Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Orange TV oraz wybrane programy w pantera 300.

Telefon
    Huawei Ascend P1 LTE
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    4

Domyślnie Orange TV oraz wybrane programy w pantera 300.

Biorę razr w tym abonamencie pantera za 89zł i mam tam coś co nazywa się pakiet TV, używa ktoś tego? Jak wrażenia?
    Dokładnie interesują mnie takie kwestie:
    -Czy poza tymi 24 kanałami można w jakiś wybrany sposób oglądać wybranego programy czy seriale "na żądanie"?
    -Jak jest z transmisją danych, gdy mam ten pakiet TV i 1200min do oglądania to podczas transmisji dodatkowo pożera pakietowe dane? Gdy skoczy mi się pakiet zostanę poinformowany, usługa zostanie zablokowana czy po prostu będzie mi nabijać rachunek?
    - Tutaj znalazłem aplikację do oglądania tego TV (wiem że można też przez www) Orange TV Player - aplikacje.orange.pl w jej opisie napisane jest o oglądaniu przez wifi, także z tego wyniki że aplikacja działa tylko z wifi- wydawało by się to dziwne gdy przez stronę można normalnie oglądać.

Awatar Freemind

Telefon
    Motorola Moto G
    ROM
    4.4.2
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    52
    Piwa (Otrzymane)
    137

Domyślnie

Podpinam się pod kolege wyżej a od siebie dodam ,że orange tv player to stara i niefunkcjonalna aplikacja, nowa - telewizja tu i tam to zupełnie coś innego niebo a ziemia
    Samsung i5700 Spica -> LG GT540 Swift -> LG Optimus One -> Sony Ericsson Xperia Neo V - > LG Optimus Black - > Sony Ericsson Xperia Arc S - > Motorola Razr -> Sony Xperia S -> LG P880 4X HD -> Sony Xperia TX -> Sony Xperia Z -> Huawei Ascend G510 -> Motorola Moto G

Telefon
    Huawei Ascend P1 LTE
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    4

Domyślnie

Freemind nie dał byś rady sprawdzić przecież masz orange?

Awatar s_o_r_e_n

Telefon
    Sony Xperia Z1
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    33
    Piwa (Otrzymane)
    76

Domyślnie

Ale to jak to jest z ta telewizja...na blogu rzecznika napisane było coś o możliwości oglądania euro

Wysłane z Motoroli Razr za pomoca Tapatalk
    Trance is alive and kickin', baby!

Telefon
    GT-I9100
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    11

Domyślnie

Wszystkie mecze bedą dostępne live na platformie. A w abonencie pakiet tv to masz dostęp bez naliczania transferu i dodatkowych kosztów. Ja korzystam z aplikacji i przez wifi i 3g tylko wszystko zależy też jakie masz to połączenie bo streaming dostosowuje jakość do przepustowości.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Awatar Freemind

Telefon
    Motorola Moto G
    ROM
    4.4.2
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    52
    Piwa (Otrzymane)
    137

Domyślnie

Xender - nie mogłem sprawdzić bo oferte mam od 2 dni a od dzisiaj mam nowy okres rozliczeniowy - nie miałem internetu w razie gdyby mi jednak aplikacja nabijała transfer

Skoro nie nalicza transferu to super, pakiet tv troche słaby.. mamy tvn 24, turbo, meteo, style, orange sport, rebel tv, 4fun tv , pare zagranicznych oraz filmy typowo tvnowskie. Czy w panterze 300 pakiet tv jest za darmo na okres całego abo?
    Samsung i5700 Spica -> LG GT540 Swift -> LG Optimus One -> Sony Ericsson Xperia Neo V - > LG Optimus Black - > Sony Ericsson Xperia Arc S - > Motorola Razr -> Sony Xperia S -> LG P880 4X HD -> Sony Xperia TX -> Sony Xperia Z -> Huawei Ascend G510 -> Motorola Moto G

Telefon
    Huawei Ascend P1 LTE
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    4

Domyślnie

dodam że ten pakiet TV to 1200minut na miesiąc.
    Poza tymi typowymi kanałami jest może jakiś kanał z serialami, wybranymi programami itp czy tylko te kanały które są dostępne na ich stronie?

Telefon
    Milestone 2
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

mógłby ktoś podsumować wiadomości o pakiecie TV? równiez mam panterę za 89zł i zainstalowaną aplikację, ale dalej nurtują mnie kwestie naliczania minut/kilobajtów, płatności (wchodząc przez www.m.orange.pl wyświetla informację w rodzaju płatne 0,60zł / min - czy to nas dotyczy ?), ograniczeń (1200 minut miesięcznie, tak ?)

i jeszcze jedna sprawa: jak wygląda sytuacja z oglądaniem meczów Euro 2012 przy połączeniu 3G ? tak się składa, że na Boże Ciało wyjeżdzam na urlop w góry (w ośrodku będzie zasięg), i oczywiście chciałbym je obejrzeć, nawet na telefonie, ta usługa będzie dodatkowo płatna ? czy udostępnią ją w tej aplikacji ? poprosiłbym o jakiś link do wypowiedzi ze strony Orange w tej kwestii
    Ostatnio edytowane przez maszeq ; 04-06-12 o 13:36

Telefon
    LG G2
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    4
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

Właśnie przed chwilą skończyłem rozmowę z konsultantką Orange, i powiedziała mi że usługa Pakiet TV w ofercie Pantera 300 i wyżej jest darmowa przez cały okres umowy, i przy tym nie są naliczane koszty transmisji danych z pakietu internetowego. Wczoraj testowałem tą aplikację, i na HSDPA TV online działa świetnie. Super jakość bez żadnych przycięć.

Awatar Freemind

Telefon
    Motorola Moto G
    ROM
    4.4.2
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    52
    Piwa (Otrzymane)
    137

Domyślnie

Potwierdzam, świetna sprawa na euro i w ogóle. Nie można tego co prawda nazwać pełnoprawnym tv ale zawsze coś. Brakuje mi tu jeszcze transmisji w hd i podłączenia telefonu przez hdmi do tv .

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów