Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Orange yes

Awatar kamil0407

Telefon
    Samsung S5
    ROM
    stock
    Tablet
    OVERMAX
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    67
    Piwa (Otrzymane)
    223

Thumbs up Orange yes

Kilka słów od orange.
    "Mamy dla Was kolejną, prostą taryfę w ofercie na kartę. W Orange YES rozmawiacie albo SMS-ujecie za 0 zł ze wszystkimi w naszej, mobilnej sieci. Po prostu wybieracie, co Wam pasuje i korzystacie bez żadnych limitów nawet, jeśli stan konta wynosi 0 zł. Musi być ono tylko aktywne na rozmowy wychodzące. Aby skorzystać z Orange YES wystarczy mieć kartę SIM z dowolną taryfą Orange na kartę lub kupić starter, a następnie wysłać SMS o treści YES pod numer 1010. Zmianę taryfy można także zrobić wpisując na klawiaturze telefonu krótki kod: *101*90# i wciskając klawisz połączenia. Operacja jest bezpłatna. Aby włączyć wybraną usługę 0zł/minuta albo 0zł/SMS w Orange, wysyłacie SMS-a o treści: MINUTY albo SMSY pod numer 131. Koszt SMS-a to 15 gr. Pierwsza aktywacja jest bezpłatna, natomiast każda zmiana wyboru bądź ponowne włączenie usługi kosztuje 2,90 zł. Pamiętajcie, że będzie to też konieczne, jeśli stracicie możliwość wykonywania połączeń, doładuje się i znowu będziecie mieć aktywne konto. W Orange YES możecie korzystać z usług dodatkowych: Rozmowy bez limitu w sieci (9 zł, ważność 31 dni); SMS-y bez limitu w sieci (6 zł, ważność 31 dni) i SMS-y bez limitu do wszystkich w sieci (10 zł, ważność 31 dni); Masz za Staż; Skarbonka; Kredyt; Nowa Gwarancja Zwrotu i Premia na kartę. Wkrótce dołożymy też pakiety internetowe. Podstawowe stawki cennikowe Orange YES to: minuta połączenia do wszystkich sieci 29 gr, SMS 15 gr, MMS 20 gr i Internet 12 gr/100kB. Ważna informacja, na którą zawsze zwracacie uwagę - usługi 0zł/minuta i 0zł/SMS wykluczają się z promocją Konto Ważne Rok. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj."

Długo czekałem na taką ofertę i w końcu sie doczekałem chodz do konca nie jest wszystko sprawne pod zwględem technicznym jednak mysle ze naprawia to w ciagu kilku najblizszych dni.[COLOR="blue"]

Problem jak na razie jes taki ze pakietów nie da sie wykupic przez serwis sms - brak reakcji.
    Należy je wykupic z poziomu dialer-a (wpisujac numer i dzowniąc)

Awatar KasztanyNaPolu

Telefon
    LG L9 II
    ROM
    4.4.2
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    6

Domyślnie

Wyklucza się z promocją "Konto ważne rok"- jak dla mnie odpada

Awatar kamil0407

Telefon
    Samsung S5
    ROM
    stock
    Tablet
    OVERMAX
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    67
    Piwa (Otrzymane)
    223

Domyślnie

niestety cos kosztem czegos, sieć orange nie jestem idealna

Awatar pawel1

Telefon
    Sony XPERIA L
    ROM
    15.3.A.1.17
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    9

Domyślnie

Nie żebym był jakiś antyOrange czy coś w tym stylu, ale... Szczerze? Nic ciekawego, konkurencja ma już dużo lepszą ofertę. Chociaż by jakieś pakiety internetu dodali, bo te 100MB za 10zł w poprzednich taryfach to jest śmiech. Jeżeli ktoś ma dużo znajomych w Orange to może i się opłaca, ale ja zdecydowanie wolałbym rozwiązanie, które udostępnia mi tanie połączenia i smsy do wszystkich sieci tak jak np. nju mobile.
    Mój Android: Samsung Galaxy i5800 (2011.04-2012.08) -> SE Live With Walkman (2012.10-2013.07) -> HTC Desire S (2013.07 - 2013.11) -> LG Optimus L9 (2013.11 - 2014.03) -> Sony XPERIA L (2014.08 -> ?)

Awatar kamil0407

Telefon
    Samsung S5
    ROM
    stock
    Tablet
    OVERMAX
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    67
    Piwa (Otrzymane)
    223

Domyślnie

ja zostaje tylko dlatego ze znajomi ale jakby namowic wieksza grupke osob to by sie opłacało przejsc bo orange dlugo nas za pewne nie zatrzyma.
    Mam nadzieje ze to widzi konsultant orange..

Telefon
    Motorola XT910 RAZR
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Nju moge polecic. Korzystam od dwoch miesiecy. To tez jest orange wiec wszyscy do mnie pisza i dzwonia z pakietów. Ja mam rozmowy i smsy do wszystkich i 1GB internetu za maks 57zl ;-) jak narazie dostawalem faktury po 20,36PLN i druga na 22PLN. Minimalny rachunek jaki wystawia to 9zl. Dla mnie dobra opcja.

Wysłane przez Motorola RAZR™ z CyjanogenMod za pomocą TapaTalk 2.

Telefon
    Samsung Galaxy SII i9100
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Drogie to "YES" wychodzi około 30zł/miesiąc.
    Już lepszy NJUMOBILE.

Awatar Qrzy

Telefon
    Nexus 4
    Sieć
    -
    Piwa (Postawione)
    469
    Piwa (Otrzymane)
    238

Domyślnie

@up

W którym wychodzi prawie 50zł
    Android.

Awatar pawel1

Telefon
    Sony XPERIA L
    ROM
    15.3.A.1.17
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    9

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Qrzy Zobacz posta
    @up

W którym wychodzi prawie 50zł
    Tak, ale w Nju smsujesz i dzwonisz do wszystkich, a po wykupieniu pakietu w moim zdaniem dobrej cenie 700MB za 7zł wynosi Cię całość jakieś 45zł i masz nielimitowane smsy i rozmowy do wszystkich, a w tym wynalazku tylko do Orange (pomijam już ten pakiet sms do wszystkich za dychę). Do tego na razie nie ma żadnych pakietów internetowych co jak dla mnie zdecydowanie dyskwalifikuje tą ofertę, nie wyobrażam sobie już teraz smartfona bez pakietu.
    Mój Android: Samsung Galaxy i5800 (2011.04-2012.08) -> SE Live With Walkman (2012.10-2013.07) -> HTC Desire S (2013.07 - 2013.11) -> LG Optimus L9 (2013.11 - 2014.03) -> Sony XPERIA L (2014.08 -> ?)

Telefon
    Nexus 4
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    103
    Piwa (Otrzymane)
    40

Domyślnie

50zł na 3 miesiące : 3 = 17zł. Za nielimitowane rozmowy w sieci i zostaje jeszcze 17zł na smsy (lub na odwrót). Oferta według mnie bardzo dobra, ale ja jednak wolę 30% zniżki na abonament ;]
    Nokia 3310-->Sony Ericsson T230-->Nokia 6820a-->Sony Ericsson K800i-->Sony Ericsson w200i-->HTC Dream-->Sony Ericsson w200i-->Nokia N95 8GB-->HTC Wildfire S-->Nokia X1-01-->Nokia 1616-->Samsung Galaxy S+ | Nexus 4

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów