Strona 16 z 26 PierwszyPierwszy ... 61415161718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 258

Wątek: Ice Cream Sandwich oficjalnie na Galaxy S?

Telefon
    Nexus 5
    Tablet
    Nexus v2 32GB WiFi
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    9

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez mibo6666 Zobacz posta
    Nie co rok... bo Ci co kupili w dniu premiery tak jak np. Ja to maja juz ten tel od 1.5roku a aktualizacja bedzie najwczesniej na druga rocznice posiadania tego fona.

I ludzie pisza ,ze sgs kupuja ze wzgledy na wydajnosc... dla wydajnosci kupuje sie dual-cory. A sgs jedynie z grami daje rade ale coraz slabiej. Natomiast z uzytkowaniem na codzien jest jeszcze gorzej bo czesto sie muli ze wzgledy na mala ilosc ramu. Czy masz wgrany Cm / MIUI / STOCK to nie wazne...bo i tak bedzie sie zamulal bo w porownaniu z mocnymi fonami czy tabletami ma malo ramu... zmsprawdzone w praktyce i stwierdzone wielokrotnie. Zbyt malo ramu jest dostepnego z tycg 512mb bo w sumie 512 to malo na androida.

Pytanie..komu bedzie sie chcialo? Mi i innym userom bo sa ludzie ktorzy zmieniaja czesto fony lub kupuja nastepne i maja po kilka.

Wysłano z Samsung Galaxy S GT-I9000 z użyciem Tapatalk
    Muli na co dzień? No chyba jednak nie, od kiedy mam telefon nie wiem co to zamulanie w telefonie. Przy normalnym użytkowaniu ten telefon zapewnia 100% komfort. I uprzedzę Twoje pytanie - tak bawiłem się dualcorami.

Telefon
    Nexus 4
    ROM
    CM 11
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    43
    Piwa (Otrzymane)
    24

Domyślnie

mibo

no jak masz te telefony co przy profilu to sie nie dziwie, jak nie masz co robic z pieniedzmi to kupujesz i 10 fonow i zmieniasz co roku, ale mi jeszcze dlugo wystarczy czolowy jednojajowiec

a co do ramu to.... po cholere ma byc wolnego 500 RAMu np? to nie windows, niewykorzystany ram to bezuzyteczny ram w androidzie

Telefon
    Galaxy Nexus
    ROM
    Stock JB 4.1.1
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    8
    Piwa (Otrzymane)
    4

Domyślnie

lo juz sgs ma poltora roku i straszna staroc do wyrzucenia, bo wstyd nawet takie cos wyciagac z kieszeni w autobusie. 2k za telefon co 18 miesiecy bo android zle zoptymalizowany ? lol to dopiero magia, lepsza niz uczenie uzytkownikow odpowiedniego chwycenia zeby nie spadl zasieg. prawde mowiac to samsung jest nam winny ics, bo jw1 dopiero niezle rozkrecil ten telefon a przeciez to i tak nie jest jego max. mibo niezle sie dajesz rolowac tym andkiem, ma to sens jak kupowanie tabletu za prawie 3k bez modulu 3G

eh, pustaczek troche jestes. niby student a tak sie dajesz robic w karolka. nie od dzis wiadomo, ze wiedza i inteligencja nie ida ze soba w parze
    Ostatnio edytowane przez yeys ; 28-12-11 o 19:46
    LG GT 540 > Samsung Galaxy S > Samsung Galaxy Nexus JB 4.1.1

Telefon
    Nexus 4
    ROM
    CM 11
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    43
    Piwa (Otrzymane)
    24

Awatar xManyx

Telefon
    iPhone 4S
    ROM
    iOS 7.1
    Tablet
    Samsung Galaxy Tab 2 10.1
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    95
    Piwa (Otrzymane)
    185

Domyślnie

NIe rozumiem samsunga

Po cholere oni tam na siłę chcą wpakować tego touchwiza ? Użytkownicy tego telefonu na 100% nie będą zadowoleni z "Value Pack" który ma dać tylko kilka funkcji z ICS
    Najlepiej by było wypuścić czystego ICS dla Eski ale po co ... lepiej zaśmiecić go i tak ohydnym TW
    HTC Wildfire -> Samsung Galaxy Ace -> Samsung Galaxy S -> LG L9 -> Sony Xperia P -> Lg L9 -> iPhone 4 -> Samsung Galaxy S3 ->iPhone 4S

Awatar IceMan_

Telefon
    Galaxy S 4
    ROM
    XXUBMEA
    Tablet
    ASUS Transformer TF101G 3G
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    16

Domyślnie

@up, ale nie rozumiesz, że każdy telefon Samsunga musi mieć jego nakładkę? Bo wkońcu to jest stock...
    Jedynie Nexusy nie mają nakładek żadnych.

Transformer - Tapatalk
    Zapraszam - KLIK i KLIK

Awatar k4z1k

Telefon
    i9000
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    21
    Piwa (Otrzymane)
    4

Domyślnie

@xManyx: dokładnie, ICS jest perfekcyjny pod względem wizualnym. Spokojnie mogli by wypuścić aktualizacje bez tej badziewnej nakładki i było by dobrze. Rozumiem, że na Andku 1.6, 2.1,2.2 nakładki były potrzebne, żeby przyciągnąć klientów i udoskonalić system. Ale teraz gdy Google dopracowało ICS mija się to z celem.

Awatar IceMan_

Telefon
    Galaxy S 4
    ROM
    XXUBMEA
    Tablet
    ASUS Transformer TF101G 3G
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    16

Domyślnie

@up, też mi się tak wydaję. ICS naprawdę ładnie wygląda, mi się osobiście bardzo podoba.

Transformer - Tapatalk
    Zapraszam - KLIK i KLIK

Awatar mibo6666

Telefon
    SGS3 | SGS1 | iP4 |LG540 |i900
    ROM
    4.0.3 | 5.1 | 2.2 | 6.5 | 4.0.3
    Tablet
    Lenovo Yoga 13 Core i7, 8Gb RAM, 256Gb SSD
    Sieć
    PLAY / T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    31
    Piwa (Otrzymane)
    521

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez yeys Zobacz posta
    lo juz sgs ma poltora roku i straszna staroc do wyrzucenia, bo wstyd nawet takie cos wyciagac z kieszeni w autobusie. 2k za telefon co 18 miesiecy bo android zle zoptymalizowany ? lol to dopiero magia, lepsza niz uczenie uzytkownikow odpowiedniego chwycenia zeby nie spadl zasieg. prawde mowiac to samsung jest nam winny ics, bo jw1 dopiero niezle rozkrecil ten telefon a przeciez to i tak nie jest jego max. mibo niezle sie dajesz rolowac tym andkiem, ma to sens jak kupowanie tabletu za prawie 3k bez modulu 3G
    @up OffTop
    ...i o modemie 3G i jego przydatnosci mowi osoba ktora nie ma tabletu i prawdopodobnie nie miala nawet doczynienia z takim urzadzeniem dluzej niz 24h ...ba dluzej niz na polce w sklepie. Do rzeczy....troche argumentow merytorycznych trzeba podac bo paplac kazdy moze mowiac ,ze cos jest "beeee"....
    TF Prime nie ma modulu 3g bo jest totalnie zbedny. Mam TF101G w ktorym uzywalem przez pierwszy miesiac ten modul po czym uznalem za bezsens taszczenie 2 abonamentow. Teraz mam jeden abo + duzy pakiet i do tego telefon ktory w okolo 2-3 sekundy generuje hotspota czyli dostep do internetu kiedy chce i jak chce. Do tego mieszkam w miescie gdzie mam dostep do wifi w ...pracy / uczelni czy w domu. A poza domem mam hotspot w fonie? Nie widze sensu modulu 3 g w tablecie... nawet apple sprzedaje mniej tabow z 3g niz WiFi only bo to zbedny gadget. Teraz kazdy ma smartfona z netem i potencjalny hotspot.... ehhh te ograniczenie umyslowe i dalej uwazanie ,ze zyjemy w erze nokii 3310 ktora nie miala mozliwosci tetheringu.

NA TEMAT:
    Najnowsze wiesci donosza ,ze samsung wyda Value Packa czyli aktualizacje dla SGS1 ktora poprawi pare rzeczy. Nie bedzie to ICS ale poprawka polepszajaca interface/ ui i upodabniajace je do ics. Do tego dojdzie lepsze zarzadzanie taskami etc. Jednak najprawdopodobnie nie bedzid to ICS tylko GB czyli fuszerka..... cos jak poprawki dla fonow ktore nie dostaly updatu samsunga do bady OS 2.0. Jezeli sie to potwierdzi to niech samsung spada na drzewo bo kaszana sie nie zadewole....

Wysłano z Samsung Galaxy S GT-I9000 z użyciem Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez mibo6666 ; 28-12-11 o 19:25

Telefon
    Samsung Note 2 N7100
    ROM
    Android 4.1.2 XXDME6
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    3

Domyślnie

Moim zdaniem będzie to raczej okrojony ICS a nie podrasowany GB. Łatwiej jest wyrzucić z systemu niektóre funkcjonalności (tak jak na przykład teraz mamy gingerbread, ale bez domyślnie włączonej obsługi SIPa) niż portować wstecznie nowy kod. Czyli można spodziewać się, że wypuszczą coś na bazie 4.0-z nowym kernelem i bibliotekami systemowymi, ale z funkcjami i wyglądem bliższym 2.3 niż czystemu 4.0.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Strona 16 z 26 PierwszyPierwszy ... 61415161718 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów