Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Znikające pieniądze + Orange Free

Telefon
    I9300
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    0

Unhappy Znikające pieniądze + Orange Free

Witam, od wczoraj mam telefon Galaxy i9300. Z telefonu jestem bardzo zadowolona, lecz z orange już mniej. Miałam wczoraj na koncie 70zł, po zaledwie godzinie użytkowania telefonu zostało mi 0zł. Nawet gdybym cały czas siedziała na internecie (a weszłam zaledwie 3 razy na kilka sekund) nie zeżarłoby takiej kasy... Miałam pakiet Nowe Orange Go. Dzisiaj rano zmieniłam go na Orange Free i doładowałam się za 5zł (co znaczy, że mam około 150MB do wykorzystania). No i ok, weszłam na chwilę na internet by pobrać czytnik książek, stan konta wyniósł 2zł. No i nie wiem za bardzo, o co chodzi, gdzie te moje 150MB? Dodam że na stronie internetowej na moim koncie Orange figurują, jako w ogóle nie wykorzystane... Może trzeba jakoś te MB uaktywnić w telefonie, bo inaczej pobiera z konta? Już sama nie wiem...

PS. Może ktoś z Was się orientuje czy na Orange da się sprawdzić na co dokładnie poszły pieniądze z konta?

Awatar PLANETA

Telefon
    LG L90
    ROM
    4,4,2 Kit Kat
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    158
    Piwa (Otrzymane)
    277

Domyślnie

Masz stonke on line ,i tam masz szczegóły swego konta w zakładce połączenia ,wysyłają ci sms i sprawdzasz co gdzie ci łykało kasę z konta ok.

3. Piwa Vakme postawił(li) piwo(a) za posta.

Telefon
    I9300
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Dzięki wielkie, ciekawe jest, że tam jest jedynie historia z dnia dzisiejszego, nie ma z wczorajszego... oO
    A wie ktoś może jak to jest z tym Orange Free? Na telefonie mi się wyświetla że mam Orange Free, na komputerze że Orange Go

Awatar PLANETA

Telefon
    LG L90
    ROM
    4,4,2 Kit Kat
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    158
    Piwa (Otrzymane)
    277

Domyślnie

Jak tak masz to jest tam forum i możesz napisać temat ,i ktoś ci pomoże zapewne i odpowie w tej sprawie.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów