Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Samsung galaxy S II sam się wyłącza po czym nie chce się włączyć.

Awatar BartT-GSM

Telefon
    Note 3 ,iP5S
    ROM
    Fresz
    Sieć
    ZasięgWszystkichSie
    Piwa (Postawione)
    45
    Piwa (Otrzymane)
    643

Domyślnie

Pewna partia i9100 ma wadliwe baterie wiec stad moga pojawic sie problemy.
    Szybka LCD i9300, i9505// i9100,Note I i II,ACE,Nexus 7/ OTG 3.0 Note 3 z zasilaniem

Telefon
    Samsung Galaxy S II
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Bardzo możliwe że to co piszesz jest prawdą ponieważ jak wspomniałem, miałem taką sytuację wczoraj w sklepie gdzie chciałem sprawdzić godzinę i telefon był wyłączony. Włączyłem go a bateria była rozładowana i wyskoczyła informacja o niskim stanie baterii. Telefon schowałem i jak w domu go wyjąłem to był wyłączony. Włączyłem go bo się dało i okazało się że bateria jest znowu naładowana. Jakby nie patrzeć, wszystko obraca się w okół baterii więc to co mówisz może okazać się jak najbardziej prawdą. No nic, zobaczymy co powie serwis. Dam znać .

-----EDIT-----
    W dniu dzisiejszym mój telefon wpłynął właśnie do serwisu. Obecny status naprawy to: Przechodzi proces serwisowy. Jak będzie wiadomo coś więcej dam znać . Miejmy nadzieję że to nie będzie nic poważnego i szybko odzyskam z powrotem swój telefon a jeśli nie to wymienią mi na nowy .
    Ostatnio edytowane przez lukpio ; 12-12-11 o 11:21

Telefon
    Samsung Galaxy S II
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Telefon mój jest już w Dziale Kontroli Jakości. Zadzwoniłem tam do nich i Pani poinformowała mnie że z raportu serwisowego wynika że została naprawiona płyta główna, coś tam w niej zostało wymienione. Świetnie, zapłaciłem 1100zł za naprawiany telefon. Nie wiem co mam teraz zrobić? Czy należy mi się za to jakaś rekompensata? Przecież ta usterka nie powstała w trakcie użytkowania lecz telefon był już kupiony wadliwy. Nie chcę żyć ze świadomością że mój telefon był już naprawiany i nie była to jakaś błaha naprawa lecz dość poważna ingerencja w płytę główną. I nawet jeśli za jakiś czas chciałbym ten telefon sprzedać i wartość takiego telefonu będzie wynosiła załóżmy 1300zł to mi nikt już za niego tyle nie da bo naprawa jest odnotowana w karcie gwarancyjnej i nikt kto myśli logicznie nie będzie chciał kupić telefonu który miał naprawianą płytę główną. I jeśli wezmę za niego 900zł to już jest max. Czyli wniosek z tego taki że jestem już stratny i to wcale nie mało. Nie wiem co z tym fantem teraz zrobić ... Zachciało mi się SGS II to teraz mam ....

Telefon
    Samsung Galaxy S II
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Witam Wszystkich Serdecznie.
    Będę kontynuował w tym temacie ponieważ problem podobny a nie chcę zakładać nowego skoro już jeden mam. Pierwszy problem którego dotyczył temat został rozwiązany. W karcie gwarancyjnej wpisali mi naprawa PCB. Ok, telefon przez jakiś miesiąc chodził dobrze, nic się nie działo. Gdzieś tak mniej więcej od stycznia telefon zaczął się sam sporadycznie wyłączać. Zdarzało się to może ze 2 razy na tydzień więc nic nie robiłem. W tej chwili jest to nagminne. Telefon wyłącza się nawet i 4 - 5 razy dziennie. Jak się wyłączy mogę go normalnie włączyć, nie ma żadnych problemów z włączeniem no ale ja sobie nie mogę pozwolić na takie sytuacje. Prowadzę firmę i dla mnie jest to po prostu nie dopuszczalne. Sytuacja zazwyczaj wygląda tak że kończę używanie telefonu, odkładam go, później biorę bo np chcę zadzwonić a telefon nie reaguje. Okazuje się że jest wyłączony. Włączam a tam kilka nie odebranych połączeń od klientów. Sami rozumiecie że jest to nie poważne i co ludzie sobie o mnie pomyślą ale co ja poradzę, ja tego nie kontroluję, nie wiem w jakich sytuacjach on się wyłącza, to jest zwykła loteria. Telefon przechodzi w stan uśpienia i już się nie wybudza. Dziś od rana miałem już dwie takie sytuacje. Dodam że telefon jest czysty w sensie nie instalowałem w nim absolutnie żadnych głupot. Prócz tego co było zainstalowane fabrycznie doinstalowałem przeglądarkę pdf adobe reader, Shazam, PdaNet, GG, Taptalka, Bilety eLot, Facebook, mBank PL, Allegro, Messager i Go!Chat. To wszystko. Nic poza tym nie było nigdy instalowane. Poniżej podaję informację o telefonie:
    Numer modelu - GT-I9100
    Wersja systemu Android - 2.3.5
    Wersja pasma podstawowego - I9100BVKJ4
    Wersja jądra - 2.6.35.7-I9100BVKJ4-CL681297 root@DELL135 #2
    Numer wersji - GINGERBREAD.BVKJ4

Bardzo Was koledzy proszę o pomoc. W najgorszym wypadku telefon będzie musiał ponownie trafić do serwisu. Echh, coraz bardziej żałuję wyboru. Użytkowałem poprzednie Galaxy S, półtora roku, telefon nie zawiódł mnie nigdy, nigdy się nie wyłączył, byłem bardzo zadowolony. Kończyła mi się umowa, chciałem zmienić sobie na nowszy, lepszy model i zaczęły się problemy. Pewnie gdybym wiedział że ten telefon jest taki felerny wybrał bym Iphona albo nokie N8. Teraz największy problem będzie ze sprzedażą tego telefonu bo kto mi kupi telefon w normalnej rynkowej cenie który ma już adnotacje w karcie gwarancyjnej o naprawach. Sie wkopałem ...
    Pozdrawiam.

EDIT
    Jeszcze dodam że czasem zamiast się wyłączyć po prostu się zrestartuje i nagle ponownie prosi mnie o podanie pinu.
    Ostatnio edytowane przez lukpio ; 08-05-12 o 09:17

Telefon
    SGS, SGS 2, SGS3
    Tablet
    Galaxy Tab 10.1, Nexus 7
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    543
    Piwa (Otrzymane)
    1702

Domyślnie

Ja na twoim miejscu zanim poleciałbym do serwisu - pozbyłbym sie branda wgrywając nowy soft - najlepjej zacząć od ki3 3 plikowego. Sprawdzić czy sytuacja będzie się powtarzać:
    - jeśli tak -wgrać z powrotem branda
    - jeśli nie podnieść do ki4 lub do LPS. Pozbądź się też tymczasowo karty zewnętrznej SD (znaczy ją wyjmij)
    Ostatnio edytowane przez Sekator ; 09-05-12 o 17:51

Telefon
    Samsung Galaxy S II
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Rozumiem że wszystkie informacje o tym jak zrobić to co pisałeś znajdę na forum? Wiesz, ja tam w sumie nie kupowałem tego telefonu po to aby coś w nim modzić. Po prostu potrzebuję porządnego smartphona do codziennej pracy, często muszę korzystać z internetu, czasem z nawigacji bo sporo podróżuję służbowo, dlatego właśnie wybrałem ten telefon a nie inny, szczególnie że poprzedni model mnie bardzo miło zaskoczył. Ale ok, pogrzebie na forum i zrobię to o czym pisałeś. Mam nadzieję tylko że gwarancji przez to nie stracę . Co do karty pamięci to hmm, chyba jej nie mam w telefonie. Nawet powiem Ci szczerze że nie wiem. W każdym razie ja na pewno po zakupie jej nie wkładałem. Jeśli była włożona przez producenta to ok, może i jest ale jeśli powinna być dostarczana osobno to jej nie było.

Awatar BartT-GSM

Telefon
    Note 3 ,iP5S
    ROM
    Fresz
    Sieć
    ZasięgWszystkichSie
    Piwa (Postawione)
    45
    Piwa (Otrzymane)
    643

Domyślnie

Tak wszystko jest na forum w podklejonych watkach , wgrywajac rom ze spisu chronologicznego nie tracisz gwarancji.
    Szybka LCD i9300, i9505// i9100,Note I i II,ACE,Nexus 7/ OTG 3.0 Note 3 z zasilaniem

Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    30
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

U mnie właśnie niedawno dzieje się to samo. Tel dajmy na to 4 godz temu odpięty od ładowarki, wyłącza się i po włączeniu 8% baterii tylko. Ktoś już może wie od czego się tak dzieje?

Telefon
    i5700
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Witam! Miałem dokładnie takie objawy jak koledzy wyżej, często zmieniam romy i bylem pewny, że nie jest to problem softu. Dzisiaj jednak udało mi się stwierdzić co dokładnie dolega mojemu I9100 a jest to bateria. Trudno powiedzieć co dokładnie się z nią dzieje, ale wygląda to tak jak by w baterii były jakieś skoki napięcia, zauważyłem że kiedy telefon jest podłączony do ładowarki nic się nie dzieje raz czy dwa przy lądowaniu wyskoczył mi "bateria odłączona" tu zacząłem podejrzewać problem. Dzisiaj zrobiłem weryfikację i zamieniłem baterie z innego telefonu, zgadnijcie co się stało? Oczywiste mój chodził normalnie, natomiast drugi telefon z moja bateria po obciążeniu systemu zaczął się wyłączać ;-) poczułem ulgę powiem szczerze :-D Mam nadzieję że pomogłem w moim pieszym poście ;-)

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów