Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Nie można wlączyć tabletu prestigio multipad 8.0 hd pmp5588c - zatrzymuje się na stronie startowej

Telefon
    sony ericson
    Tablet
    prestigio multipad 8.0 hd
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie Nie można wlączyć tabletu prestigio multipad 8.0 hd pmp5588c - zatrzymuje się na stronie startowej

Mama problem z włączeniem tabletu PMP5588C.Użytkuje go od paru mesięcy i nagle przestał się wączać. Po włączeniu wyświetla się tylko pierwsza strona startowa i nic więcej się nie dzieje. Próbowałem jż wszystkich kombinacji klawiszy (jak pisali różni użytkownicy na forach) i do niczego nie doszedłem. Może jest ktoś w stanie pomóc. Jaka go zrestartować czy ruszyć.
    Ostatnio edytowane przez delibear ; 28-12-13 o 10:39 Powód: poprawiono tytuł na zgodny z regulaminem

Telefon
    609733618
    Tablet
    prestigio 5588c
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

wejdź na prestigio.pl wpisz, w szukaj 5588c ,kliknij i pobierz firmware.w paczce jest instrukcja po angielsku.Potrzebna jest do tego karta mikro sd.żeby zbotować musisz nacisnąć Power i volume+
    Powodzeni

Awatar STALKER84

Telefon
    Samsung Galaxy S3 mini
    Tablet
    trak tPAD 8161 Duo
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Podpinam się pod pytanie. U mnie pojawił się ten sam problem i nic nie pomaga, żaden reset n ie wchodzi w grę bo tablet po prostu nie reaguje, odpala się pierwszy ekran startowy i system już dalej nie startuje, recovery też nie uruchamia się

Uprawnienia umieszczania postów