Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Tablet obsługujący modem z Aero2 poprzez USB OTG? - działający na ORYGINALNYM systemie

Telefon
    Samsung Galaxy S II
    ROM
    4.1.2 original by Samsung
    Sieć
    "Plus na Kartę"
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    3

Domyślnie Tablet obsługujący modem z Aero2 poprzez USB OTG? - działający na ORYGINALNYM systemie

Witam, poszukuje odpowiedzi jakie tablety (7 lub 10 cali) moge podłączyć modem Huawei E3131 z kartą Aero2 poprzez USB OTG (USB -> microUSB) i który by wykrył owy modem z Aero2 na ORYGINALNYM sofice. Wiem że wiele działa gdy zrootujemy system, lub wgramy jakiś inny. A ja poszukuje taki na którym oryginalnym by to działało, z góry dzięki za pomoc
    PS. Cena tabletu 600-1100 zł

Telefon
    Kruger & Matz Move
    Tablet
    Samsung Note 10.1 2014 LTE
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    7
    Piwa (Otrzymane)
    19

Domyślnie

Po co taka gimnastyka? Za ok 1100 mozna miec tablet z wbudowanym 3g, tab 2 7.0 lub starszego 7 plus. Ewentualnie jak sie wstrzymasz to potencjalnie nexo 7 3g za ok 700 tez jest, z tym ze obsluge aero2 obiecuja dopiero wraz z aktualizacja systemu.

Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

Podpinam się pod pytanie kanon7
    Interesuje mnie taka możliwość na tablecie NavRoad Nexo 7.
    Wersję bez 3G można kupić o ~200 zł taniej, a modem już mam E3131.

Awatar a4tech

Telefon
    GT-P6200 (tak tak, fonuje z tabletu) :)
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    26
    Piwa (Otrzymane)
    63

Domyślnie Odp: Tablet obsługujący modem z Aero2 poprzez USB OTG? - działający na ORYGINALNYM systemie

Z tym konkretnym pytaniem proponuję udać się do przedstawiciela/producenta Nexo. Wszystko zależy od tego czy przy aktualizacji raczą dołączyć do systemu odpowiednie sterowniki obsługujące ten modem.
    Never more 10 cali. 7-9 cala rule :)
    Nie pomagam na PW! Wybaczcie ale w realu i tak już brakuje czasu na life :( Nie wiesz na jaką przekątną tabletu się zdecydować? Chcesz poznać orientacyjne różnice ich wielkości? Kliknij: --TU-- i --TU--

Telefon
    htc sensation
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    3

Domyślnie

Z tego co wiem to tablety modecom działają pod oryginalnym softem z tymi modemami i tym netem, dlatego czekam na nowy model i podepnę sobie taki modem na usb

Telefon
    Kruger & Matz Move
    Tablet
    Samsung Note 10.1 2014 LTE
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    7
    Piwa (Otrzymane)
    19

Domyślnie

Taka idea to lekko mowiac skrzywienie, do mnie nie przemawia nawet fakt "po co przeplacac jak juz np. mam modem usb", bo tez takowy mam a nawet nie pomyslalbym by wykorzystywac go w taki sposob. Tablet to z definicji sprzet mobilny i bujac sie z dodatkowym klamocikiem na kabelku jest dla mnie nie do pomyslenia, cos takiego wlasciwe przeczy bytowi tabletu. Pare miesiecy temu, pol czy rok temu takie podejsci mozna bylo sobie mowic malo realityczne, ale teraz jest taki wysyp tabletow z wbudowaym 3g ze to naprawde masochizm rozwazac taki scenariusz!

Uprawnienia umieszczania postów