Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 52

Wątek: Aero2 - darmowy internet HSPA+ oraz LTE

Telefon
    Motorola Milestone
    ROM
    FroyoMod 2.8.0b
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    11
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie Aero2 - darmowy internet HSPA+ oraz LTE

Nie znalazłem nigdzie tematu o Aero2 więc tworzę własny.

Zainteresowała mnie informacja, że w Polsce działa darmowy internet HSPA+ oraz testowo LTE od firmy Aero2 (współwłaścicielem jest Zygmunt Solorz-Żak). Net jest darmowy na okres 3 lat, a później ma stać się komercyjny. Jedyne co trzeba zapłacić, to depozyt za kartę sim (55 zł), który po wygaśnięciu umowy jest oddawany.
    Orientacyjny zasięg tego cuda: http://aero2.pl/Common/Images/Aero2_...10_05_2011.jpg

Czy ktoś z użytkowników forum korzysta już z usług Aero2? Czy net będzie działał w Motoroli Milestone? Jaki modem do laptopa polecacie, aby net działał.

Dla osób, które nie wiedzą nic o darmowym internecie od Aero2 polecam ten artykuł: Darmowy internet już działa, ale nie dla wszystkich. | Techmobile.pl

Zamierzam sobie zamówić w najbliższym czasie, ale muszę wiedzieć jak to się sprawuje. Nie będę jechał w ciemno do Wa-wy.
    ---

Telefon
    i9505, Z1, Moto G
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    61

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez noc123 Zobacz posta
    Czy ktoś z użytkowników forum korzysta już z usług Aero2? Czy net będzie działał w Motoroli Milestone? Jaki modem do laptopa polecacie, aby net działał.
    Tak będzie działał, jak nie ma simlocka itp
    Każdy modem będzie działał.

Najpierw sprawdź czy u Ciebie jest zasięg tego Areo 2 (a Androidzie u mnie wyświetla się jako 26017), jak masz to można myśleć, jak nie to nie ma co.

Dla mnie to jest trochę bez sensu, ale w sumie jak ktoś mało z neta korzysta w komputerze domowym to jest to darmowa opcja i to całkiem fajna.

Telefon
    Motorola Milestone
    ROM
    FroyoMod 2.8.0b
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    11
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Mieszkam w Łodzi, więc zasięg mam wg mapki. A oferta mnie zaciekawiła, bo często jeżdżę po Polsce. Obecnie mam Bussiness Everywhere, ale jak jest darmowa alternatywa to po co przepłacać. Dlatego interesują mnie opinie jak to się sprawuje (opinie od kogoś kto już posiada Aero2).
    ---

Telefon
    był Nexus S, szukam następcy
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Telefon
    S3
    ROM
    Slimkat 4.4.4
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    452
    Piwa (Otrzymane)
    157

Domyślnie

Podobno UKE już pracuje nad tym by albo wysyłali karty SIM albo była możliwość odbioru w większych miastach, swoją drogą ten Internet to świetna opcja dla użytkowników iPadów.

Telefon
    Galaxy S
    ROM
    GB 2.3.3
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    44

Domyślnie

Przez pierwszy rok 256kb, później 512kb więc jest to jakaś tylko ciekawostka...

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Telefon
    S3
    ROM
    Slimkat 4.4.4
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    452
    Piwa (Otrzymane)
    157

Domyślnie

Darmowy download ~~33kB/s a później ~~66kB/s to ciekawostka? To ja nie wiem co Ty na smartfonie/tablecie torrenty zamierzasz pobierać ?

Telefon
    i9505, Z1, Moto G
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    61

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Suchy Zobacz posta
    Darmowy download ~~33kB/s a później ~~66kB/s to ciekawostka? To ja nie wiem co Ty na smartfonie/tablecie torrenty zamierzasz pobierać ?
    Jak TY niby chcesz z tego korzystać na telefonie ?
    Wiesz w ogóle o czym mówisz ? Bo chyba nie wiesz o co w tym chodzi.

To jest tylko internet i do komputerów przeznaczony, a nie telefonów, bo w telefonie byś musiał karty wymieniać aby przyjrzeć neta (no chyba, że masz dualSIM)

Telefon
    Motorola Milestone
    ROM
    FroyoMod 2.8.0b
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    11
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Z reguły internet mobilny nie służy do niczego więcej oprócz przeglądania neta (chyba, że masz parę GB transferu i ściągasz/streamujesz dużo rzeczy). Od ściągania to jest internet stacjonarny, nie mobilny. Na potrzeby tabletu więcej nie potrzeba. Na potrzeby laptopa do biznesowych zastosowań również nic więcej ci nie jest potrzebne. 256kb/s wystarczy na odpalenie maila i stron internetowych. Zwłaszcza, że internet jest darmowy i nie ma limitów transferu.

BTW. UKE się zaczęło dobierać do Aero2 w sprawie opłat depozytowych za kartę SIM i odbiór osobisty tylko w Warszawie.

Na tej stronie każdy może sobie sprawdzić, czy koło niego jest nadajnik: Mapa lokalizacji BTS / UKE
    ---

Awatar jakubd

Telefon
    Nokia N900
    Sieć
    Inna
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Krzysiek Zobacz posta
    Każdy modem będzie działał.
    Niestety nie ma tak różowo. Modem musi obsługiwać UMTS w paśmie 900MHz, a to potrafią tylko niektóre modele. O ile telefony i tablety można sprawdzić na gsmarena i innych, o tyle do modemów takiego spisu nie ma. Więc zrobiłem własny: Aero2 - zestawienie zgodnych modemów

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów