Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: skradziony telefon jak znalezc przez gps

Telefon
    Samsung Galaxy S | Samsung Galaxy S IV
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie skradziony telefon jak znalezc przez gps

Witam mam pytanie jakim sposob moge namierzyc telefon htc one moje znajomego ktory zostal mu skradziony lub zgobiony. Czy jest mozliwos zlokalizowanie jakos przez gps? Zaznaczam ze nie mial wczesniej zadnych programow tyu avast security itp.

Awatar Meler

Telefon
    Nexus 4
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    43
    Piwa (Otrzymane)
    374

Domyślnie

Niestety przykro mi bardzo. Bez tego typu programów jest to nie możliwe. Zostaje jedynie zablokowanie telefonu u operatora

Telefon
    LG L9
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    11
    Piwa (Otrzymane)
    24

Domyślnie

To powiem tylko, ze jesli zostal skradziony to po zgloszeniu tego na policje, maja oni mozliwosc bardzo latwo namierzyc taki telefon jesli tylko zalogowal sie do jakiejs sieci komorkowej, nawet na innej karcie sim. Jak wiadomo, telefon laczy sie nie z jednym masztem a zazwyczaj z kilkoma. Do jednych ma silniejszy sygnal a do innych slabszy. Na podstawie tych informacji mozna namierzyc telefon nawet do kilku metrow. A jeszcze prosciej, jesli zglosza sie z nakazem do operatorow o udostepnienie listy polaczen jakie wykonywano z danego aparatu (po imei sobie znajda) i wtedy po sznureczku szukamy kto sobie przywlaszczyl nasz telefon. Naprawde znalezienie aparatu to jest pikus, nie trzeba wielkich sledczych.

Telefon
    Huawei Ascend G300
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    11
    Piwa (Otrzymane)
    8

Domyślnie

Watpie by policja miala czas i checi na takie rzeczy. Spisza protokol, na tym sie pewnie zakonczy i moze kieeeeeeedys przez przypadek w przyszlosci gdy kogos wylegitymuja i sprawdza number imei telefonu zguba sie odnajdzie.

Telefon
    Nexus 5 / Samsung SGS 2
    ROM
    stock
    Tablet
    Samsung Galaxy Note 10.1
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Też zawsze powątpiewałem w chęci naszej policji do pomocy jednakże w zeszłym miesiącu bardzo pozytywnie mnie zaskoczyli... Byłem z kolegą na imprezie i telefon "się zagubił". Ani ja ani kumpel nie pamiętaliśmy co się stało Następnego dnia udał się na policje i... po dwóch tygodniach zadzwonili do niego z informacja iż telefon się znalazł u taksówkarza, który nas odwoził do domu(mimo iż do niego dzwoniliśmy następnego dnia i twierdził, że nic nie zostało w taksówce i nic nie znalazł...). Fakt iż mieli ułatwione zadanie gdyż dostali numer to taksówkarza, który był od razu podejrzany ale stwierdzili iż swoje przypuszczenia potwierdzili i tak poprzez namierzenie w jakiej okolicy telefon loguje się do sieci.
    Reasumując czasem im się chce a złożenie doniesienia na policje i złożenie zeznań nic nie kosztuje więc warto spróbować

Telefon
    LG L9
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    11
    Piwa (Otrzymane)
    24

Domyślnie

To skoro zaczalem temat policji, to opowiem swoje doswiadczenia w tym temacie. Kolega na dyskotece przy plazy w Okunince znalazl wylaczona Nokie 5530 (musiala komus wypasc, bo bateria lezala obok, po prostu wypadl i sie "rozpadl"). Telefon byl wtedy wart jakies 300 zl, takze mozna powiedziec ze grosze. Jako ze na karcie byl pin to wlozyl swoja karte i normalnie korzystal. Jakies 2-3 tygodnie zadzwonil policjant z komendy powiatowej ze wiedza ze ma taki telefon w posiadaniu i zeby zglosil sie z nim na policje. Pojechal, oddal, zlozyl wyjasnienia. Koniec sprawy. Takze i te tanie telefony mozna znalezc.

Telefon
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Telefon zostal skradziony tydzien temu. Na policji jest wszystko zgloszone ( tylko ze to jest policja austriacka) nie polska. Policjant odrazu wprost powiedzial ze jest bardzo malo mozliwe ze oni znajda ten telefon. Jedynie przez przypadek. Nie beda sie extra nim zajmowac. To mnie rozczarowalo. Ale widoczNie tutaj maja za dozo zgloszen i nie szukaja kazdego tel z osobna. Wiec mam pytanie czy na 100% nie ma możliwości samemu. Prywatnie odnalezc. Namierzyc przez gps lub imei.telefon to htc one x. Prosze o pomoc

Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 4
    Ostatnio edytowane przez Vester ; 15-07-13 o 17:57

Awatar Eskan

Telefon
    SV
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    7
    Piwa (Otrzymane)
    70

Awatar Meler

Telefon
    Nexus 4
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    43
    Piwa (Otrzymane)
    374

Domyślnie

Owa aplikacja jeśli działa to działa tylko do Androida 2.3.7

Telefon
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Link nie działa. A w tym htc jest android 4.1 dzięki ale chyba plan B nie zadziała.

Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 4

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów