Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: Synchronizacja Facebook z sim

Telefon
    Galaxy S I9000
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Niestety tych znajomych, których wcześniej dodałem i później usunąłem nie ma już na liście synchronizacji z FB.

---------- Post dołączono o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Chodzi o to, że już kiedyś pobierałem ten kontakt z FB i połączyłem z kontaktem w książce telefonicznej. Póżniej usunąłem tek kontakt z książki i dodałem na nowo i teraz jak wejdę do opcji pobrania kontaktów z FB ta osoba już się nie pojawia. W skrócie pobranie danego kontaktu z FB jest możliwe tylko raz.

Telefon
    GT540
    ROM
    CyanogenMod 7
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    24
    Piwa (Otrzymane)
    9

Domyślnie

Nie,
    Zrób jak pisałem, z aplikacji FB.

Chyba że posiadam inną wersję FB? Fotoporadnik:

Have you tried turning it off and on again?

vsx
    vsx jest nieaktywny

Telefon
    Sony Xperia J
    Tablet
    Nexus 7
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    10
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Mam problem. Mam ustawione synchronizowanie kontaktow z Gmailem (na ktorym mam z 5 kontaktow) i Facebookiem (tutaj zdecydowanie wiecej). Po laczeniu kontaktow z Fb (niektore automatycznie, niektore musialem polaczyc recznie) czasem wyswietla nazwy kontaktu z Fb, czyli imie i nazwisko, ale nie zawsze. W edycji kontaktu, w polu imienia w katalogu telefonu jest nazwa jaka sam ustawilem, a ponizej pokazane polaczenie z Fb (2 ktorym nie da sie nic zmienic). Dlaczego czasem wyswietla nazwy Fb, a czasem nie i jak to wylaczyc? Probowalem roznych sposobow, ale caly czas nie rozumiem dlaczego tak sie dzieje.

Telefon
    GT540
    ROM
    CyanogenMod 7
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    24
    Piwa (Otrzymane)
    9

Domyślnie

Też nie zawsze mi to dobrze działa. Chyba ten typ tak ma. Z nazwiskami raczej nie mam problemów, ale różne programy (sms/fb/talk) pokazują różne obrazki tel/fb/gmail. Nie do opanowania.

Jak ktoś znajdzie sposób, zlitujcie się, napiszcie

Telefon
    Galaxy S I9000
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Aplikacja wygląda tak samo ale w po kliknięciu w zdjęcie nie pojawia mi się to co u Ciebie, jest za to kilkanaście innych opcji. Już rozwiązałem problem: usunąłem synchronizację FB w telefonie i następnie dodać konto ponownie. Kontakty się wysypały ale wystarczy je połączyć.

Awatar nitz

Telefon
    Xperia z1 Compact
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    6
    Piwa (Otrzymane)
    6

Domyślnie

Siema mam pytanko, kiedyś podczas synchronizacji kontaktów z fb łączyły się one automatycznie z kontaktami na gmailu (ta sama nazwa) lecz teraz żaden się kontakt sie nie łączy :/ wie ktoś jak to naprawić?
    Ostatnio edytowane przez nitz ; 06-01-11 o 14:14

Telefon
    GT540
    ROM
    CyanogenMod 7
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    24
    Piwa (Otrzymane)
    9

Domyślnie

Ja mam tak:

Telefon
    lg gt540
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    4
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Hej a ja mam takie pytanie, czy da się połączyć kontakty fb z tymi z karty SIM. Bo wczoraj zakupiłem LG, kontakty z sima ładnie mi ściągnęło do książki, z FB też ale jak chcę je połączyć z innymi to do wyboru mam tylko te z gmaila i inne z FB, a tych z karty Sim nie. Może muszę te z sim jakoś najpierw przenieś na komórkę? Tylko jak?

Mam jeszcze 2 problem związany z aplikacją Facebook for LG. Po prostu przestała mi w pewnym momencie działać! Wyskakuje ciągle błąd serwera "wystąpił błąd w trakcie realizacji twojego żądania. Spróbuj ponownie później." Dodam, że ściągnąłem potem FB z marketu i wszystko działa. Jak myślicie co zrobić z tym FB od LG? Da się jakoś to naprawić, albo usunąć nie tracąc gwarancji? Normalnie bym to olał, ale taki sam błąd wyskakuje mi przy każdym odblokowaniu ekranu, nawet jak nie korzystam z FB.

Sprawę jeż rozwiązałem: Skopiowałem konkatky na komórkę i później już gładko poszło z połączeniem kontaktów. A błędy przestały wyskakiwać jak po prostu usunąłem konto z fb for lg.

Post do usunięcia
    Ostatnio edytowane przez kret00 ; 06-01-11 o 21:10

Telefon
    LG P920
    ROM
    2.3.5 stock po tuningu
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    11
    Piwa (Otrzymane)
    7

Domyślnie

ponawiam pytanie bo nie doszukałem sie odpowiedzi, jeśli macie połączonekontakty z fb, to jest jakis sposób na zapamietanie ich. Po zmianie softa zabawa zaczyna sie od poczatku, a to uciażliwe

Awatar ZduneX25

Telefon
    Xiaomi MI3W
    ROM
    MIUI v6
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    422
    Piwa (Otrzymane)
    1164

Domyślnie

Możliwość jest: robisz backup aplikacji i danych googlowskich, kont i synchronizacji i facebooka, potem to wszystko przywracasz, ale po takim czymś market może przestać działać/pobierać.

11. Piwa woj2s1017 postawił(li) piwo(a) za posta.
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów