Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Wysyłanie SMS-ów

Awatar Maciejka

Telefon
    Samsung Galaxy i5700, Sony Ericsson Xperia Arc S
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    3

Exclamation Wysyłanie SMS-ów

Witam.
    Jestem świerze upieczonym szczęściarzem Samsunga i5700. Mam problem z wysyłaniem wiadomości SMS do znajomych gdy napiszę i wyślę to wyskakuje mi komunikat "Nie wysłano wiadomości " i każe mi przejść do napisanej wiadomości by ponowić próbę (robiłem tak ze 100 razy i nadal nic nie działa). Za wytłumaczenie mi co mam zrobić wielkie Bóg zapłać.

Cachorro

Domyślnie

[warnt]kolejny....[/warnt]
    sprawdź numer centrum wiadomości jak nie to wipe

są już takie tematy na forum.

PS: a na koncie coś masz ;D?

Awatar Maciejka

Telefon
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    3

Domyślnie

Co takiego mam bo jestem nowy na tm forum i zabardzo nie znam się tutaj i wogóle na anroidzie. I powiec mi co to znaczy wipe, a i zapomniałem dodać że jestem w era tak tak. Gdzie jest to centrum wiadomości

Awatar zakk87

Telefon
    E960, A820, Lumia620
    ROM
    Android 4.4.2 Baton
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    394
    Piwa (Otrzymane)
    123

Domyślnie

ja miałem kolego to samo, po ponownym uruchomieniu smsy się wysyłały, a na androidzie 2.1 już te problemy nie występowały...

Awatar gotrunks

Telefon
    Nexus 5
    ROM
    JPU+root
    Sieć
    Era
    Piwa (Postawione)
    17
    Piwa (Otrzymane)
    1534

Domyślnie

Na A1.5 od Ery nie miałem ustawionego centrum wiadomości, w aplikacji sms rozwijasz menu klawiszem, w ustawieniach aplikacji sms jest numer do centrum wiadomości trzeba ustawić jak nie ma.

Awatar Maciejka

Telefon
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    3

Domyślnie

Ja telefon kupiłem już z 2.1 androidem. także jestem mocno zielony w tym temacie więc mi wytłumaczcie to krok po kroku. troszkę po szperałem i mam napisane w SMS/MMS>Ustawienia>centrum wiadomości i tu jest podany numer tego centrum. To ja już nie wiem czemu nie chce wysyłać

Cachorro

Domyślnie

znajdź na stronie ery ten numer (niestety nie poszukam ci go bo jadę na necie komórkowym obecnie i każdy mb się liczy ;p) i porównaj czy jest taki sam. Jeśli jest taki sam a dalej się nie da wysyłać sprawdź czy masz środki na koncie.
    Jeśli masz i dalej się nie da zrób wipe. Co to? zapraszam do faq rozpisywał się nie będę.
    Wykonasz to włączając telefon kombinacją klawiszy (ciszej + zielona słuchawka + czerwona słuchawka) jak pojawi ci się taki trójkącik to potwierdź (bodajże tym klawiszem na lewo od strzałek (d-pad))
    pamiętaj tylko że wyczyści to wszystkie dane w telefonie (nie ruszy karty sd) więc zrób kopię kontaktów na gmaila (synchronizacja) itp. abyś potem nie płakał...

popraw nazwę tematu na zgodną z punktem 2.2 regulaminu forum bo poleci do kosza... 2 raz zwracam uwagę...

Awatar Maciejka

Telefon
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    3

Domyślnie

ehh ten numer jest raczej ten sam bo miałem go na sterej nokii e50. zrobiłem wipe ale nic a z tą ostatnią propozycją te nie wiem jak to zrobić
    Ostatnio edytowane przez Maciejka ; 29-07-10 o 16:22

Cachorro

Domyślnie

chodzi ci o zmianę nazwy tematu? zaawansowana edycja 1 postu ;p wgraj nowy rom odinem.

Awatar Maciejka

Telefon
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    3

Domyślnie

Mi cały czas chodzi o mój telefon. Zrobiłem wipe telefon do centrum wiadomości takki jak jest, macie jeszcze jakieś pomysły???? A nie wiedzie czy może w punkcie ery mogli by mi to zrobic. Bo chyba może mam felerny telefon.

---------- Post dołączono o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

można cofną ten temat bo telefonowi coś się potyrtało więc dzięki za pomoc ale telefonik nie poluił mnie za pierwszym razem
    Wielkie dzięki fufus masz u mnie piwo

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów