Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: Cała czarna obudowa GS2 + zagadka :)

Awatar tomasov

Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    30
    Piwa (Otrzymane)
    6

Domyślnie

Bzdura!Ja posiadam wersję z czarną ramką a moi znajomi srebrną!Ku waszemu zdziwieniu występuje jeszcze jakby miedziana!

Telefon
    Samsung Galaxy S4
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    3

Domyślnie

widocznie trafił Ci sie taki sam egzemplarz. Bo ja na bank pierwszego GS2 miałem ze srebrną ramką skoro teraz przy drugim telefonie rzucilo mi sie w oczy że jest ciemna (inna)

A na tym zdjęciu widać że czarny GS2 ma chrom gdyż ramka błyszczy sie tak samo jak w galaxy S. A galaxy S na 200% ma chrom.
    http://www.mobile-review.com/review/...high/live2.jpg

---------- Post dołączono o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

tomasov: no ja własnie mówie że bzdura. Typowa wersja ma srebrną ramke. A teraz trafił mi sie model co ma prawie całkowicie czarną Ale Patroy się kłóci

Awatar Patroy

Telefon
    Nexus 5
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    155
    Piwa (Otrzymane)
    31

Domyślnie

To to widocznie muszą być bardzo wczesne wersje, ta ze zdjęcia nie ma nawet loga na obudowie, z pewnością nie są równolegle produkowane dwie wersje.

Telefon
    Samsung Galaxy S4
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    3

Domyślnie

Być może to wersja testowa dla redakcji była i dlatego brak loga. Ale to nie zmienia faktu że jest model czarny z ramką srebrną i ramką czarną ( o czym ja do dzis nie wiedziałem )

Telefon
    Galaxy S2
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    11
    Piwa (Otrzymane)
    10

Domyślnie

Ja mam taką grafitową ramkę, w porównaniu do Star 2 Biała wersja Star 2 ma chyba jeszcze bardziej błyszczącą ramkę

Telefon
    Samsung Galaxy S4
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    3

Domyślnie

michal2klb: to ja mam chyba dokładnie taką samą w słabym oświetleniu nie widać prawie różnicy miedzy kolorem tylnego i przedniego panela

Telefon
    Galaxy S2
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    11
    Piwa (Otrzymane)
    10

Domyślnie

Ta chromowa z mobile review nie ma loga Samsung chyba Ciekawe jak wygląda jeszcze ta niby miedziana

Telefon
    Samsung SM-N9005
    Tablet
    Samsung GT-N8000
    Sieć
    Tele2
    Piwa (Postawione)
    12
    Piwa (Otrzymane)
    88

Domyślnie

zadziwiające... nie miałem pojęcia, że są czarne modele ze srebrną obwódką, widziałem tylko fotki z jaśniejszym "home". przez moje ręce przewinęło się prawie sto sztuk sgs2, od wczesnych serii (jeszcze z maja zeszłego roku) do ostatnich, wydawane dla różnych operatorów, produkowane w różnych miejscach (Korea, Chiny), ale każdy wyglądał tak samo. poza tym, że pierwsze sztuki made in korea miały źle spasowaną klapkę, to nie było żadnej różnicy. ramka rzeczywiście nie jest czarna tak jak tył, tylko (powiedzmy) bardzo ciemna grafitowa, ale różnicę widać wyraźnie dopiero w silnym niebieskim świetle (tzn. tym, które widzimy jako białe). w zwykłym świetle wygrywa raczej wrodzony męski "daltonizm"...
    ciekawe co im po głowie chodzi, że robią różne "modele". może rzeczywiście są to serie produkowane pod konkretnych operatorów. a może nie mieli czarnych ramek w magazynie...

Telefon
    Samsung Galaxy S4
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    3

Domyślnie

widzisz... a ja byłem swiecie przekonany ze sa tylko srebrne ramki w zyciu nie myslałem ze sa tez te prawie czarne ramki człowiek sie uczy całe zycie

Awatar johnny1836

Telefon
    Galaxy S4 - I9505
    Sieć
    RedBull MOBILE
    Piwa (Postawione)
    25
    Piwa (Otrzymane)
    4

Domyślnie

Co do rozjaśniania ekranu, to szczerze mówiąc nie znałem tego, co gorsza na ICS'ie chyba już tego nie ma, albo nie wiem jak mam to zrobić Próbowałem na wszystkie strony, nawet przywróciłem stockowego statusbara Da się na 4.0?

EDIT: OK, działa. Nie wpadłem na to, że nie może być ustawiona automatyczna jasność
    Ostatnio edytowane przez johnny1836 ; 25-05-12 o 21:19 Powód: Udało sie :D

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów