Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: [ROM] i9100XWKF3_i9100XXKE7_i9100OXXKF1

xxyz

Domyślnie [ROM] i9100XWKF3_i9100XXKE7_i9100OXXKF1

Witam,
    chciałbym zaprezentować Wam rom XWKF3,przeznaczony dla krajów nordyckich: I9100XWKF3_I9100XXKE7_I9100OXXKF1- rom ma oczywiście język polski oraz polską klawiaturę samsunga i swype.Dlaczego Wam go prezentuję?Ano jestem pod wrażeniem baterii-według mnie trzyma lepiej niż na KF2.

[B]Link do romu(moja wrzutka):[/B] [url=http://www.multiupload.com/73Y9H3R6MB]Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites![/url] (wgrywać przez Odina jako PDA).

Root'a zrobiłem za pomocą SuperOneClick 1.9.1.Najpierw wgrałem Insecure kernel KF1: [url=http://www.filesonic.com/file/1209167754/GT-I9100_XWKF1_insecure.zip]Download GT-I9100_XWKF1_insecure.zip for free on Filesonic.com[/url] (jako PDA,wcześniej należy wypakować zip'a).

Następnie robimy root'a za pomocą SuperOneClick,a następnie wgrywamy sobie stockowy kernel KF3: [url=http://www.multiupload.com/27Q9LQEB94]Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites![/url] (wcześniej wypakować .exe albo klikając na niego albo prawy przycisk myszy i wypakuj do...) [B]hasło do kernel/B] intratech@XDA

Rom posiada modem KE7,ale ja zmieniłem go sobie na modem KF2,który wrzuciłem dla Was tu: [url=http://www.multiupload.com/79TI92CBJN]Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites![/url] (również flashować jako PDA)

Pozdrawiam
    sardoid
    Ostatnio edytowane przez xxyz ; 09-07-11 o 21:51

2. Piwa dogman postawił(li) piwo(a) za posta.
    Awatar madhunt3r

Telefon
    iPhone 5s
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    78
    Piwa (Otrzymane)
    72

Domyślnie

Czy został naprawiony błąd z opóźnieniem odblokowywania ekranu i sekundową ciszą (lagiem) zaraz po odebraniu połączenia, przeciągnięcia zielonego w prawo?

Pewnie i my XEO dostaniemy niedługo coś.

Awatar Maciej_27

Telefon
    SGS 2 & HTC One
    ROM
    Viper 5.6.0
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    27
    Piwa (Otrzymane)
    39

Domyślnie

Dość sporo waży ponad 500MB

xxyz

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez madhunt3r Zobacz posta
    Czy został naprawiony błąd z opóźnieniem odblokowywania ekranu i sekundową ciszą (lagiem) zaraz po odebraniu połączenia, przeciągnięcia zielonego w prawo?

Pewnie i my XEO dostaniemy niedługo coś.
    A co masz konkretnie na myśli z tym błędem?Podczas wciskania HOME przy zablokowanym fonie?[COLOR="Red"]

[SIZE=1]---------- Post dołączono o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------[/SIZE]

[/COLOR]
    Cytat Zamieszczone przez Maciej_27 Zobacz posta
    Dość sporo waży ponad 500MB
    KF2 jest lżejszy jedynie o ok.10Mb...

Awatar madhunt3r

Telefon
    iPhone 5s
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    78
    Piwa (Otrzymane)
    72

Domyślnie

Przy zablokowanym fonie, zarówno po wciśnięciu Home jak i Power jest sekunda czarnego ekranu, opóźnienie i dopiero po tym się odblokowuje. Jak podepniesz ładowarkę to natychmiastowo się odblokowuje. Jak na taki telefon to takie opóźnienie jest niedopuszczalne. Na SGS I też natychmiastowo po naciśnięciu odblokowywał, tu niestety jest zastój chwilowy.

xxyz

Domyślnie

Jest opóźnienie...ale da się z tym żyć

8. Piwa madhunt3r postawił(li) piwo(a) za posta.
    Awatar madhunt3r

Telefon
    iPhone 5s
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    78
    Piwa (Otrzymane)
    72

Domyślnie

Owszem da się przyzwyczaiłem się już, ale powinni to naprawić i mam nadzieję że to zrobią, już kilka wątków na XDA przeczytałem i większość to ma, spowodowane prawdopodobnie niskim taktowaniem CPU podczas czuwania ~200MHz, ale jak na taki telefon nie powinno być żadnego opóźnienia. iP4, SGS I momentalnie się wybudzają. Ale pociesza mnie fakt że jeszcze dual cora muszą trochę ogarnąć i wszystkie softy obecne są we wczesnej fazie, zobaczymy co przyniesie 2.3.4 itd...

Awatar papux

Telefon
    LG 4x HD
    ROM
    H
    Tablet
    iPad 4
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    24

Domyślnie

Czy rom robi Wipe?
    Jakie zmiany względem KF2?

Napisz coś co mnie skusi żeby go wgrać bo sam numerek KF3 mnie nie przekonuje.

xxyz

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez papux Zobacz posta
    Czy rom robi Wipe?
    Jakie zmiany względem KF2?

Napisz coś co mnie skusi żeby go wgrać bo sam numerek KF3 mnie nie przekonuje.
    Teraz to mnie ubawiles z tym przekonywaniem: -)Nigdy nikogo nie przekonywalem do danych romow i nie zamierzam tego zmieniac...Nie chcesz, nie instaluj-Twoja decyzja...

Wysłano z GT-I9100 z użyciem Tapatalk

12. Piwa Diabeł postawił(li) piwo(a) za posta.

Telefon
    Nexus5
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    5

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez madhunt3r Zobacz posta
    Przy zablokowanym fonie, zarówno po wciśnięciu Home jak i Power jest sekunda czarnego ekranu, opóźnienie i dopiero po tym się odblokowuje. Jak podepniesz ładowarkę to natychmiastowo się odblokowuje.
    Hmm... A to feature kazdego sgsII? Jak to wywolac? Mam rom kf2 i postepujac wg powyzszej instrukcji opoznienia brak...

Moze to kwestia jakis ustawien?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów