Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Problem z wysyłaniem smsów (Orange)

Telefon
    LG L90
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    2

Domyślnie Problem z wysyłaniem smsów (Orange)

Mam problem z wysyłaniem sms-ów. Najgorsze jest to że nie jest on permanentny, czasem udaje się wysłać, czasem nie. Używam natywnej aplikacji androida. Zasięg oczywiście mam.
    Miał ktoś może podobny problem?

Telefon
    SE X10i
    ROM
    Android
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez PorkOne Zobacz posta
    Mam problem z wysyłaniem sms-ów. Najgorsze jest to że nie jest on permanentny, czasem udaje się wysłać, czasem nie. Używam natywnej aplikacji androida. Zasięg oczywiście mam.
    Miał ktoś może podobny problem?
    Miałem taki problem, jeszcze taki, że nie mogłem zalogować się na pocztę (raz się dało, raz nie).
    Byłem w salonie i powiedzieli, że nie znają się za dobrze na tym telefonie jeszcze i odesłali mnie, żebym dał telefon do jakiegoś salonu na tydzień i że oni tam resetują wszystko i robią przegląd.
    Więc wszedłem w ustawienia, i dałem ustawienia fabryczne, wszystko śmigało.
    Nie działało z tego powodu, że Orange wysłało mi konfigurację do ustawienia "MMS/SMS/WAP i coś tam jeszcze", i pisało tam "Do podobnego modelu telefonu", bo nie mieli jeszcze do tego konfiguracji, więc zaakceptowałem te konfiguracje i wtedy przestało działać. Wystarczyło przywrócić ustawienia fabryczne, może pomoże to w Twoim przypadku.

Telefon
    LG L90
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    2

Domyślnie

Problem w tym, że ja mam ustawione fabrycznie. Kupiłem w Orange i używam w Orange. Nie mniej spróbuję go zresetować, tylko co z obecnymi ustawieniami, poczta, dzwoniki itp.? Czy backup zrobiony LG PC Suite przywróci mi poprzednie ustawienia?

Telefon
    SE X10i
    ROM
    Android
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

Dzwonki, tapety, zdjęcia, kontakty ustawienia dźwięku budzika itp. się nie usuwają/resetują, mi wszystko zostało.
    Jak z pocztą to nie wiem, czy kasuje ustawienia.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów