Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Sterowanie komputerem z telefonu

Sieć
    3
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie Sterowanie komputerem z telefonu

Witam, szukam najlepszego programu do sterowania komputerem przez telefon. Do tej pory używałem TeamViewer ale przeglądając Market znalazłem kilka innych programów jak Splashtop, Remote Desktop czy GPP Remote Control. Który z nich jest najlepszy? Który ma najmniejsze lagi czy możliwość oglądania filmów na przykład? W TeamViewer jak włączam film to nie dość, że są lagi, nie jest płynnie to jeszcze wygląda jakby było w 256 kolorach. Czy w innym programie będzie lepiej czy to po prostu ograniczony sprzęt? Telefon to SGS2.

Pozdrawiam

Awatar Vendetta

Telefon
    HTC One Black + UAG Scout Case
    ROM
    Stock 4.4.2 + Sense 5.5
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    7
    Piwa (Otrzymane)
    24

Domyślnie

polecam xbmc - taki windows media center wraz z pilotem na andka - instalujesz na kompie który jest np podłączony do tv, na komórce możesz sterować wszystkim łącznie z przeglądaniem swoich zbiorów (wcześniej tylko ustawiasz ścieżkę np do filmów D:Movies/), w xmbc masz dodatkowe widgety jak pogoda, gmail, rss, radio internetowe

wszystko działa bardzo płynnie, łączy się przez wifi

link do programu XBMC

link do pilota https://market.android.com/details?i...android.remote

Telefon
    Samsung Galaxy R, LG GT54
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    5

Domyślnie

Ktoś potrafi porównać Splashtop Remote Desktop (obecnie w promocji w google play) z TeamViewer? Która z tych aplikacji jest lepsza?

Telefon
    HTC One X
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    7

Domyślnie

Od jakiegoś czasu też szukałem programu do "kontrolowania" komputera, a konkretniej jakiegoś klienta vnc, z którego ogólnie korzystam już bardzo długo (ale zwykle pc to pc). Próbowałem już kilku, ale każdy miał jakieś wady. Kilka dni temu trafiłem na Pocketcloud Remote - darmowa wersja różni się tylko tym, że można zapisać konfigurację tylko jednego połączenia, poza tym ma wszystkie funkcje płatnej wersji (która kosztuje coś ponad 60 PLN).

Przede wszystkim program świetnie obsługuje myszkę i klawiaturę. Kursorem można sterować standardowo za pomocą dotyku lub bardziej precyzyjnie z dodatkowym wskaźnikiem w programie. Do tego obsługa scrollowania, klawiszy specjalnych itp.

Jestem jaszcze ciekawe Splashtop Desktopa, jak wypada w porównaniu z Pocketcloud, głównie zależy mi właśnie na dobrej obsłudze myszy i klawiatury.
    Ostatnio edytowane przez WereWolf ; 12-04-12 o 08:22

Telefon
    HTC One X
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    7

Domyślnie

Sprawdziłem jeszcze bezpłatnego Team Viewera i jestem pod wrażeniem, działa naprawdę nieźle. Myszkę obsługuje się zupełnie inaczej niż w Pocket Cloud, ale działa to też bez problemów.

Widziałem też dobre opinie o PhoneMyPC, ale program jest trochę za drogi, żeby ot tak sobie przetestować, a nie ma chyba żadnego triala.

Awatar esik

Telefon
    HTC One S
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    3

Domyślnie

Unified Remote - i wszystko jasne.

Uprawnienia umieszczania postów