Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Co zrobić gdy telefon wraca z serwisu nienaprawiony?

Telefon
    Xperia X10i
    ROM
    2.3.3
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    17
    Piwa (Otrzymane)
    2

Domyślnie Co zrobić gdy telefon wraca z serwisu nienaprawiony?

Dziś z serwisu wróciła moja Xperia X10. Jej bolączką są czeste resety, które pojawiają się przy bardziej obciążających procesach. Najczęściej zaobserwowałem to przy jednoczesnym korzystaniu przez telefon z transmisji danych i gps jednoczesnie (np przy korzystaniu z google maps lub nawigacji, czy nawet facebooka)

Serwis odesłał mi telefon z następująca informacją: "wykonano instalacje najnowszego oprogramowania oraz kalibrację parametrów"

Dla kogoś znającego temat jest to równoznaczne z niczym. Postanowiłem jednak nie robić gnoju od razu przy odbieraniu i potestowac telefon. Potrzebowałem kilku godzin żeby zreprodukowac nienaprawiony problem.

Telefon jest mi potrzebny i szlag mnie trafia, że musze oddac go ponownie. Co powinienem zrobić, żeby zmusić serwis do naprawy ewidentnej usterki sprzętowej? Czytałem, że w tych modelach często zawodzi płyta główna...

Telefon
    Xperia X10
    Sieć
    Heyah
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

Musisz ponownie oddać do serwisu i stanowczo zażądać usunięcia usterki. Dużo w takich serwisach zależy od indywidualnych umiejętności serwisanta - może następnym razem trafi do innego technika, który naprawi dobrze.

Telefon
    SE Xperia X10
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

Witam. Miałem podobny problem, mianowicie ciągłe restarty przy używaniu aplikacji. Telefon 8.05.12 poszedł do serwisu (Regenersis Warszawa). 15.05.12 wrócił do mnie "naprawiony". Wymienili mi płytę główną z czego byłem zadowolony przez 5 minut... bo okazało się że telefon nie obsługuje żadnych kart SIM. Poleciał znowu do serwisu.
    Tak więc jedyna porada to próbować do skutku aż się trafi na kumatego technika w serwisie

Telefon
    Xperia X10i
    ROM
    2.3.3
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    17
    Piwa (Otrzymane)
    2

Domyślnie

Ten sam serwis w moim przypadku

EDIT:
    Za drugim razem wymieniono już płyte główną, co rozwiązuje problem.
    Ostatnio edytowane przez Xylian ; 01-06-12 o 09:40

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów