Strona 154 z 277 PierwszyPierwszy ... 54104144152153154155156164204254 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,531 do 1,540 z 2761

Wątek: Problemy z Google Play (Android Market) [telefon/pc]

Awatar kila

Telefon
    i9300
    ROM
    Stock 4.0.4 + Framework-res.apk MOD
    Tablet
    P5100
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    94
    Piwa (Otrzymane)
    155

Domyślnie Odp: Problemy z Google Play (Android Market) [telefon/pc]

Wktam! Kolezanka ma problem. Dodala do portfela google swoja karte. Chce sobie kupic powerampa, ale jak klika na cene, aby wejsc do zakladki gdzie mozna kuoic, to pojawia sie powiadomienie: wystapil blad. Sproboj ponownie.

I tak od dwoch dni. Co moze byc nie tak? Pozdro!

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Telefon
    HTC ONE V
    ROM
    Ignorance V4
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    4
    Piwa (Otrzymane)
    4

Domyślnie

u mnie też ostatnio pojawił się problem z Google Store. Mianowicie na moim wifi w domu nie mogę wejść w zakładkę "moje aplikacje". Na połączeniu HSDPA i na innej sieci wifi jest to możliwe, co mnie osobiście dziwi. Jaka moze być przyczyna? GS zaktualizowany do wersji 3.10.9 Android 4.0.3 fabryczny z HOV.

Telefon
    LG Swift G, Sony Xperia J, Samsung Galaxy i5500
    ROM
    Nexus 7(4.4.2)Swift G i Xperia J(4.1.2 )
    Tablet
    Google Nexus 7 (2013) z loterii KitKat
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    4
    Piwa (Otrzymane)
    18

Domyślnie

Wczoraj przez chwilę działał mi Market. Zaktualizowałem aplikacje, nawet Market się zaktualizował (wcześniej usunąłem aktualizacje Marketu). Niestety po 5min. chcąc pobrać nową aplikację znów nie działa
    Google Nexus 7 (2013) | 16GB | WiFi | Android KK 4.4.2 | (Konkurs KitKat Nestlé)
    LG Optimus (Swift) G | Android JB 4.1.2

Sony Xperia J | Android JB 4.1.2 (T-Mobile)
    Samsung Galaxy 5 i5500 | Android Froyo 2.2

Telefon
    Xperia X8
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Sprawa wygląda na chwilę obecną tak (konsultowałem się ze znajomym w serwisie):
    Podobno Google nieoficjalnie dokonuje jakiejś większej przebudowy swoich usług dla urządzeń mobilnych (GMail, AndroidMarket, YouTube, GTalk) - stąd te zonki i ewentualne chwilowe działanie lub brak działania niektórych aplikacji. Kiedy i czym zakończą się zmiany - nie wiadomo.
    U mnie jak na razie było w ciągu dnia kilka momentów że Android Market zadziałał. Youtube niestety nie. Co ciekawsze problem nie występuje na wszystkich wersjach Androida. Na telefonie kolegi (nie pamiętam niestety wersji) wszystko cały czas działa...
    Tak czy inaczej ze strony googla 0 kultury i poinformowania o sytuacji. A może chcą, żeby starsze telefony wymienić?

Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    4

Domyślnie

Dopiero co wymieniłem na nowy i nie mam zamiaru wymieniać bo google nie wypuszcza aktualizacji aplikacja na starszego androida. Chyba ZA GOOGLE DA MI KASĘ NA NOWY MODEL TO BARDZO CHĘTNIE !!!

Telefon
    HTC Desire Z
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Proszę powiedzcie mi jak zablokować aktualizację sklepu google play? (zauważyłam ze działa mi tylko w wersji 3.9.16, a na 3.9.10 nie, a ciagle mi do niej aktualizuje.

Awatar bartolinio

Telefon
    Nexus 5
    Tablet
    Lenovo Yoga 8 3G
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    109
    Piwa (Otrzymane)
    343

Domyślnie

kiedyś (na starszych andkach) można to było zrobić poprzez wywalenie (lub zamrożenie) aplikacji MarketUpdater.apk (czy jakoś tak się to nazywało), ale w androidzie 4.1/4.2 nie widzę czegoś takiego
    poszukaj może u Ciebie będzie
    Device: Nexus 5 / Galaxy Nexus / HTC Desire HD
    ROM:
    SlimKat
    Kernel: ElementalX
    Radio:
    1.0.25.0.17

Telefon
    sony ericsson xperia x8
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie Problem z Gmail i Android Market

Serdecznie witam

Od ponad tygodnia mam problem z Android Marketem i Gmail. Zauważyłam ten problem gdy chciałam pobrać aktualizację Skypa na telefonie. Następnego dnia nie mogłam się już połączyć z Android Market. Dzień później zresetowałam telefon i przywróciłam ustawienia fabryczne a telefon przestał się łączyć z Gmail. Brat przez pc włączył urządzenie naprawiające i także zresetował telefon. I dalej nic. Dopiero przedwczoraj telefon na chwilę połączył się z Gmail i Android Market, więc mogłam zainstalować kilka z moich ulubionych aplikacji. Wczoraj próbowałam sprawdzić aktualizacje i nie mogłam ich pobrać. Każda próba aktualizacji lub pobrania aktualizacji kończy się komunikatem "Pobieranie nie powiodło się...". Bez problemu sprawdzam inną pocztę i korzystam z internetu i przez wi-fi i przez abonament a z Gmail i Android Market nie mogę nic pobrać.

Telefon
    Xperia X8
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez piotrva Zobacz posta
    Sprawa wygląda na chwilę obecną tak (konsultowałem się ze znajomym w serwisie):
    Podobno Google nieoficjalnie dokonuje jakiejś większej przebudowy swoich usług dla urządzeń mobilnych (GMail, AndroidMarket, YouTube, GTalk) - stąd te zonki i ewentualne chwilowe działanie lub brak działania niektórych aplikacji. Kiedy i czym zakończą się zmiany - nie wiadomo.
    U mnie jak na razie było w ciągu dnia kilka momentów że Android Market zadziałał. Youtube niestety nie. Co ciekawsze problem nie występuje na wszystkich wersjach Androida. Na telefonie kolegi (nie pamiętam niestety wersji) wszystko cały czas działa...
    Tak czy inaczej ze strony googla 0 kultury i poinformowania o sytuacji. A może chcą, żeby starsze telefony wymienić?
    Parę postów wyżej wyjaśnienie całej sytuacji...

Telefon
    Samsung Galaxy S 3
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

Witam

Mam pytanko. Ostatnio w chwili próby zakupu aplikacji w Google Play wyskakuje mi okienko z informacją o ponownym podaniu hasła do google konta. Wcześniej tego nie miałem i zawsze zakup był bezproblemowy. Nie wiem czym jest to spowodowane. Czy ktoś wiem może albo spotkał się z tym problemem ? Telefon mam podpięty do weryfikacji 2 etapowej już od dłuższego czasu i nie sprawiało to żadnego problemu. Da się pobrać aplikację ale tylko wtedy gdy wpiszę hasło, które sobie np. wygeneruję w weryfikacji 2 etapowej w zakładce haseł aplikacji.

Dziękuję za pomoc.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów