Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Drukowanie z Tabletu

Awatar pablodanzig

Telefon
    Motorola Milestone, Motorola Razr
    ROM
    Jakie dała fabryka :)
    Tablet
    Samsung Galaxy Tab
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    18
    Piwa (Otrzymane)
    3

Domyślnie Drukowanie z Tabletu

Przeglądając program samsung Apps natrafiłem na darmową aplikację Mobile Print która umożliwia wydruk zdjęć dokumentów i pdf-ów po przez drukarkę Wi-Fi.
    Opis tutaj :
    SAMSUNG Introduces Mobile Printing APP For Fast, Easy Printer Connectivity From Smartphones And Tablets SAMSUNG

Niestety nie wykrywa mi drukarki ponieważ posiadam tylko zwykłą drukarkę podłączoną do Pc-eta, który jest podłączony do routera Wi - FI. przez kabelek Lan. W markecie znalazłem program który nazywa się Printer Share opis tutaj PrinterShare® Print it anytime, anywhere! FREE Download software! instalujesz go na kompie i na telefonie i generalnie działa bez problemu na Brother DCP 115C
    Opis z marketu:
    https://market.android.com/details?i...rshare.premium

Zainstalowałem darmową wersję aby sprawdzić czy wszystko działa i zastanawiam się nad kupnem wersji płatnej. Znacie jakąś alternatywną wersję programu PC która robi ze zwykłej drukarki drukarkę Wi-fi ?? Nie chodzi mi o programy typu " Send 2 Printer"

Telefon
    Samsung Galaxy Tab
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Pierwsza aplikacja nie mogła Ci zadziałać bo ona obsługuje jedynie drukarki samsunga.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów