Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Resetowanie telefonu po uruchomieinu

Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie Resetowanie telefonu po uruchomieinu

Zainstalowałem Android 4.0.3 I9100XXLP6, zgodnie z instrukcja z linku:http://software2tech.com/2012/01/26/...laxy-s2-video/

Następnie zmieniłem ROM'a na AndyX_ROM_v5.1_ICS_4.0.3_XXLPB, zgodnie z instrukcja link: http://software2tech.com/2012/02/05/...t-face-unlock/

Po czym stwierdziłem, że najlepsze było MIUI na Android: 2.3.7, więc poprzez odina wrzuciłem z powrotem roota: CF-Root-SGS2_XX_OXA_KI3-v4.1-CWM4 (tu pewnie popełniłem błąd), zainstalował mi się, zrestartował i od razu sam wszedł w tryb recovery, więc zainstalowałem najnowszego MIUI z sdcard, po reboot dostałem komunikat "kernel panic upload mode", nie mogłem wejść ani do recovery mode ani do download mode, przeczytałem pół google co z tym zrobić, po godzinie walki z bateria w końcu uruchomiłem download mode, nie mogłem wrzucić nic prócz officjalnego roma: I9100XXKI3.zip. Officjalny działa dobrze, więc chciałem znowu wrzucić najnowszego MIUI, wrzucam przez odina roota:CF-Root-SGS2_XX_OXA_KI3-v4.1-CWM4.tar, telefon odpala przez CWManager odpala recovery mode, instaluje wszystko się instaluje robię reboot i teraz się zawiesza, cały czas się resetuje, pojawia się log z wykrzyknikiem i reset i tak w kółko;f. Mogę wejść do download, zainstalować officjalnego, działa wszystko ok, tylko czemu nie mogę teraz zainstalować MIUI? Wrzucić GT-I9100_OLD_BOOTLOADER? Przy 4.0 zaznaczałem "Re partition", ma to teraz jakieś znaczenie? Jak wrzucam CF-Root-SGS2_XX_OXA_KI3-v4.1-CWM4, to nie mogę zaznaczyć "Re partition" = fail. Jakiś pomysł co z tym zrobić?

Napisałem wszystko co robiłem z telefonem w ostatnim czasie, sam problem jest na końcu. Używałem na forum i google funkcji szukaj.

Awatar Tumelar

Telefon
    Nexus 4, Defy
    Tablet
    Microsoft Surface Pro, Samsung Galaxy Note 8, Tracer OVO
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    32
    Piwa (Otrzymane)
    59

Domyślnie

Musisz wrzucić odpowiedni bootloader, kelner i robić dużo wipów A jak to nie pomoże to już nie wiem co mogłeś spartloić

Telefon
    SGS / SGS II
    ROM
    MIUI / ICS
    Tablet
    iPad2
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    76

Domyślnie

To temat MIUIpolska, czyli spolszczeń do MIUI. Twój problem nie wynika z wgrania spolszczenia MIUI, nieprawdaż?

Rozwiązanie Twojego problemu jest tak banalne, że wystarczy przeczytać poradniki w temacie SGSII. Z Twojej wypowiedzi wynika, że masz elementarne braki wiedzy w kwestii zabawy firmwarem więc tym bardziej powinieneś je przeczytać zamiast liczyć na gotową odpowiedź. Glaedrem przygotował linki w przyklejonym temacie, ale pewnie tam nawet nie zerknąłeś. LINK

Milej lektury.

Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

@Kunon
    Co do umiejscowienia tematu to z pośpiechu nie tu wrzuciłem, sorry mój błąd, prosiłbym o przeniesienie do działu pomocy technicznej.

Co do reszty wypowiedzi, może i nie jestem mistrzem, nigdzie tak nie twierdziłem, więc nie wiem skąd ta agresja, ale mniejsza. Przeczytałem link, fakty nie robiłem w 100% tak jak tam pisze, ale tak czy siak nic to nie daje, więc ten "banalny" problem dalej jest taki sam.

Uprawnienia umieszczania postów