Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Jakość nagrywania rozmów na I9000 2.2

Telefon
    i9505, Z1, Moto G
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    61

Domyślnie Jakość nagrywania rozmów na I9000 2.2

Mam pytanie czy ktoś nagrywał rozmowy na Galaxy S Froyo np programem Total Recall Call Recorder, czy innym ?

Pytam bo trafiłem na wpisy, że na niektórych Galaxy S rozmowy są nagrywane bez wykorzystania głośnika, czyli Nasz rozmówca jest nagrywany głośno i wyraźnie. Miło by było dowiedzieć się jaka jest rzeczywistość. Jeśli ktoś to testował to będę wdzięczny za opinie.

Awatar donek13

Telefon
    Motorola Razr
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    6
    Piwa (Otrzymane)
    2

Domyślnie

Próbowałem i niestety z miernym skutkiem- mnie słychac idealnie bo nagrywany głos jest przez mikrofon, rozmówcy prawie nie słychać, bo niestety też jest nagrywany przez mikrofon.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Telefon
    i9505, Z1, Moto G
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    61

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Donek Zobacz posta
    Próbowałem i niestety z miernym skutkiem- mnie słychac idealnie bo nagrywany głos jest przez mikrofon, rozmówcy prawie nie słychać, bo niestety też jest nagrywany przez mikrofon.
    Bardzo dziękuje za potwierdzenie, tak też sądziłem, mam nadzieję, że jednak Google kiedyś odblokuje to przechwytywanie dźwięku, albo ktoś to zrobi, bo w końcu niby kod systemu jest otwarty to powinno się dać, mnie to dziw, bo Android 1.6 miał jako jedyny to dostępne, tak samo WM6 a WP7 też zablokowali, dziwna ta polityka producentów moim zdaniem.

Awatar nofink

Telefon
    Lumia 800
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    40
    Piwa (Otrzymane)
    19

Domyślnie

Potwierdzam.niestety rozmowcy nie slychac: ( w domu mam desire i tam dziala,wiec da sie...

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Telefon
    i9505, Z1, Moto G
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    61

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez nofink Zobacz posta
    Potwierdzam.niestety rozmowcy nie slychac: ( w domu mam desire i tam dziala,wiec da sie...
    Na HTC Desire działa ? no to mnie zaskoczyłeś, jakoś jest taka sama Naszego rozmówcy co tego co my mówimy ? Jaki masz soft w tym Desire i jakiego programu używasz ?

Awatar morwa

Telefon
    Galaxy Note
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    10
    Piwa (Otrzymane)
    6

Domyślnie

Niestety nie ma aplikacji(testowalem chyba wyszstkie), ktore by nagrywaly rozmowe takze z glosnika... Wszystkie nahgrywaja tylko przez mikrofon rzez co zeby wogole odtworzyc rozmowe slyszac rozmowce musimy rozmawiac w zamknietym pomieszczeniu... Szkoda
    Codziennie znikają moje posty ^^

Cachorro

Domyślnie

tak z ciekawości spytam bo irytuje mnie to pytanie i nie mogę się od niego powstrzymać
    na co wy w ogóle chcecie to nagrywać ?
    co do tematu nic nie na ten temat niestety nie wiadomo.

Awatar mibo6666

Telefon
    SGS3 | SGS1 | iP4 |LG540 |i900
    ROM
    4.0.3 | 5.1 | 2.2 | 6.5 | 4.0.3
    Tablet
    Lenovo Yoga 13 Core i7, 8Gb RAM, 256Gb SSD
    Sieć
    PLAY / T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    31
    Piwa (Otrzymane)
    521

Domyślnie

Moze chca uchwycic bajeczne i wspaniale rozmowy z ukochana wieczorna pora :-P az lezka w oku sie kreci...sweet :-P omg . Ta opcja jest tak przydatna ze az samsung nie chcial jej dac, szkoda zachodu. Rozumiem ze smsy mozna sobie czytac czy cos ale np. Puszczac na sluchawki rozmowe jako mp3 to patola lub odtwarzanie jej drugi raz w jakikolwiek sposob xD

Send from my Samsung Galaxy S GT-I9000 + Taptalk + Swype

Telefon
    Galaxy S
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    4

Domyślnie

Nagrywanie takie stosuje się żeby zrobić notatki z rozmowy lub telekonferencji. Później można nagraną rozmowę przeanalizować aby spisać dokładne ustalenia. Tego telefonu używają czasami ludzie jako narzędzie w pracy, a nie tylko do oglądania filmów na lekcji.

Telefon
    SGS II cynogenowany
    ROM
    CM10 20120801
    Sieć
    3 uk
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Albo, np. jak ci telemarketing dzwoni, a za miesiac dziwne rachunki przychodza mimo tego, ze sie na nic nie zgodziles. Mieszkam w UK i taki scenariusz to normalka, jak mialem SE z taka opcja to zaraz po tym jak oni mnie informowali ze nagrywaja rozmowe w celach "ble ble ble", to ja ich informowalem, ze ja tez nagrywam i po problemie. pozdrawiam

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów