Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Nie mogę wyłączyć przekierowania połączenia

Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    9
    Piwa (Otrzymane)
    12

Domyślnie Nie mogę wyłączyć przekierowania połączenia

Mam telefon w Plus. Nigdy nie korzystałem z usługi "Kto dzwonił". Dzisiaj włożyłem kartę Plus do Samsunga S2 kupionego w Plus i okazało się, że aktywne mam przekierowanie połączeń gdy zajete i gdy poza zasięgiem na numer 601100155. Okazało się, że jest to numer usługi "Kto dzwonił".
    Jak próbuje wyłączyć z menu w telefonu to dostaję komunikat:

„Nie można wyłączyć przekazywania połączeń gdy telefon jest zajęty. Nieobsługiwane przez operatora”.

Wysyłałem też SMS który wyłącza tą usługę na numer 8023 o treści N. Dostałem potwierdzenie SMS, że usługa jest wyłączona. Skorzystałem też z polecenia ##002#zielona słuchawka które anuluje przekazy. Po wykonaniu tego kodu wyświetliła się informacja, że wszystkie przekazywania połączeń zostały anulowane.

Faktycznie usługa "Kto dzwonił" została wyłączona bo nie dostaje żadnych SMSów ale niestety w menu telefonu cały czas widać, że przekazywanie połączeń na numer 601100155 jest aktywne. Przy nawiązywaniu każdego połączenia pojawia się komunikat "Warunkowe przesyłanie połączeń włączone".

Będę wdzięczny za pomoc !

Awatar Marcin

Telefon
    LG G3 - D855
    Tablet
    Samsung XE700
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    37
    Piwa (Otrzymane)
    140

Domyślnie

Karta czy abonament? Najlepiej to zadzwon pod 2601 i polacz sie z konsultantem a nastepnie popros o anulowanie wszystkich przekazow

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

3. Piwa demola postawił(li) piwo(a) za posta.

Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    9
    Piwa (Otrzymane)
    12

Domyślnie

Abonament. Do BOK dzwoniłem już wielokrotnie ale tam poziom wiedzy mają niewielki. Nie wiedzieli nawet, ze numer 601100155 dotyczy usługi "Kto dzwonił". Sugerowali oddanie telefonu do serwisu bo nie są w stanie nic zrobić.
    Ostatnio edytowane przez xxyz ; 30-07-11 o 13:47

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów