyczerpania 2 GB później najniższy z możliwych do następnego pakietu. Wiec może komuś będzie odpowiadał.Pozdrawiam

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów