Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Skuteczna blokada telefonu...

Awatar Camis

Telefon
    Lenovo S650
    ROM
    AOSP 4.4.2
    Sieć
    Play / Lycamobile
    Piwa (Postawione)
    7
    Piwa (Otrzymane)
    21

Domyślnie Skuteczna blokada telefonu...

Witam

Mam juz dość

Co kilka dni (nieraz nawet 2 razy dziennie) telefon jak jest w kieszeni dzwoni mi samoczynnie po ludziach.

Malo skuteczna jest blokada :/, używam lock bot pro... I czemu do jasnej ciasnej przy zablokowaniu działa przycisk "odrzucania" ?! Kilkukrotnie już przez przypadek załączył mi się tryb samolotowy...

Czy jest jakis skuteczny sposob ktorym po zablokowaniu przez przypadek nie zadzwoni mi znow do kogos ??

2. Piwa niematakiegobicia postawił(li) piwo(a) za posta.
    Awatar GoRo

Telefon
    SGS III LTE
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    8
    Piwa (Otrzymane)
    11

Domyślnie

Jeśli się nie mylę, w opcjach jest opcja, żeby ten przycisk był aktywny i jest ona domyślnie włączona. Poszukaj tam, powinno pomóc.

Telefon
    HTC Desire 500
    ROM
    Stock
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    37
    Piwa (Otrzymane)
    20

Domyślnie

Kurde mam ten telefon od pierwszych dni jak był dostępny w erze i jeszcze ANI razu mi się sam nie odblokował. No ale jak masz z tym problem proponuję ustawić sobie jakiś prosty symbol odblokowani Wtedy będziesz miał pewność.

Awatar gemaro

Telefon
    LG G2
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    23
    Piwa (Otrzymane)
    30

Domyślnie

Trochę nietypowy problem, bo ja noszę telefon w kieszeni cały czas również i ani razu nie odblokował mi się... W sumie to trzeba nieźle pokombinować w kieszeni, żeby albo przesunąć znaczek kłódki bądź przytrzymać przycisk odblokowywania. Pewnie tym drugim sposobem odblokowujesz przypadkowo ekran. Wyjściem najprostszym jest jak kolega wyżej napisał - symbol odblokowania chyba, że to za mało

Awatar Pawlik1994

Telefon
    Szajsung Spica
    Sieć
    Era
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    12

Domyślnie

Miałem ten sam problem. Jeśli masz oryginalny ROM od ery czyli 1.5 tam ekran odblokowuje się przez przytrzymanie przycisku blokady. W kieszeni potrafi sama się wcisnąć. Polecam ustawić wzór na odblokowanie albo zmienić andka na 2.1, gdzie ekran odblokowuje się poprzez przesunięcie palcem takiej belki (coś jak w iphonie)

Awatar gemaro

Telefon
    LG G2
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    23
    Piwa (Otrzymane)
    30

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Pawlik1994 Zobacz posta
    albo zmienić andka na 2.1, gdzie ekran odblokowuje się poprzez przesunięcie palcem takiej belki (coś jak w iphonie)
    Przecież na 2.1 można spokojnie bocznym przyciskiem odblokować telefon i jest tak samo jak na 1.5.

Awatar Pawlik1994

Telefon
    Szajsung Spica
    Sieć
    Era
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    12

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez gemaro Zobacz posta
    Przecież na 2.1 można spokojnie bocznym przyciskiem odblokować telefon i jest tak samo jak na 1.5.
    A no rzeczywiście można. Nawet nie zauważyłem. W każdym bądź razie miałem taki sam problem i po zmianie na 2.1 zażegnałem go.

Telefon
    htc desire
    Sieć
    Era
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    4

Domyślnie

Wydaje mi się, ze chodzi o to, że pomimo zablokowanego telefonu, nadal działa przycisk "czerwonej słuchawki". Też tak mam, i już kilka razy telefon sam się wyłączył /wyciszył /włączył tryb samolotowy . To nie ma nic wspólnego z przyciskiem blokady.

Awatar Camis

Telefon
    Lenovo S650
    ROM
    AOSP 4.4.2
    Sieć
    Play / Lycamobile
    Piwa (Postawione)
    7
    Piwa (Otrzymane)
    21

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Aslav Zobacz posta
    Wydaje mi się, ze chodzi o to, że pomimo zablokowanego telefonu, nadal działa przycisk "czerwonej słuchawki". Też tak mam, i już kilka razy telefon sam się wyłączył /wyciszył /włączył tryb samolotowy . To nie ma nic wspólnego z przyciskiem blokady.
    Dokladnie o to chodzi, co za idiota tak to zaprojektowal... Jak zablokuje to powinno byc wszystko zablokowane.

Telefon
    gaaxy i5700
    Sieć
    Era
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

ktoś pisał że w ustawieniach można wyłączyć słuchawkę ale nie mogę znaleźć wie ktoś jak??
    ale tak abym mógł odebrać lub odrzucić rozmowę a poza tym aby nie działały??

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów