Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Heyah - Rok ważności konta.

Awatar Squash

Telefon
    Nexus 4
    ROM
    CM 4.4.4!^^
    Sieć
    Mobile Vikings!
    Piwa (Postawione)
    63
    Piwa (Otrzymane)
    78

Unhappy Heyah - Rok ważności konta.

Witam

Może mi ktoś napisać jak to z tym jest? Dawniej było to darmowe jednak T-Mobile bardzo się wycwanił i wprowadził płatny rok ważności konta zarówno u siebie jak i w Heyah.
    Na stronie Heyah pisze że aby aktywować usługę trzeba zadzwonić na bezpłatny kod: *100*68# lub wysłać SMS o treści Tak na nr 568. Koszt aktywacji oraz udziału w promocji przez pierwsze 30 dni wynosi 5 zł.
    Za korzystanie z promocji będzie pobierana opłata 3 zł co 30 dni. Ważność konta zostanie wydłużona już w dniu aktywacji o rok.

I teraz pytanie. Czy jeśli zakupię tą usługę i zostanie już pobrane to 5zł z mojego konta i zostanie ono przedłużone na okres roku to czy jeśli nie będę doładowywać konta w następnych miesiącach to ważność konta zostanie zmniejszona?
    Bo głównie chodzi o to że nie mając środków na koncie nie będą mieć jak pobrać 3zł w kolejnych miesiącach.

Może mi to ktoś jakoś po ludzku wytłumaczyć?
    Nie pamiętam ---> 5610XM ---> Omnia i900 ---> Galaxy Ace ---> Wave ---> Xperia U ---> LG L9 ---> Nexus 4
    Miałem o wiele wiecej telefonów , ale większości z nich nie używałem więcej niż miesiąc :)

Telefon
    I9001
    ROM
    4.2.2
    Sieć
    Heyah
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    19

Domyślnie

To coś takiego, wykupisz raz, zapłacisz im 5 zł za aktywacje tego, i wyłączysz RWK to pozostanie ci Rok ważności od momentu aktywacji, do tego te każde 3 zł, będą przedłużały o kolejny miesiąc tą ważność konta.
    Nokia 3310/Nokia3330/Motorola e398/Motorola v360/SPV M600/HTC Touch Pro/HTC Hero/HTC Sensation/SGS Plus/Nexus 4

3. Piwa Squash postawił(li) piwo(a) za posta.
    Awatar Squash

Telefon
    Nexus 4
    ROM
    CM 4.4.4!^^
    Sieć
    Mobile Vikings!
    Piwa (Postawione)
    63
    Piwa (Otrzymane)
    78

Domyślnie

Czyli tą procedurę wystarczy ponawiać co roku płacąc im 5zł?
    I dzięki temu będę mieć darmwoe sms do Heyah przez cały rok?
    Nie pamiętam ---> 5610XM ---> Omnia i900 ---> Galaxy Ace ---> Wave ---> Xperia U ---> LG L9 ---> Nexus 4
    Miałem o wiele wiecej telefonów , ale większości z nich nie używałem więcej niż miesiąc :)

Telefon
    I9001
    ROM
    4.2.2
    Sieć
    Heyah
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    19

Domyślnie

Teoretycznie tak, w praktyce? Nie wiem, nie mam włączonego RWK bo i tak miesięcznie ładuje po 20/30 zł i to mi w zupełności wystarcza.
    Nokia 3310/Nokia3330/Motorola e398/Motorola v360/SPV M600/HTC Touch Pro/HTC Hero/HTC Sensation/SGS Plus/Nexus 4

Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    3

Domyślnie

Kupiłem starter heyah ze względu na łatwy numer. Chciałem po prostu, aby konto było aktywny i przekierowane na inny telefon. Jak się okazało po niecałym miesiącu pomimo, że nie zużyłem żadnej złotówki zrobił się groszowy stan konta. Po odpaleniu karty w telefonie okazało się, że aktywowała się sama usługa "Flirt sms", która przez tydzień była darmowa, a później albo płacić codziennie za sms od nich albo wyłączyć ją ręcznie. Później jakoś na początku 2013r był boom na koniec darmowego aktywnego konta na rok po każdym połączeniu, ale w końcu niby bez dodatkowych opłat mieli zrobić na rok do przodu po wprowadzeniu tej zmiany. Konto mam aktywne do marca 2014r i dzisiaj po doładowaniu za 5zł(wcześniej jakieś grosze na koncie) po kilkunastu minutach dostaje sms, że ściągają mi z konta zaległe 3zł za RWK..., rejestruje kartę sim i uciekam prawdopodobnie do play. Znając życie gdybym doładował za kilkadziesiąt złotych to policzyliby mi za każdy miesiąc od marca po 3zł. Do tego ten ciągły spam przez sms, o jakiś ich super promocjach, albo żebym brał dwie tablety za 1zł .

Dziękuję za taką sieć, gdzie w każdy możliwy sposób ściągają w nieświadomy sposób dla klienta kasę z konta.

Telefon
    I9001
    ROM
    4.2.2
    Sieć
    Heyah
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    19

Domyślnie

Takie SMS są aktywowane po jakimś czasie, można je dezaktywować idąc do salonu, tam wszystko wyłączą. Tak jest z nowymi starterami, a z tego co wiem, wszystko to jest opisane na tym magicznym kartoniku.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów