Strona 14 z 20 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 193

Wątek: [AOSP OpenMaster][cfX 4.7.3-toolchain][SR19] OFFICIAL codefireX Nightlies

Telefon
    HTC Desire HD
    ROM
    AOSP-4.2.2 SR12
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    4
    Piwa (Otrzymane)
    4

Domyślnie

milka007, odnośnie nagrywania - full wipe i instaluj na nowo, może pomoże. U mnie nagrywanie działa a przy poprzednich problemach ponowna instalacja zwykle pomagała.

A czy zna ktoś dobry dialer? Bo oryginalny jest dla mnie porażką, bardzo mi pasował ten z 2.3.5
    Myślałem nad GO Contacts EX ale w komentarzach widzę że nie wyświetla zdjęć ani nie synchronizuje się z Google a co gorsza niektórym gubi kontakty, mnie by zależało na pełnej funkcjonalności stockowego.

Telefon
    HTC One
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    6

Domyślnie

Jakie Radio polecacie do tego romu? 18:15 odpiąłem 100% baterię do 23:15 pograłem sobię w Hill Climb Racing, ja wiem z godzinkę półtorej troszkę wifi, i zeszło do 60% -.- . w nocy zeszło na 49% . Robiłem wipe, itp ponowne wgrywanie, i do tej pory nie działa mi kamera.

---------- Post dołączono 19-01-13 o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano 18-01-13 o 18:42 ----------

Btw, wyszła Nowa wersja 5.0 która naprawiła mój problem tj. Kamera zaczęła działać

Dla tych co mieli problem z dźwiękiem za cichym, wgrałem [CONFIRMED] Inspire 4G 'Tinny' Audio Fix - xda-developers

i aktualnie jest głośniej i przyjemniej
    Ostatnio edytowane przez milka007 ; 19-01-13 o 11:07

Awatar kidler

Telefon
    Google Nexus 4
    ROM
    Paranoid 4.0
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    8

Domyślnie

wgrałem wczoraj na chwilkę do testów tego roma, ale niestety wysyłanie mmsów nie działa.
    co prawda znalazłem na xda rozwiązanie problemu ale nie pomogło:
    Type *#*#4636#*#*, go to phone info, scroll down to SMS center, press refresh button and center number will appear on the blank case, then press update button, then exit this menu and send a MMS
    może komuś pomoże...

Pozdrawiam,
    Kidler :)

Telefon
    HTC Desire HD
    ROM
    AOSP-4.2.2 SR12
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    4
    Piwa (Otrzymane)
    4

Domyślnie

1. Czy mógłby ktoś potwierdzić lub zaprzeczyć czy na tym romie działa Transportoid ?
    2. Czy ktoś z was próbował tworzyć konta użytkowników ? TUTAJ opis. Dla mnie super sprawa jeśli daję komuś telefon do pobawienia się lub zadzwonienia.

Telefon
    HTC One
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    6

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez MikeS Zobacz posta
    1. Czy mógłby ktoś potwierdzić lub zaprzeczyć czy na tym romie działa Transportoid ?
    2. Czy ktoś z was próbował tworzyć konta użytkowników ? TUTAJ opis. Dla mnie super sprawa jeśli daję komuś telefon do pobawienia się lub zadzwonienia.
    Ja potwierdzam niedziałalność Transportoida, zastąpiłem MobileMPK, Facebook nie umie wyszukać mi stron, tzn opcja szukaj, cichy dzwonki strasznie są nawet po wgraniu inspire mod itp, kamerka działa w SR5 , i nie wiem od czego to zależne ale prawie 10% baterii w 30-40 min potrafi wciągnąć a wifi włączoone i hill climb racing 20 min z tych 40. Nie mam go kręconego za bardzo do 1200 SmartassV2 i tyle -.- .

Telefon
    HTC Desire HD
    ROM
    AOSP-4.2.2 SR12
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    4
    Piwa (Otrzymane)
    4

Domyślnie

Kurcze, nie wiem jak to jest że wszystkie programy do komunikacji miejskiej działają na każdym romie a transportoid akurat nie. Na nim mi zależało bo mam wykupiony abonament a poza tym bajecznie łatwo i szybko mogłem kupować z niego bilety :/ Pisałem do developera to powiedział że w customach to co aktualizacja to kosmiczne błędy - nie wiem jak inni sobie z tym radzą. No ale trudno, puki co zależy mi bardziej na romie.
    Mobilna strona FB u mnie także nie działa, ale czy to wina romu? Nie wiem. U mnie nie ładują się aktualności.
    Robienie panoramy dalej w czarnej "d", przy nagrywaniu w 720p kamera lekko laguje, nagrany materiał także, ale to chyba kwestia ustawień wydajności procesora - przy powersave tak będzie.

Zastanawiają mnie jeszcze te konta użytkowników i przypomniałem sobie że na Google I/O była chyba mowa o panoramach sferycznych potocznie zwanych 360*, natomiast w tym romie tego nie ma.

Telefon
    HTC One
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    6

Domyślnie

Jak poradziłeś sobie z głośnością dzwonków itp? W porównaniu do Vipera chociażby są o połowę cichsze -.- , nie słyszę telefonu jak w kieszeni jest. Wgrywałem inspire mod, albo coś też z xda, poprawiła się głośność, ale wtedy pogłos podczas rozmowy
    Transportoid działał mi na Viperze.
    Facebook, generalnie nie pokazuje mi powiadomień, nie chce się synchronizować, działać aplikacja działa

Telefon
    HTC Desire HD
    ROM
    AOSP-4.2.2 SR12
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    4
    Piwa (Otrzymane)
    4

Domyślnie

Nie poradziłem sobie z głośnością bo mi to nie przeszkadza, dla mnie to nie problem.
    A w ogóle to może dzwonki są zbyt cicho zrobione a nie problem jest z romem ? Ustaw sobie jakieś mp3 na dzwonek
    Na Viperze Transportoid nie działał, przynajmniej na wersji 1.2.3, potem kontaktowałem się z developerem ale jak powiedział jakie cuda się dzieją na customach to zrezygnowałem z jego pomocy, lepiej niech rozwija program niż bawi się z jednym gościem i jego customem

Awatar czysty76

Telefon
    SONY Z
    ROM
    4.3
    Tablet
    Prestigio Multipad
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    108
    Piwa (Otrzymane)
    96

Domyślnie

Dzisiaj zainstalowałem nową wersję tego ROM-u i stwierdzam, że elegancko działa. Nic kompletnie nie zamula, płynność wyśmienita. Jedyny mankament to MMS-y ale cóż może kiedyś. Mam jeszcze jeden problem może ktoś pomoże w tej kwestii. Nie mogę sie zalogować na SKEDRIVE wywala mi błąd nie włączonych plików cookie. Może ktoś zaradzi. W innych ROM-ach nie miałem nigdy tego problemu.
    Spoiler: Pokaż/Ukryj

Telefon
    HTC One
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    6

Domyślnie Odp: [AOSP-4.2.1] [SR5] [4.7.3-toolchain] OFFICIAL codefireX 4.2 Builds

No ta wersja smiga elegancko. Fakt poza transportoid i dosc cichymi dzwiekami, no i facebook nie pokazuje powiadomien zadnych ktos tez tak ma?

Wysłane z mojego Desire HD za pomocą Tapatalk
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Strona 14 z 20 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów