Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: jak usunąc niepotrzebne ikony w xperi x10 andi 2.1

Telefon
    xperia x10
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie jak usunąc niepotrzebne ikony w xperi x10 andi 2.1

Witam . jestem nowym i zadowolonym użytkownikiem xperi x10 mini moze to banalne ale niewiem jak usunąc niepotrzebne ikony z menu prosze o pomoc

Awatar cholek3

Telefon
    Samsung Galaxy Note 3
    Tablet
    Asus Transformer Pad TF300T
    Sieć
    Three UK
    Piwa (Postawione)
    49
    Piwa (Otrzymane)
    238

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez versace Zobacz posta
    Witam . jestem nowym i zadowolonym użytkownikiem xperi x10 mini moze to banalne ale niewiem jak usunąc niepotrzebne ikony z menu prosze o pomoc
    Jest wiele sposobów. Jeśli używasz standardowego Launchera, to jedyny sposób, aby usunąć ikonkę z Menu, to musisz odinstalować daną aplikację. Wtedy dopiero zniknie. Ale jeśli chcesz ją tylko ukryć, to musisz zainstalować Launcher Pro (taki alternatywny Launcher) i on ma opcję ukrywania niepotrzebnych ikon w Menu (i wiele wiele innych fajnych opcji).
    Kalendarz imienin, świąt, uroczystości, świąt nietypowych i informacyjny dla Androida: Idź do tematu

Telefon
    xperia x10
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

moja xperia jest nowa fabryka więc chyba niemam zadnego Launcher a mozesz mi powiedziec gdzie odinstalowuje sie aplikacje . ?? Pozdro

Awatar cholek3

Telefon
    Samsung Galaxy Note 3
    Tablet
    Asus Transformer Pad TF300T
    Sieć
    Three UK
    Piwa (Postawione)
    49
    Piwa (Otrzymane)
    238

Domyślnie

Jak masz co fabryka dała, to masz standardowy launcher. Najprościej odinstalować aplikację, to nacisnąć daną ikonkę i przytrzymać, wtedy na dole ekranu pojawi Ci się taki "śmietnik". Cały czas "trzymając" ikonkę upuszczasz ją na ten śmietnik, ALE
    1. Jak upuścisz od razu, to tylko wrzucisz tą ikonkę do kosza.
    2. Jak przytrzymasz około 2 sekund, pojawi się napis Usuń/Odinstaluj, wtedy dopiero puść. To spowoduje odinstalowanie aplikacji. Zresztą będziesz musiał potwierdzić odinstalowanie.
    Kalendarz imienin, świąt, uroczystości, świąt nietypowych i informacyjny dla Androida: Idź do tematu

Telefon
    i9505, Z1, Moto G
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    61

Domyślnie

Zależy czemu chcesz je "usunąć".

Ja niepotrzebne programy zamroziłem w TitaniumBackup i mi zniknęły z menu, bardzo polecam ten sposób, bo w razie czego bardzo łatwo i szybko można je odmrozić, jakby jednak były potrzebne

Można też odinstalować aplikacje, także polecam ten program, tylko zauważ, że tylko część można odinstalować (wszystko można, ale teleofn może przestać działać, jak usuniesz jakiś niewłaściwy program).

Polecam:

Jakie aplikacje można bezpiecznie usunąć z X10 na Andku 2.1 ?

Awatar Paniki

Telefon
    DHD
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    7
    Piwa (Otrzymane)
    7

Domyślnie

A może masz na myśli usunięcie ikonek tych po otwarciu launchera, a nie tych z pulpitu?
    HTC Typhon > Toshiba G500 > HTC Wizard > HTC Trinity > Nokia 5300 XM (Przejściowo) > HTC Blue Angel > Toshiba G900 > HTC TyTN II > HTC Diamond > HTC Hero > HTC Diamond2 > HTC Wildfire S > Motorola Milestone > HTC Desire > Desire Z > HD2 > Desire HD > V970 > Evo 3D & PF ;]

Telefon
    xperia x10
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

tak chodzi mi o ikony z Launcher a nie z pulpitu . A co do przeciągnięcia do kosza to niestety nie wyskakuje mi zaden kosz do ktorego mógłbym to wyrzucic

---------- Post dołączono o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

usunąc je chce bo są mi niepotrzebne .. jakies gry internetowe mapy czy inne te ktorych nie uzywam chciałem sobie zrobic porządek zostawic tylko te które potrzebuje i ewentualnie powgrywac jakies nowe programy

Awatar Paniki

Telefon
    DHD
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    7
    Piwa (Otrzymane)
    7

Domyślnie

Hmm Launcher Pro ma taką opcję do ukrywania.
    Jak rozumiem to tam siedzi jakiś autorski Launcher od SE?
    HTC Typhon > Toshiba G500 > HTC Wizard > HTC Trinity > Nokia 5300 XM (Przejściowo) > HTC Blue Angel > Toshiba G900 > HTC TyTN II > HTC Diamond > HTC Hero > HTC Diamond2 > HTC Wildfire S > Motorola Milestone > HTC Desire > Desire Z > HD2 > Desire HD > V970 > Evo 3D & PF ;]

Telefon
    gt-s5570
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

---------- Post dołączono o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat Zamieszczone przez Krzysiek Zobacz posta
    Zależy czemu chcesz je "usunąć".

Ja niepotrzebne programy zamroziłem w TitaniumBackup i mi zniknęły z menu, bardzo polecam ten sposób, bo w razie czego bardzo łatwo i szybko można je odmrozić, jakby jednak były potrzebne

Można też odinstalować aplikacje, także polecam ten program, tylko zauważ, że tylko część można odinstalować (wszystko można, ale teleofn może przestać działać, jak usuniesz jakiś niewłaściwy program).

Polecam:

Jakie aplikacje można bezpiecznie usunąć z X10 na Andku 2.1 ?
    witam mam sprawde dotyczaca programu Titanium_Back a dokładie jak zamrazac piliki tak aby ikony znikneły z menu?

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów