Strona 39 z 92 PierwszyPierwszy ... 2937383940414989 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 381 do 390 z 918

Wątek: Wszystko o WiFi

Awatar ShotShuffle

Telefon
    Samsung Galaxy SII
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    6
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie Problem z WiFi (Powiązanie i przen. HotSpot)

Witam was wszystkich !!
    Moim problem jest to , że moja xperia nie może być jako router , mam wszystko włączone pokazuje , że daje sieć i innym smartfonem się normalnie mogę podłączyć i pisze siła sygnału doskonała itp ... itd ..
    Ale gdy próbuje wejśc na Google play lub wgl na internet to pisze problem sieci i nie moge sie połączyć , gdy zrobiłem odwrotnie innym urządzeniem to moim normalnie sie polaczylem ... i serfowałem po internecie
    Prosze o szybka odpowiedz
    Pozdrawiam Shot

Mój Telefon to Xperia Neo V

Awatar Wyso

Telefon
    Xperia Neo V
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    14
    Piwa (Otrzymane)
    11

Domyślnie

Witam mam problem z wifi w telefonie xperia neo v ICS 4.0.4.
    Problem polega na tym, że dane pobierane są tylko w momencie gdy na ikonce wifi na pasku powiadomien pojawią się te strzałki wysyłania i pobierania.
    Teoretycznie wszystko jest ok, ale te strzałki co chwilę migają, raz są raz ich nie ma, i obejrzenie filmiku na youtube czy odtworzenie strony z dużą ilością danych jest praktycznie nie możliwe ponieważ co 3-4 sekundy połączenie zostaje zerwane.

Jak to naprawić?
    Na 2.3.4 tego problemu nie miałem.

Telefon
    Samsung Galaxy S 2
    Tablet
    Samsung Galaxy Tab3 7.0
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Ja niestety też mam problem z wifi. Tel to Samsung Galaxy Mini 2 (GT-S6500D) wersja android 2.3.6, Router D-Link DIR-635 zabezpieczony WPA2, zmieniłem na samo WPA bez efektu. Problem polega na tym że telefon łączy się i jest ciągle połączony lecz po jakimś czasie pomimo zasięgu na full nie chce wyświetlać stron, GG ciągle łączy itd. Router ma najnowszy firmware bo na starszym był ten sam problem na nowo zrobiłem konfigurację, wifi ustawiłem tylko aby działało w trybie 802.11g, Enable Auto Channel Scan, Transmission Rate : 54, widoczność sieci włączona, brak filtrowania MAC, QoS Engine wyłączone, WISH również wyłączone, firewall wyłączony. Ma ktoś pomysł?? Mam nadzieję że dostarczyłem Wam dość dużo informacji. Chciałbym jeszcze zapytać bo gdzieś czytałem że podobno istnieje lista routerów które mają problem z androidem. Jeśli ukryję SSID sieci to można zapomnieć o WIFI w telefonie :/ Na widocznej otwartej sieci bez zabezpieczeń działała, niestety nie można sobie na coś takiego pozwolić.
    Ostatnio edytowane przez lukaszm_zdw ; 08-09-12 o 14:11

Telefon
    HOX, HTC EVO 3D, HTC Desire Z
    Tablet
    Galaxy 8,9 LTE
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    18

Domyślnie Odp: Problemy z WiFi

Cytat Zamieszczone przez lukaszm_zdw Zobacz posta
    Ja niestety też mam problem z wifi. Tel to Samsung Galaxy Mini 2 (GT-S6500D) wersja android 2.3.6, Router D-Link DIR-635 zabezpieczony WPA2, zmieniłem na samo WPA bez efektu. Problem polega na tym że telefon łączy się i jest ciągle połączony lecz po jakimś czasie pomimo zasięgu na full nie chce wyświetlać stron, GG ciągle łączy itd. Router ma najnowszy firmware bo na starszym był ten sam problem na nowo zrobiłem konfigurację, wifi ustawiłem tylko aby działało w trybie 802.11g, Enable Auto Channel Scan, Transmission Rate : 54, widoczność sieci włączona, brak filtrowania MAC, QoS Engine wyłączone, WISH również wyłączone, firewall wyłączony. Ma ktoś pomysł?? Mam nadzieję że dostarczyłem Wam dość dużo informacji. Chciałbym jeszcze zapytać bo gdzieś czytałem że podobno istnieje lista routerów które mają problem z androidem. Jeśli ukryję SSID sieci to można zapomnieć o WIFI w telefonie :/ Na widocznej otwartej sieci bez zabezpieczeń działała, niestety nie można sobie na coś takiego pozwolić.
    Jeśli działa bez szyfrowania to tu należy szukać problemu, rozumie że nic nie chodzi jak masz szyfrowanie? Sprawdź inne metody szyfrowania, jeśli nie będzie działało jedyne wyjście to filtrowanie mac i wyłączone szyfrowanie, z Twojego netu nikt nie skorzysta a przecież nie przesylasz tam planów głowicy atomowej ... No chyba że tak

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

Telefon
    Samsung Galaxy S 2
    Tablet
    Samsung Galaxy Tab3 7.0
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

planów nie, ale nie zapominaj że np robisz zakupy przez neta, przelewy, robisz płatności kartą kredytową skąd wiesz że w okolicy nie trafi się jakiś frajer którego będzie jarać skanowania sieci wifi?

Telefon
    HOX, HTC EVO 3D, HTC Desire Z
    Tablet
    Galaxy 8,9 LTE
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    18

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez lukaszm_zdw Zobacz posta
    planów nie, ale nie zapominaj że np robisz zakupy przez neta, przelewy, robisz płatności kartą kredytową skąd wiesz że w okolicy nie trafi się jakiś frajer którego będzie jarać skanowania sieci wifi?
    Kolego, czy uważasz, że jeśli "któregoś w okolicy będzie jarać skanowanie sieci wifi" to szyfrowanie coś pomoże? A transmisje w kablu szyfrujesz? Masz jakiegoś LAN-Crypta? Wiesz... nie popadajmy w paranoje bo w ten sposób, należy zamknąć się metalowej klatce.

Telefon
    Samsung Galaxy S Advance
    ROM
    2.3.6 GINGERBREAD.XXLK2
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Witam. Mam problem z wifi a mianowicie internet po wifi mi chodzi jakby nie chciał a zasięg mam 100% bo stoję nad routerem. Mój telefon to Samsung Galaxy Mini na sofcie Cyanogenmod 7

ROM
    Android 4.1.2
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    24
    Piwa (Otrzymane)
    287

Domyślnie

Jaki to jest router?

Telefon
    Samsung Galaxy S Advance
    ROM
    2.3.6 GINGERBREAD.XXLK2
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez mos Zobacz posta
    Jaki to jest router?
    router to dlink nie pamiętam dobrze jaki model ale to jest jeden z najczęstrzych modeli dlinka

ROM
    Android 4.1.2
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    24
    Piwa (Otrzymane)
    287

Domyślnie

To sprawdź dokładnie model i go tutaj podaj, do tego zrób test prędkości na wi-fi tym programem https://play.google.com/store/apps/d...peedtest&hl=pl i podaj wyniki, i powiedz jeszcze, jaką prędkość łącza gwarantuje Tobie operator internetowy.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów