Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Nie dochodzą smsy od jednego numeru

Telefon
    Galaxy S
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie Nie dochodzą smsy od jednego numeru

Witam. Mam problem jak w temacie mogę wysyłać do tej osoby smsy ona do mnie też, ale te od niej nie zawsze do mnie dochodzą.
    Nie wiem w czym problem z każdym innym numerem jest dobrze mogę smsować w dwie strony natomiast z tym jest różnie. Strasznie mnie to irytuje.

Awatar zapal

Telefon
    S II
    ROM
    4.0.3 LPW
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    41
    Piwa (Otrzymane)
    99

Domyślnie

obstawiam problem sieci... mam 2 naumery w play (moj i zony) i prze kilka dni zadne smsy do mojej zony nie dochodzily, telefon do bok zgloszenie problemu ( oczywiscie najpierw kupa informacji zeby zresetowac tel usunac wiadomosci itd) i po paru godzinach wszystkie zalegle smsy doszly... jakis problem na bramce... dla pewnosci wloz karte do innego aparatu i sprawdz bedziesz mial pewnosc ze to nie wina tel ...

---------- Post dołączono o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

ew moze masz jakas aplikacje ktore "banuje" sms od tej osoby... kaspersky ma taka funkcje ze jak przychodzi smsm lub polaczenie i klikniemy dodaj do czarnej listy wiecej nie zobaczymy smsm lub polaczen oddanego numeru...

Awatar PLANETA

Telefon
    LG L90
    ROM
    4,4,2 Kit Kat
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    175
    Piwa (Otrzymane)
    286

Domyślnie

No jasne że błąd sieći , ewentualnie jeszcze sprawdz ustawienia wysyłania sms czy masz ok , a jak coś pobierz se je od operatora ,i zapene będzie wszystko działać.

Telefon
    Galaxy S
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

Wszytskie ustawienia mam okej zobaczymy co będzie dalej z tym że przekłądanie karty do innego nic nie da bo nie wiadomo kiedy sms akurat utknie w sieci

Awatar zapal

Telefon
    S II
    ROM
    4.0.3 LPW
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    41
    Piwa (Otrzymane)
    99

Domyślnie

Nie rozumie.sms dochodza natychmiast wiec jak cos bedzie nie tak nie dojda i tyle..

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk

Awatar Pomurnik666

Telefon
    I9000
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    18
    Piwa (Otrzymane)
    26

Domyślnie

pisząc do niektórych osób wiadomości "łączone" (czyli dł. 2 smsów+) też czasami do nich nie docierają, mimo iż otrzymuję raport doręczenia. Odwrotnie, czyli oni pisząc do mnie, też tak mają, ja niczego nie dostaję, a oni i tak otrzymują ten raport. Każdy ma inny telefon i sieć, więc trochę to dziwne..

Awatar lukeniu

Telefon
    Samsung Galaxy Note 2 GT-N7100
    ROM
    DMC3
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    29
    Piwa (Otrzymane)
    146

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez lgsmario Zobacz posta
    Witam. Mam problem jak w temacie mogę wysyłać do tej osoby smsy ona do mnie też, ale te od niej nie zawsze do mnie dochodzą.
    Nie wiem w czym problem z każdym innym numerem jest dobrze mogę smsować w dwie strony natomiast z tym jest różnie. Strasznie mnie to irytuje.
    A nie masz czasami czarnej listy zainstalowanej? Albo jakiegoś firewalla czy antywirusa? One mogą mieć funkcje czarnej listy i to ona blokuje ci smsy od tej jednej konkretnej osoby.

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk

Telefon
    samsung galaxy core plus
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

w ustawieniach sms jest spam może być tam numer dodany trzeba go z tamtąd usunąć

Uprawnienia umieszczania postów