Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Najtańsze połączenia miedzynarodowe na kartę. Niemcy-Polska

Telefon
    Xperia T/Xperia SP
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    9

Domyślnie Najtańsze połączenia miedzynarodowe na kartę. Niemcy-Polska

Witam wyjeżdżam na dwa tygodnie do Niemiec i potrzebuję najtańszego operator na rozmowy z Niemiec do Polski lub z Polski do Niemiec. Chodzi mi zwykłe karty nie abonament. Jaki operat będzie najtańszy i najkorzystniejszy??

Awatar psajdakk

Telefon
    iPhone 5 16GB
    Tablet
    iPad3 wifi+3G 32GB
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Z tego co kojarzę jest operator lycamobile Lycamobile | Tanie rozmowy międzynarodowe | Najlepsza międzynardowa oferta prepaid | Darmowe karty sim
    Zamawiasz kartę w Polsce i Niemczech, można to zrobić przez stronę. Chodzi o to, że jak masz w tej sieci numer w Polsce i Niemczech jest tam jakoś mega tanio. Poczytaj sobie na stronie. Nie wiem jak wygląda z zasięgiem, ale oferta dobra. Czasami mają dobre oferty ostatnio było tak że połączenia między IRL a PL były za darmo.
    Ewentualnie pozostaje heyah, najtaniej do innych krajów UNI z Polski.
    Lub jak ktoś ma abonament T-mobile w Polsce to kupujesz tylko kartę w Niemczech T-mobile.
    Osoba z polski w abonamencie może skorzystać z usługi darmowe rozmowy z T-mobile na całym świecie Czyli tylko płaci abonament i dzwoni ile tam ce za darmo do T-mobile (cały Świat) u mnie tak firma ma zrobione, i nie ponoszą dodatkowych kosztów.

Mam nadzieję że to jakoś pomoże

Obecnie iPhone 5 / Już nie ma Nokia Lumia 900/ HTC DESIRE S / SAMSUNG GALAXY S

Telefon
    Sony Ericsson Live with Walkman
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    12

Telefon
    I9001
    ROM
    4.2.2
    Sieć
    Heyah
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    16

Domyślnie

Jak 2 osoby będą miały w Heyah, to jedna po doładowaniu może dzwonić za darmo, tylko płaci ta osoba która jest za granicą za odebrane połączenie wedle stawki roamingowej, tak dzwoniłem do ojca parę razy, mi nic nie zjadło a jemu tam 60 gr za minute czy coś takiego.

Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Harry_666 Zobacz posta
    Jak 2 osoby będą miały w Heyah, to jedna po doładowaniu może dzwonić za darmo, tylko płaci ta osoba która jest za granicą za odebrane połączenie wedle stawki roamingowej, tak dzwoniłem do ojca parę razy, mi nic nie zjadło a jemu tam 60 gr za minute czy coś takiego.
    gdzies to juz pisalem, ale lyca juz nie jest bezkonkurencyjna, wyprobuj sobie opcje alenumer.pl, polaczenia z PL do roznych krajow albo za darmo albo za niewielka oplata, zalezy gdzie dzwonisz

Awatar JoHnNy08PL

Telefon
    HTC ONE X 32GB
    Tablet
    Nigdy więcej
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    48
    Piwa (Otrzymane)
    148

Domyślnie

W PLAY na kartę z ofertą nielimitowane darmowe polaczenia i SMS do PLAY po doładowaniu można dzwonić do każdego w PLAY za darmo, tylko druga osoba płaci za odebrane połączenie. W krajach UE jest to 30gr/min poza abonamentem.

Wysłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 4

Awatar Kri$

Telefon
    Samsung Galaxy Note III N9005
    Sieć
    Red Bull Mobile
    Piwa (Postawione)
    16
    Piwa (Otrzymane)
    92

Domyślnie

36 gr/min w Play. I tak jak napisał kolega wyżej - nic nie pobije Lycamobile.

Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

jest taka opcja i ja przynajmniej tanszej nie znalazlem jak alenumer.pl, wejdz sobie o zobacz czy twój kierunek jest darmowy,jeśli tak to dzwonisz przez specjalny numer odslucujesz komunikatu i klikasz numer docelowy, rozmowa trwa do 10 min, nastepnie cie rozlacza, ale znow mozesz sie łaczyc i tak bez konca, i generalnie nic nie placisz, lepsze to niz jakies karty itd

Awatar Kri$

Telefon
    Samsung Galaxy Note III N9005
    Sieć
    Red Bull Mobile
    Piwa (Postawione)
    16
    Piwa (Otrzymane)
    92

Domyślnie

Tylko, że do tego potrzebuje niemieckiej karty, a to dodatkowy wydatek.

Uprawnienia umieszczania postów