Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Wgrywanie muzyki na kartę pamięci

Telefon
    desire s, desire 500
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie Wgrywanie muzyki na kartę pamięci

Witam
    Mam pewien problem, zaraz po zakupie telefonu zmieniłem kartę nie kopiując z niej nic, włożyłem 8 GB i tyle.
    Teraz chciałbym wrzucić sobie z kompa jakieś mp3, gdzie je mam wrzucić, jaki katalog utworzyć by później po wejściu w skrót muzyka otwierał mi je odtwarzacz.
    Częśc mp3 które przerzuciłem bluetoothem do katalogu dowlnoads/bluetooth po wejście w skrót MYZUKA wyświetla mi sie na odtwarzaczu. Chciałbym aby tak było również w przypadku innych mp3.
    Stworzyłem nawet katalog muzyka w programie astro i tam wrzuciłem jedną mp3 na próbę, ale jak wchodze w skrót muzyka to jej akurat nie widzi. Poza tym mp3 które przesyłalem blutem są w jednym katalogu ze zdjęciami, gdy otwiera się odtarzacz (ten standardowy z androida) to lecie mp3 a w tle widac jedno ze zdjęc któe też gdzies jest w tym katalogu.
    prosze o radę jak to wszystko ogarnąć, czyli jakie katalogi i gdzie je utworzyć na karcie pamieci, bo byc może na oryginalnej karcie coś było o czym nie wiem, Chciałbym miec muzykę w jednym miejscu i powiedzmy podzieloną na jakieś pdofoldery z muzyką polską hip hop, zagraniczne itd. , czy coś takiego. no i najwazniejsze, żebym mógł np. stworzyć widget czy skrót i wtedy żeby od razu odtwarzacz automatycznie żeby kojarzył ten folder
    wielkie dzieki,
    sorrki za dosyć lakoniczny opis

aha, jeszcze jedno, wgrałem sobie dzownek sms do odpowiednio stworzonego foldery (był wątek w innym temacie) Gdy wybieram ten dżwięk w opcjach telefonu wszystko jest ok, jest słyszalny wybieram, zapisuje ok. Jednak gdy przychodzi SMS jest cisza. Musze wybrać inny. Myslalem, ze dzwonek jest w jakimś złym formacie, jednak nie odtwarzałby go telefon moim zdaniem. Jak sie myle poprawcie. No i prosze o rade.dzieki

Awatar SkubiXTX

Telefon
    Motorola Milestone
    ROM
    2.2.1 - azjatycki wyciek
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    8
    Piwa (Otrzymane)
    18

Domyślnie

Najpierw zacznij od podłączenia komórki do komputera przez USB (lub bluetooth jeśli masz taką możliwość), potem na karcie stwórz folder nazwa dowolna i wrzuć tam wszystkie podfoldery z mp3. Następnie ściagasz z marketu MortPlayer Music (beta) - Android app on AppBrain oraz MortPlayer Widgets (beta) - Android app on AppBrain. Przy pierwszym uruchomieniu programu zostaniesz spytany o katalog, wskaż wtedy folder który zrobiłeś. Na koniec dodaj widget na pulpit.

Telefon
    desire s, desire 500
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

dzieki dzieki,
    aha, czyli konieczne jest ściagnięcie jakiegoś playera, to jest wersja angielsko języczna? czy jest spolszczenie? Czy program widzi podfoldery jeśli takie utworze ? czyli wskaże mu folder MUZYKA a w nim bede mial kilka podfolderów z róznymi gatunkami?
    dzięki jeszcze raz za szybkie info i pozdrawiam

Telefon
    Era G2
    Sieć
    Era
    Piwa (Postawione)
    4
    Piwa (Otrzymane)
    11

Domyślnie

Standardowe aplikacje powinny widzieć wszystkie mp3 na karcie sd. Problem, że bazują one nie na systemie plików tylko na bazie zindeksowanych plików multimedialnych, która nie aktualizauje się bezpośrednio po zmianie plików. Mozna wymusić aktualizację indeksu programami z marketu. Ja używam Scan Media.
    indeks można też odświeżyć poprzez podpięcie i odpięcie telefonu jako dysk USB.

Awatar SkubiXTX

Telefon
    Motorola Milestone
    ROM
    2.2.1 - azjatycki wyciek
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    8
    Piwa (Otrzymane)
    18

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez bartekpl Zobacz posta
    dzieki dzieki,
    aha, czyli konieczne jest ściagnięcie jakiegoś playera, to jest wersja angielsko języczna? czy jest spolszczenie?
    Jeśli chcesz operować muzyką w folderach to trzeba tego playera ściągnąć, wersja języka jest angielska, spolszczenia narazie brak.

Czy program widzi podfoldery jeśli takie utworze ? czyli wskaże mu folder MUZYKA a w nim bede mial kilka podfolderów z róznymi gatunkami?
    Tak program widzi podfoldery, i grupuje mp3 według tych podfolderów.

Cytat Zamieszczone przez jarmal Zobacz posta
    Standardowe aplikacje powinny widzieć wszystkie mp3 na karcie sd. Problem, że bazują one nie na systemie plików tylko na bazie zindeksowanych plików multimedialnych, która nie aktualizauje się bezpośrednio po zmianie plików. Mozna wymusić aktualizację indeksu programami z marketu. Ja używam Scan Media.
    indeks można też odświeżyć poprzez podpięcie i odpięcie telefonu jako dysk USB.
    Problem w tym że standardowym odtwarzacz zbiera wszystkie mp3 nawet te które nic wspólnego nie mają w jednolite masę i grupuje je po id3 tagach, i trzeba się trochę namęczyć żeby było widać mp3 które my chcemy widzieć.

Telefon
    desire s, desire 500
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Witam
    Dzieki za pomoc, chciałem tylko zapytac czy działa sleep timer w tym odtwarzaczu, czy z racji wersji BETA nie jest aktywny, bo za chiny nie mogę go odpalić a fajna opcja do zasypiania w słuchawkach

pzdr

Awatar SkubiXTX

Telefon
    Motorola Milestone
    ROM
    2.2.1 - azjatycki wyciek
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    8
    Piwa (Otrzymane)
    18

Domyślnie

Witam
    Dzieki za pomoc, chciałem tylko zapytac czy działa sleep timer w tym odtwarzaczu, czy z racji wersji BETA nie jest aktywny, bo za chiny nie mogę go odpalić a fajna opcja do zasypiania w słuchawkach

pzdr
    U mnie sleep timer działa bez problemów.

Telefon
    LG G3
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    43
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

panowie a ja pytanie z innej beczki bo na miłość boską oszaleję, jak wgrać muzykę na kartę pamięci żeby ją player odtwarzał ? bo jak usunę muzykę z telefonu, to w playliście są nadal tytuły tylko nie można ich otworzyć, dopiero jak przez oczyszczanie karty sd usune muzykę to playlista jest czysta, do tego jak normalnie wgram muzykę na karte, to też pojawiają sie utwory ale nie można ich odtworzyć, niestety tylko przez htc sync moge muze wgrywać folderami i jest ok, ale poc o uruchamiać htc sync jak chce wgrać jedną piosenkę? to bez sensu... możecie mi coś doradzić / może czegoś nie wiem, ale w tym tel taka ♥♥♥♥♥oła jest dla mnie bardzo uciążliwa

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów