Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22

Wątek: Zle wprowadzona blokada ekranu. Błagam o pomoc

Awatar Tukkake

Telefon
    NEXUS 4
    ROM
    4.4.4
    Tablet
    Galaxy Tab S 8.4 LTE
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    37
    Piwa (Otrzymane)
    62

Domyślnie

Po 1: Zachowaj spokój! Mi się udało odzyskać dane lodowania ale jest warunek: Musisz znać alternatywny mail który się podaje przy zakładaniu konta google.

Wejdź na stronę Google.pl i wejdź z gmaila i weź "Nie możesz zalogować się na konto?" Najpierw wybierz "Nie pamiętam swojej nazwy użytkownika". Potem wpisz pomocniczy mail, który musiałaś podać przy zakładaniu konta google i wpisz kod z obrazka. Na maila zostanie wysłany login. Teraz, gdy znasz login, wybierz opcję "Nie pamiętam swojego hasła" i wpisz, albo tego pomocniczego maila, albo gmaila, którego właśnie odzyskałaś. Kliknij "kontynuuj" i wpisz kod z obrazka. Link do zresetowania hasła zostanie wysłany na maila. Wejdź w niego i kliknij link, a potem ustal nowe hasło. Jeżeli nie masz Wi-Fi obecnie w telefonie to zaświeć wyświetlacz i przytrzymaj dłużej przycisk włączania, aż pokaże się menu. Kliknij na "włącz przesył danych"(jeżeli masz już to pomiń ten krok). Potem wpisz login i nowe hasło kliknij zaloguj i czekaj. Innego sposobu bez wgrania nowego ROM'u prawdopodobnie nie ma. Na pomysł wpadłem sam, gdy odblokowywałem Samsunga galaxy Ace koleżanki. Powodzenia w odblokowywaniu.

Mam nadzieję, ze napisałem jasno w razie czego pytaj na PW a na pewno odpowiem.

Awatar Shenson

Telefon
    Galaxy Note 2
    ROM
    monxDified
    Tablet
    Asus TF300
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    259
    Piwa (Otrzymane)
    813

Domyślnie

[WARNZ][/WARNZ]
    Mam wrażenie, że FAQ aktualizowałem ostatnio sam dla siebie, bo nikt go najwyraźniej nie czyta... Wszystko jest tam opisane więc nie widzę sensu prowadzenia dyskusji w tym temacie.

Na forum bywam niezmiernie rzadko, więc nie licz na to, że odpiszę.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów