Strona 154 z 300 PierwszyPierwszy ... 54104144152153154155156164204254 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,531 do 1,540 z 2994

Wątek: Problemy z Google Play (Android Market) [telefon/pc]

Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie długie instalowanie/pobieranie

Witam.

Byłem dzis u kolegi i podłaczylem sie na moim smartfonie na wi-fi, chcąc sciągnać sobie gre/przeglądarke natknąłem sie na strasznie długnie instalowanie, wlasiciwie robilo mi sie to z 10 minut i zadnych efektów, chcialem sobie pobrać jedną grę oraz Mozille Firefox.
    I mam pytanie czego to jest wina, jeśli wogole jakaś tu jest, czy telefonu? może brak jakiś aktualizacji czy cos?

Jakies Pomoce ?
    Dzięki
    Odpowiedz
    Edytuj

Awatar kakiet

Tablet
    SGT10.1+Wynalazki;)
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    6
    Piwa (Otrzymane)
    7

Domyślnie Odp: Problemy z Google Play (Android Market) [telefon/pc]

To chyba wujek Google coś fiksuje, u mnie już ze dwa dni coś się sypie po wifi Ale i po 3g też są problemy.

Wysyłane z mojego GT-P7500 za pomocą Tapatalk 2

Telefon
    Samsung Galaxy Nexus
    ROM
    CM 11
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    24
    Piwa (Otrzymane)
    8

U mnie też czasem tak bywa (a raczej bywało na Spicy - na Bladym chyba sie jeszcze nie spotkałem). Pomagało ponowne uruchomienie telefonu. Zapewne system w środku utknął na jakimś punkcie - może jakieś procesy kolidowały - nie wiem, nie będę więcej gdybał

No, a nawiązując do postu powyżej - u mnie wszystko działa, jak programistka chciała Żadnych problemów po wi-fi - ani na ZTE Blade, ani na Galaxy S1, ani na Xperi X10.

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2
    SE K300i (II 2006) -> SE K800i (XII 2008) -> Samsung Spica (XII 2010) -> ZTE Blade (IX 2012) -> Samsung Galaxy S (XI 2012) -> Galaxy Nexus (XII 2013)

"Męczyłem się ze Spicą 21 miesięcy, więc wiem co to hardcore, ******."

Awatar patryk48

Telefon
    Samsung Galaxy Gio
    ROM
    2.3.6 KTT
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    133
    Piwa (Otrzymane)
    197

Domyślnie

Wiecie jak CAŁKOWICIE usunąć telefon z Google Play?
    Chodzi o to że miałem Samsunga Galaxy Mini i na nim moje konto google. Sprzedając go wgrałem nowy soft i zrobiłem full wipe.
    Po kupieniu SE LWW i dodaniu do niego tego samego konta google, wchodząc w Google Play na PC pokazuje mi że mam 2 telefony, np. gdy sprawdzam czy aplikacja jest zgodna z moim LWW. Widać to równierz gdy sprawdzam jakąś aplikację, którą kiedyś miałem na SGM, a nigdy na LWW, a jednak pisze że aplikacja jest zainstalowana.
    I dlatego pytam się jak usunąć z GP telefon, którego już nie mam i nie ma na nim mojego konta, bo cały czas w GP ''mam'' dwa urządzenia.

Awatar bartolinio

Telefon
    Nexus 5
    Tablet
    Lenovo Yoga 8 3G
    Sieć
    Mobile Vikings
    Piwa (Postawione)
    129
    Piwa (Otrzymane)
    393

Domyślnie

usunąć całkiem to nie wiem czy się da, ale chyba nie
    natomiast jak nie chcesz go widzieć w markecie, przy zakupywaniu aplikacji itp. to wejdź przez PC do marketu, zaloguj się i u góry po prawej kliknij ikonę opcji, wybierz "moje zamówienia i ustawienia", otworzy Ci się zakładka "zamówienia", zmień ją na "ustawienia", tam będziesz miał listę telefonów, które były/są podpięte do konta, przy każdym jest opcja "pokaż w menu", jak odznaczysz to dany tel. nie będzie widoczny w markecie
    Device: Nexus 5 / Galaxy Nexus / HTC Desire HD
    ROM:
    SlimKat
    Kernel:
    stock SlimKat
    Radio:
    2.0.50.1.13

Awatar patryk48

Telefon
    Samsung Galaxy Gio
    ROM
    2.3.6 KTT
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    133
    Piwa (Otrzymane)
    197

Cytat Zamieszczone przez bartolinio Zobacz posta
    usunąć całkiem to nie wiem czy się da, ale chyba nie
    natomiast jak nie chcesz go widzieć w markecie, przy zakupywaniu aplikacji itp. to wejdź przez PC do marketu, zaloguj się i u góry po prawej kliknij ikonę opcji, wybierz "moje zamówienia i ustawienia", otworzy Ci się zakładka "zamówienia", zmień ją na "ustawienia", tam będziesz miał listę telefonów, które były/są podpięte do konta, przy każdym jest opcja "pokaż w menu", jak odznaczysz to dany tel. nie będzie widoczny w markecie
    To już wiem, ale większy problem mam z tym
    Cytat Zamieszczone przez M°I°N°I Zobacz posta
    Gdy sprawdzam jakąś aplikację, którą kiedyś miałem na SGM, a nigdy na LWW, a jednak pisze że aplikacja jest zainstalowana.

Awatar bartolinio

Telefon
    Nexus 5
    Tablet
    Lenovo Yoga 8 3G
    Sieć
    Mobile Vikings
    Piwa (Postawione)
    129
    Piwa (Otrzymane)
    393

Domyślnie

więc tam gdzie pisałem wcześniej włącz widoczność obu tel. w menu, potem wejdź w listę Twoich aplikacji, będzie do wyboru: "aplikacje zainstalowane na tel.1" oraz "aplikacje zainstalowane na tel.2", wybierz telefon z którego chcesz aplikacje usunąć i pousuwać wszystkie ikoną kosza przy każdej aplikacji, potem ponownie ukryj widoczność starego tel.

w sumie to dziwne, że masz w ten sposób, ja mam 2 telefony widoczne w markecie, a nie mam takich problemów z tekstami typu "aplikacja już zainstalowana"
    Device: Nexus 5 / Galaxy Nexus / HTC Desire HD
    ROM:
    SlimKat
    Kernel:
    stock SlimKat
    Radio:
    2.0.50.1.13

Awatar pablito9111

Telefon
    HTC Sensation
    ROM
    JB 4.1.1
    Tablet
    Nexus 7 16GB
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    0

Ja z kolei mam problem z dodaniem karty w google play. Dokladniej moja karta to prepaid bzwbk ale dziala ogolnie z tego co slyszalem. Co do problemu gdy probuje dodac to wyskakuje blad rpc aec:0 czy jakos tak. Probowalem usunac konto i dodac na nowo, usunac cache i dane aplikacji, usuwac aplikacje. Nawet reset nexusa zrobilem i przy poczatkowej konfiguracji probowalem to tez ten niezmienny błąd. I wez nie pirac gier i aplikacji, czlowiek chce zaplacic a nieumozliwiaja.

Co tu poradzic? Co zrobic?

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

Telefon
    HTC DHD
    ROM
    VipeDHD v2.1.3
    Tablet
    Samsung Galaxy Tab2 10.1
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Przez przypadek wyłączyłem w menedżerze zadań Google Play Jak włączyć ponownie tę aplikację?
    4.0.4
    ViperDHD v1.1.0

--------------------------------------------------------------------------------------

OK, już sobie poradziłem. Aplikacja była zamrożona. Pomógł Titanium Backup.
    Ostatnio edytowane przez robekowal ; 12-11-12 o 14:31

Awatar VenoPL

Telefon
    hTC One V
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Witam. Problem to "podczas pobierania informacji z serwera wystąpił błąd[RPC:AEC:0]". Komunikat ten pojawia się gdy chcę zarejestrować kartę internetową BZWBK (na karcie są środki). Po wpisaniu danych chwilę myśli i wyskakuje właśnie okienko z tym komunikatem...
    Czytałem już post o takiej sytuacji na forum ale u mnie rozwiązanie nie zadziałało.
    błąd w google play-brak możliwości aktualizacji

Czyściłem dane i kesz i odinstalowałem aktualizację ale nic nie dało... Potem usunąłem konto google i też nic...
    Jeśli macie na to jakieś lekarstwo to pomóżcie.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów