Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Bateria nie chce się ładować

Telefon
    i5700
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie Bateria nie chce się ładować

Rozładowała mi się bateria ,podłączyłem telefon do ładowarki i na ekranie wyswietlil sie komunikat "BATTERY DISCONNECTED" i w bateri mrugał wykrzyknik do te co kilkanascie sekund telefon wibrowal az w koncu sie wylaczyl,co podlaczylem do bateri caly czas to samo nawet nie moglem wlaczyc tela,caly czas sie tak dzieje.Wiem co ten komunikat oznacza ale teraz pytanie czy bateria padla czy cos co laczy baterie z telem
    Ostatnio edytowane przez werewolf836 ; 06-11-10 o 19:23 Powód: Moderator

Telefon
    i5700
    ROM
    ECLAIR.XXJH1 SamdroidMod 1.3.d
    Sieć
    Era
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Jeżeli masz taką możliwość to przetestuj na innej bateri. Może próbuj docisnąć jakoś baterię.

Telefon
    i5700
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Nie mam takiej mozliwosci,dociskac baterie w nowiutkim telefonie?

piyoter

Domyślnie

[warnt]vdsfvdvceverwver[/warnt]
    2.2. Nadaj odpowiednią (jasną i streszczającą problem) nazwę swojemu tematowi! Tematy z nazwami typu "PROBLEM" , "POMOCY", "CO ROBIĆ" są nieprawidłowe i będą zamykane. W jednym temacie powinieneś poruszać tylko jeden problem.
    Tematy o nazwach typu: „Problem z sms”, „Problem z wifi”, „Problem z G1”, „Coś nie działa”, „Coś zepsułem” itd. również są nieprawidłowe.
    W przypadku takich tematów autor otrzyma od moderatora polecenie poprawy tytułu. Można to zrobić poprzez Zaawansowaną Edycję pierwszego postu w temacie. W wyniku braku reakcji autora na polecenie moderatora, temat będzie bezwarunkowo zamykany i przenoszony do kosza.

Cachorro

Domyślnie

pewnie rozładowała się za bardzo i czasem tak się zdarzało.
    Musisz dorwać jakąś ładowarkę z uciętą wtyczka i przez kilka sek dotykając na 1-2sek i zabierając podładować... potem powinno być ok

Telefon
    i5700
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

No to jeszcze lepiej sie robi,chyba dam na gwarancje bo widze ze nie ma najmnieszego sensu sie samemu bawic.Można zamknąć.

Awatar xxxtazxxx

Telefon
    SGS II
    ROM
    Andy X ROM AOKP B-39 v 4.0
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    26
    Piwa (Otrzymane)
    53

Domyślnie

Podłącz tel na ok 30 - 60 minut pod ładowarkę.
    Może pomoze.

Awatar Blink21

Telefon
    Nexus 4
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    31
    Piwa (Otrzymane)
    8

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez werewolf836 Zobacz posta
    Rozładowała mi się bateria ,podłączyłem telefon do ładowarki i na ekranie wyswietlil sie komunikat "BATTERY DISCONNECTED" i w bateri mrugał wykrzyknik do te co kilkanascie sekund telefon wibrowal az w koncu sie wylaczyl,co podlaczylem do bateri caly czas to samo nawet nie moglem wlaczyc tela,caly czas sie tak dzieje.Wiem co ten komunikat oznacza ale teraz pytanie czy bateria padla czy cos co laczy baterie z telem
    Witam, miałem identyczną sytuację z moją spicą.
    U mnie pomogło wyjęcie baterii, karty pamięci i sim, odczekanie kilka minut zanim wsadziłem z powrotem baterię, wyjąłem także karteczkę, którą miałem dociśniętą baterię (wsadziłem ją po ty by obudowa nie strzelała, doprowadzało mnie to do szału), no i ostatecznie na kolejne ładowanie podłączyłem pod inny kontakt.
    Pomogło, telefon zaczął ładować się normalnie.
    Pozdro

Telefon
    Samsung i5700
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

U mnie jest to samo na i5700. Co ciekawe, dzieje się to tylko wtedy, gdy używam nieoryginalnej baterii (z ogyginalną zawsze działa) i gdy telefon jest wyłączony podczas ładowania. Nawet jak się ładuje i w tym czasie wyłączę telefon, to zaczyna wyświetlać "battery disconnected".
    Kiedy bateria całkowicie się wyczerpała, pomogło krótkie naładowanie przez zwykłe przyłożenie drucików z jakiejś starej ładowarki. Jak tylko udało się włączyć telefon, dalej mogłem normalnie naładować.

Co to może być? Niesprawny firmware? Czy to taki sposób zachęcania przez producenta do zakupu tylko oryginalnych baterii?

Blink, dalej Ci się zdarzają takie problemy z baterią, czy to był jednorazowy przypadek?

Telefon
    IP5700 Spica
    Sieć
    Inna
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

a ja znalazłem sposób jak sobie z tym poradzić.

Wymagana:
    ładowarka
    Kabel USB

Kabel USB podłączamy do komputera i telefonu. Po paru sekundach wyjmujemy z telefonu. ( w komputerze można zostawić). Operacje powtarzamy około ~6 razy. Później podłączmy zwykłą ładowarkę i bateria ładuje się bez problemu.

Wystarczy uwazc aby nie rozładować baterii i wszytko jest ok.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów