Strona 129 z 277 PierwszyPierwszy ... 2979119127128129130131139179229 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,281 do 1,290 z 2770

Wątek: Problemy z Google Play (Android Market) [telefon/pc]

Awatar underface

Telefon
    LG NEXUS 4
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    47
    Piwa (Otrzymane)
    167

Domyślnie

Hmm dziwna sprawa od kilku dni mam tak podczas instalowania aplikacji które sa instalowane na świeżo.

Pomaga wyczyszczenie danych aplikacji. Ale po pobraniu 2-4 apek znowu to samo
    N4

Telefon
    SGS II
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie Błąd z aktualizacjami apliakcji.

Siemka. Wyskoczyła mi dzisiaj informacja, że mam do zaktualizowania google+. Pobieram aktualizację, instaluję i na koniec wyskakuje błąd "Nie można zainstalować aplikacji w domyślnej lokalizacji instalacji". O co chodzi ?

Telefon
    HTC Wildfire S
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Witam!
    Mam podobny błąd jak akulec, tzn odpalam wifi, pojawiam mi się info że jest dostępna aktualizacja jakiejś aplikacji i zaczyna się sciągać, ściaga do 100%, zaczyna instalowac i komunikat "Błąd! Za mało miejsca na dysku" wyskakuje to nawet przy małych aplikachach, po pareset KB, a ja zawsze mam ok 10-20 MB pamięci wewnetrznej i ponad 2Gb wolne na karcie pamięci. Nie mam pojęcia jak ten problem rozwiązać. Gdy aktualizuję apke z google play jest to samo. Mam przez to problem z aktualizowaniem niektórych potrzebnych aplikacji, wkurzające to już jest.

Ktoś zna przyczynę ? Rozwiązanie?

Awatar Bosik1981

Telefon
    Taki fajny ;)
    Sieć
    różne sieci
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Witam,

Mam problemy z płatnościami w Google Play. Mianowicie tranzakcie są anulowane z powodu kodu kodu CVC, który podczas płatności wypełniam, ale Google Play podczas autoryzacji transakcji nie wysyła do mojego banku (PEKAO S.A.) tego kodu... no i bank odrzuca próbę płatności (na infolinii banku powiedziano mi, że jest to obowiązkowy kod do akceptacji płatności).

1. Zna ktoś może sposób na powyższy problem? Próbowałem z opcji pomocy: usunąć dane karty i ponownie na nowo ja dodać... niestety nadal nie działa.

2. Ewentualnie z jakich banków i kont Wy ewentualnie kupujecie bezproblemowo aplikacje?

Serdecznie dziękuję za pomoc!

Awatar Gardner

Telefon
    HTC Hero / Google Nexus S I9023
    ROM
    CM 7.2 / Stock 4.1.2 JZO54K
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    180
    Piwa (Otrzymane)
    313

Domyślnie

Przez to, że PEKAO wymaga CVC przy KAŻDEJ operacji. Google Play przesyła CVC tylko przy dodawaniu karty w celu weryfikacji. Co do listy banków i kont, zapraszam do tego tematu: Karty płatnicze działające z Google Wallet.

Nie pomagam na PW

Sieć
    Heyah
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Jeśli chodzi o mnie to poradziłem sobie z problemem baku miejsca poprzez zrobienie back up Titaniaum Backup pro wszystkich aplikacji a potem zrobiłem reset do ustawien fabrycznych i przywróciłem aplikacje i inne dane z kopii zrobionej w Kies . Zrobiłem to jeszcze zanim "glosny " napisał ustawieniach google play.

Telefon
    Samsung galaxy mini
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie Problemy z google play i innymi aplikacjami

Witam kilka dni temu zaczął sie mój problem z Samsungiem Galaxy Mini. Wszedłem w facebooka i nie chcial sie wczytac za nic więc wyszedłem z niego odinstalowałem i pomyślałem, że ściagne od początku. Wchodze w google play i komunikat brak połączenia ponow probę. Ponawialem i nic mimo tego ze mialem 3 kreski wifi . To nie problem internetu bo wczoraj zmienilem na 4mb i nic sie nie zmienilo. Opera mobile mi dziala , gadu gadu dziala tylko ten google play nie dziala ani facebook. Zmienilem google play na androida bo sciagnąłem go z internetu i dalej nic sie nie dzialo. Powinienem robic jakis reset ? Jak tak to wytlumaczcie mi prosze bo ja czytalem ze trzeba naciskac jakies 3 przyciski itd. Musze wtedy zrobic kopie wszystkiego prawda ? Czy najlepiej wylozyc karte ? Prosze o pomoc bo brakuje mi troche tych aplikacji.

Awatar Shenson

Telefon
    Galaxy Note 2
    ROM
    monxDified
    Tablet
    Asus TF300
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    259
    Piwa (Otrzymane)
    811

Domyślnie

@up Sprawdź czy w ustawieniach synchronizacji masz zaznaczone Dane w tle. Jeśli tak i ponowna instalacja Google Play nie pomogła to możesz zrobić Hard Reset. Nie usunie on danych z karty. Poczytaj sobie w FAQ co on dokładnie robi i jakie backupy musisz zrobić, żeby nic nie stracić, bo nie chce mi się po raz setny tego pisać.

Na forum bywam niezmiernie rzadko, więc nie licz na to, że odpiszę.

Telefon
    Samsung galaxy mini
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

A czy to moze byc spowodowane brakiem sim w telefonie ? bo teraz na wakacjach uzywam starego jak wychodze i w domu a samsungiem to sie bawie slucham muzyki itp.

Awatar Shenson

Telefon
    Galaxy Note 2
    ROM
    monxDified
    Tablet
    Asus TF300
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    259
    Piwa (Otrzymane)
    811

Domyślnie

Może mieć to związek. Nie zaszkodzi włożyć kartę SIM i wtedy sprawdzić czy wszystko działa.

Na forum bywam niezmiernie rzadko, więc nie licz na to, że odpiszę.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów