Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34

Wątek: nie mogę podłączyć telefon pod kompa :/

Telefon
    LG 4xhd
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    2

Domyślnie

jeśli sie moge wtrącić to samo miałem wystarczy jak się podłączy samsunga do kompa i wyskoczy ikonka u góry portu ,to rozciągnijcie to w dół i znaczyć ze tak podłączyć usb i już telefon widać jako dysk

piyoter

Domyślnie

to ja się podłączę pod temat. Zainstalowałem pc studio (1.4.0.IK1), podłączenie samsunga u800 odbyło się bez żadnych problemów. Jednak po podłączeniu galaxy, pojawia sie kreator znajdowania sprzętu w którym chce wyszukac sprzęt Nieznany. Jednak wskazanie poszczególnych folderów ze sterownikami zawartymi w pc studio nie powoduje zadnego efektu.
    W menedzerze urządzen podłączony telefon figuruje jako Nieznany i doinstalowywanie sterownika poprzez menedżer też nie daje efektu.
    w pc studio ukazuje siekomunikat o braku sterowników do podłączonego telefonu.
    W telefonie zaznaczyłem debugowanie usb przed podłączeniem telefonu oraz nie zaznaczałem "tylko pamiec masowa"

Awatar blotto

Telefon
    heros
    ROM
    SenseHERO 5
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    8
    Piwa (Otrzymane)
    12

Domyślnie

a jak podlaczasz tel do PC?
    najlepiej podlaczac bezposrednio pod porty na plycie. czyli nie przez jakies przedluzacze, huby i nie do portow z przodu obudowy.

edit:
    @piotrpo
    nie jestem na 100% pewny ale wydaje mi sie ze najnowsze PC studio obsluguje juz androida
    Ostatnio edytowane przez blotto ; 28-01-10 o 14:02
    patient hero user

Awatar piotrpo

Telefon
    Next Nexus
    Tablet
    Nexus 7
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    158
    Piwa (Otrzymane)
    347

Domyślnie

galaxy nie współpracuje z NPS, podłącz go jako pamięć masową

Telefon
    i7500 Galaxy
    ROM
    1.6 - Galaxo
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    21

Domyślnie

Na dysk wymienny można normalnie wejść przez NPS.
    Musisz zainstalować NPS IK1 i sterowniki z płyty, nie zaznaczaj debugowanie i pamięć masowa (dla NPS nie trzeba). No i wybierz połączenie USB z paska powiadomień w telefonie.

piyoter

Domyślnie

dzięki. pomogło. przekombinowałem z tymi ustawieniami telefonu, typu debugowanie Najważniejsze, ze zaistniał telefon dla systemu. Głównie o to mi chodziło. NPS i tak nie używam, ważne dla mnie było, aby w przypadku np. zmiany fw, źle wgrane sterowniki nie powodowały jakichś błędów

Sieć
    -
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    32

Domyślnie

Witam, to mój pierwszy post. Zbiorę taką garść informacji, na temat podłączania Samsunga Galaxy do komputera.

1. Telefon podłączamy kablem, którym mieliśmy w pudełku bezpośrednio od telefonu do portu USB (Trudno, będziecie musieli za każdym razem odchodzić do kompa i siadać na podłodze, bo kabel jest dosyć krótki... No chyba, że ktoś ma porty USB z przodu komputera.) Nie używajcie żadnych przedłużek USB itd. bo wtedy jest problem z komunikacją.

2. Nie potrzeba instalować tego szajsu jakim jest NPC (Samsung New PC Studio) żeby przesłać jakieś pliki na pamięć telefonu. Wszystko testowałem na Windows XP jak i Windows 7.

3. Aby podłączyć telefon w trybie "Pamięć Masowa" wystarczy wejść w: "Ustawienia" --> Przewijamy w dół do "Informacje o telefonie" --> "Dodatkowe ustawienia" --> I zaznaczamy "Tylko pamięć masowa". (Ta opcja nie musi być zaznaczona, żeby przesłać jakieś pliki na telefon, typu muzyka, aplikacje, gry itd.)

4. Nie zapomnijcie, aby po podłączeniu, rozwinąć pasek powiadomień u góry, wybrać "Połączenie USB" i kliknąć "Podłącz", bo inaczej nic nie zadziała...

Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Smugller ; 28-01-10 o 16:04

Telefon
    samsung galaxy
    Sieć
    Era
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

a gdzie zapisują się te zdjęcia i co zrobić dalej? bo ja robiłam wszystko wg instrukci i faktycznie komputer wykrywa telefon ale jak dalej i gdzie w tym okienku zpaisać zdjęcie i gdzie ono będzie na telefonie?

Awatar mariushero

Telefon
    Note 3 N9005
    ROM
    aktualny
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    64
    Piwa (Otrzymane)
    66

Domyślnie

musisz wejsc w pamięć telefonu (oznaczona pewnie na Twoim Komputerze jako "dysk wymienny") potem w DCIM a nastepnie w folder CAMERA. Tam powinny byc umieszczone fotki z aparatu...przynajmniej tak jest u mnie. Mam nadzieję, że pomogłem

piyoter

Domyślnie

Powacam z tematem podłączenia telefonu do komputera; Ciagle wywala mi błędne połaczenie. takie oto komunikaty widać po podłaczeniu telefonu po swieżym zainstalowaniu PCStudio:

Wyszukuje mi telefon i dyski z niego jednak w ostatnim etapie włącza się kreator nowego sprzętu z wyszukanym urządzeniem Nieznanym. W żaden sposób nie wiem jak to pokonac :/

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów