Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Wątek: Orange FunTab 10.1 - ktoś ma? Jakie wrażenia?

Telefon
    Motorola Moto G 8GB
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie Orange FunTab 10.1 - ktoś ma? Jakie wrażenia?

Specyfikacja na stronie Orange wygląda ciekawie. Posiada juz ktoś ten sprzęt?

Wysyłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk 2

Telefon
    Xperia™ P
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    52

Domyślnie

Czyżby Orange jeszcze nikomu "nie zdążyło" wysłać tego taba? Bo promocja już trochę trwa...

Awatar Marsowa

Telefon
    LG G3, LG G2,Xperia Z
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    6
    Piwa (Otrzymane)
    3

Domyślnie

Witam
    Mam ten tablet od dwóch dni i powiem że jest ok
    Pracuje szybko i płynnie, a myslalam ze będzie z tym problem. Poprzednio mialam go clever a73 i niezbyt przypadl mi do gustu... Zacinal przy wiekszej ilosci aplikacji itp. Gry niektóre nie chciały chodzić. Nie dzialal akcelerometr (czy cos takiego xD)
    W FunTab nie mam jak na razie żadnych problemów. Mam sporo alikacji i troche gier i powiem szczerze ze chodzi perfekcyjnie ale jak łatwo się domyślić podwójny procek robi swoje ;p
    A co dla mnie jest milym zaskoczeniem, wszystkie strony na które wchodzę z przeglądarki wyświetlają się w pelnej wersji, a nie jak to bylo w innych tabletach, w wersji mobilnej.
    Ogladam na nim również swoje seriale i flash Player dziala idealnie
    Btw: wlasnie z niego piszę
    Jesli ktoś zna sposób na roota w tym modelu niech sie podzieli wiedzą
    Pozdrawiam Marsowa

Telefon
    xperia mini
    Tablet
    funtab 10.1 od orange
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Ja go mam.Ogólnie sprzęt działa szybko i się nie zacina.Gry takie jak Most Wanted,Gta VC działają bardzo dobrze myślę że powyżej 30 fps.Jednak Real Racing 3 na high detalach działa co najwyżej średnio(wina optymalizacji)ale na medium działa dobrze.Na internecie jest o nim bardzo mało.Do Marsowa:root na razie jest niemożliwy ponieważ jest za mało popularny.Miałem okazję skorzystać z funtaba 7.0 ale tamten jest o dużo wolniejszy od 10.1.Wymagające gry okropnie się ścinają -oczywiście na funtab 7.0(angry birds chodzi dobrze).Ogólnie świetny tablet o bardzo dobrej specyfikacji.Byłoby fajnie gdyby ktoś nagrał o nim recenzje i wrzucił na youtube.Z chęcią bym obejrzał.Tablet polecam.

---------- Post dołączono o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Oto gameplay z mojego funtaba 10.1.Jest to gra Need for Speed Most Wanted (kupiona).Gra ma ustawienia na najwyższe czyli -Rozmycie
    -Refleksy światła
    -Ślady opon i inne .Jak widać gra chodzi płynnie. Link do filmu:Need for Speed Most Wanted Funtab 10.1 Orange - YouTube

Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Posiadam ten tablet od kilku dni. Daje radę.
    Płynnie odtwarza filmy na YouTube w jakości HD.

Dotychczas sprawdziłem gry takie jak:
    Fast & Furious 6: The Game,
    Eternity Warriors 2 (także multiplayer),
    Strikefleet Omega,
    Bus Parking 3D,
    Dungeon Hunter 4
    We wszystkie gra się bardzo konfortowo.

Jeśli interesuje Was ten tablet i chcielibyście ,żebym sprawdził działanie jakiejś gry to napiszcie

Telefon
    xperia mini
    Tablet
    funtab 10.1 od orange
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Chciałbym dowiedzieć się jak działa max payne.

Telefon
    xperia mini
    Tablet
    funtab 10.1 od orange
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

czy ktoś chce się jeszcze pochwalić swoim Funtabem??????

Telefon
    xperia mini
    Tablet
    funtab 10.1 od orange
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Mam pytanie czy da się przeinstalować system w tym tablecie lub czy jest dla niego jakiś rom???

Telefon
    LG P880
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    8
    Piwa (Otrzymane)
    2

Domyślnie

Tutaj jest o tym tablecie dużo: Jak wcisnąć bubel i śmiać się klientowi w twarz? Orange FunTab 10,1. - Wykop.pl

Ponoć Orange nie wysyła tego tableta z ekranem IPS tylko zwykłym - ludzie są wkurzeni. Mógłby ktoś potwierdzić to co na wykopie jest opisane?

Telefon
    Samsung Galaxy S3 mini (I8190N)
    ROM
    4.1.2
    Tablet
    FunTab 10.1
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

Ja mam ten tablet od 3 dni i powiem że jestem pozytywnie zaskoczony, przynajmniej na razie. Gry typu GTA VC, NFS MW to dla niego ziarenko Chodzą bardzo płynnie, bez ścin i innych takich sytuacji. Ogólnie bardzo szybko i płynnie chodzi. Póki co jedynym mankamentem zauważonym przeze mnie to nagrzewanie się prawej strony po jakimś czasie. Ale z tego co zdążyłem zauważyć to normalne zjawisko jest, bo sporo innych tabletów również miewa ten problem. Wg testu benchmark Quadrant, wydajnościowo jest on lepszy od Samsunga Galaxy Tab 10.1 i to sporo. Ekran bardzo czuły nawet z tą folią która na nim siedzi. Nie ma problemów żeby nim sprawnie operować. Co do modyfikowanego oprogramowania, to obecnie żadnego Cyanogenmoda na niego nie ma, chociaż doszukałem się jakichś tematów na ten temat, ale to niepewne kwestie są. Wydaje mi się, że trzeba poczekać na jasne i oficjalne wersje Custom ROM-ów. Jedynie co jest dostępne to chyba tylko root. Z czasem coś dopiszę w razie jakichś wniosków na temat tego tabletu.

Pozdrawiam.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów