Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Program do monitorowania wykonywanych rozmow/ wysyłanych sms-ów

Telefon
    HTC Desire Z
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Question Program do monitorowania wykonywanych rozmow/ wysyłanych sms-ów

Witam,

Na początku powiem, że nie do końca wiem czy dobrze napisałem temat, ponieważ sytuacja wygląda tak. Mam 2 telefony służbowe dla pracowników w sieci play. Od jakiegoś czasu zauważyłem, że moi pracownicy wykonują połączenia i wysyłają sms-y do różnych osób( swoich znajomych), a nie do pracowników.

Gdy zwróciłem im na to uwagę, "wycwanili się" i kasują historię połączeń (oczywiście tylko do tych znajomych oraz wysłane sms-y). Na stronie operatora mogę sprawdzić historię połączeń do 35 dni, za dłuższy okres muszę składać zapytania i wysyłają pocztą tradycyjną, jest to strasznie uciążliwe.

Dlatego poszukuję aplikacji, która rejestrowałaby osobno, co się dzieje na telefonie, gdzie się dzwoni i wysyła sms-y / mms-y.

Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Krystian

Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

http://forum.android.com.pl/f40/ukry...e-czea-104836/

A zamiast się bawić w kotka i myszkę z pracownikami, stwórz regulamin użytkowania służbowych telefonów - jest to właściwie pośrednio wymagane przez prawo podatkowe, bo wliczanie prywatnych połączeń w koszt prowadzenia działalności gosp. jest nieteges. Tam zamieść kwotę, do której wolno im dzwonić na koszt firmy a za resztę zapłacą oni. I wtedy regulaminowo będziesz odliczał im od pensji, co 30 dni, więc spokojnie zmieścisz się w okresie dostępnym w Play24
    Ostatnio edytowane przez mmac ; 15-11-11 o 01:02

Uprawnienia umieszczania postów