Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Android na Wave 3

Telefon
    Samsung Galaxy Note/Nokia Lumia 900 (żony ;) )
    ROM
    Android 4.0 Ice Cream Sandwich
    Tablet
    ww. Note, czasami Tracer Ovo wspólnika
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    3

Domyślnie Android na Wave 3

Jest taka możliwość, żeby wgrać Androida (obojętnie jakiego - 2.3 lub 4.0) na Samsunga Wave 3 (S8600) przez Kies albo coś innego... Wave III ma 512 MB RAM'u i 1,4 GHz procek jakby co

Telefon
    Galaxy S Plus
    ROM
    Value Pack I9001XXKQE
    Tablet
    Manta EasyTab 2 MID02
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    10

Domyślnie

"Jest taka możliwość, żeby wgrać Androida (obojętnie jakiego - 2.3 lub 4.0) na Samsunga Wave 3 (S8600) przez Kies albo coś innego..."

To w końcu obojętnie jakiego czy 2.3 lub 4.0 ? Nie, nie ma takiej możliwości.

"Wave III ma 512 MB RAM'u i 1,4 GHz procek jakby co "

A kogo to obchodzi ?

BTW. Nie trzeba było brać takiego szytu na wymarłym systemie.

Na s8500 jest polishblood po kilku latach i wielu próbach devów, a Wave II i III każdy ma w dupie, bo nikt i tak się nie pcha w ten chłam na badzie.

Awatar schreder

Telefon
    Nexus 5
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    97
    Piwa (Otrzymane)
    149

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez psiarz19 Zobacz posta
    "Jest taka możliwość, żeby wgrać Androida (obojętnie jakiego - 2.3 lub 4.0) na Samsunga Wave 3 (S8600) przez Kies albo coś innego..."

To w końcu obojętnie jakiego czy 2.3 lub 4.0 ? Nie, nie ma takiej możliwości.

"Wave III ma 512 MB RAM'u i 1,4 GHz procek jakby co "

A kogo to obchodzi ?

BTW. Nie trzeba było brać takiego szytu na wymarłym systemie.

Na s8500 jest polishblood po kilku latach i wielu próbach devów, a Wave II i III każdy ma w dupie, bo nikt i tak się nie pcha w ten chłam na badzie.
    Po pierwsze developerów to obchodzi.

Po drugie Bada to bardzo dobry system, niestety zaniedbany. Telefon hardware i wykonanie ma najwyższej jakości (jak na swój wiek).

Po trzecie Nie ładnie tak mówić o Wave chłam skoro się używa tabletu Manty, który jest jednym z największych chłamów i badziewi oraz SGS+, którego developerzy mają głęboko w dupie mimo tego, że łatwo można przeportować ICS na niego. Na badę jest bardzo trudno bo trzeba to robić prawie że na ślepo.

Po czwarte Mike Gapiński (developer polishblood) robi androida na wave I już z 1-2 miesiące i już większość rzeczy działa także po co się odzywasz jak nie wiesz?

4. Piwa Kacq, Arturr300, zuro4, Piczkolot, Kornel postawił(li) piwo(a) za posta.

Telefon
    Galaxy S Plus
    ROM
    Value Pack I9001XXKQE
    Tablet
    Manta EasyTab 2 MID02
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    10

Domyślnie

"Po pierwsze developerów to obchodzi."

A mnie jakoś nie bardzo...

"Po drugie Bada to bardzo dobry system, niestety zaniedbany."

Zaiste.

"Telefon hardware i wykonanie ma najwyższej jakości (jak na swój wiek)."

Najwyższej jakości hardware ? Ciekawe... I na jaki wiek ? Rok ?

"Po trzecie Nie ładnie tak mówić o Wave chłam skoro się używa tabletu Manty, który jest jednym z największych chłamów i badziewi oraz SGS+, którego developerzy mają głęboko w dupie mimo tego, że łatwo można przeportować ICS na niego. Na badę jest bardzo trudno bo trzeba to robić prawie że na ślepo."

Używałeś kiedyś mid02 z myszką pod usb i modemem do surfowania po sieci ? Zapewne nie, więc cichutko.
    SGS+ developerzy mają w dupie ? Tak się składa, że ja mam w dupie developerów, a nie tak jak ze swiftem, jak działa w jakimś głupim cyjanie GSM i nic innego to każdy ma podnietę.
    Po jaką cholerę coś portować na Badę, jak to dno i każdy kto ma do wyboru andek-bada weźmie androida ? Jak chce ktoś stabilność to weźmie WP zamiast bady...

"Po czwarte Mike Gapiński (developer polishblood) robi androida na wave I już z 1-2 miesiące i już większość rzeczy działa"

Serio ? A wave ma ze 3 lata i jakoś przez 3 lata g zrobili i nie tacy kozacy jak ten cały wielki Mike cośtam. Większość rzeczy ? Tzn. że telefon się włącza i się każdy zachwyca, bo custom

"po co się odzywasz jak nie wiesz?"

Wiem dużo więcej niż ci się wydaje...

6. Piwa Arturr300 postawił(li) piwo(a) za posta.
    Awatar schreder

Telefon
    Nexus 5
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    97
    Piwa (Otrzymane)
    149

Domyślnie

Właśnie widać jaki developer z ciebie. Szajsowatą mante masz i wmawiasz, że dobra. Testowałem tę mantę jak i wiele innych tabletów (jestem redaktorem pewnego portalu, na którym znajdują się te testy) i wiem, że to szajs.

8. Piwa Arturr300, Andrzej591 postawił(li) piwo(a) za posta.

Telefon
    Galaxy S Plus
    ROM
    Value Pack I9001XXKQE
    Tablet
    Manta EasyTab 2 MID02
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    10

Domyślnie

Nie jestem żadnym developerem i nie zamierzam być ani bawić się w jakieś kiczowate ROMy. Wyjmuję telefon z pudełka - ma działać i tyle.

A to, że Manta dla ciebie szajs w porównaniu w pewnie z iPadem to nic nowego...

Telefon
    Samsung Galaxy GIO/ Ace 2 i8160
    ROM
    4.0.4/2.3.7
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    8
    Piwa (Otrzymane)
    4

Domyślnie

Widzę niezły offtop.
    Teoretycznie ktoś mógłby się zabrać bazując na androidzie z S+ (podobne hardware) ale poco - jak ktoś chce androida to bierze androida a jak ktoś bierze bade to raczej chce mieć ten system..
    Raczej na tym telefonie nigdy androida nie zobaczymy.

Awatar PhoneM

Telefon
    Lumia 620
    ROM
    Windows Phone 8.1 Cyan Update
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    6
    Piwa (Otrzymane)
    3

Domyślnie

Na Wave I jest już w NANDzie, działa praktycznie wszystko z wyjątkiem jednej lub dwóch rzeczy. Polish Blood będzie prawdopodobnie na Wave II. Na Wave III by trzeba było wszystko na nowo pisać, więc wątpię żeby ktoś się podjął.

Swoją drogą Wave I to taki i9000 tylko z mniejszym ekranem. Ma lepsze wykonanie i led przy aparacie Taki tani SGS.

Co do dyskusji czy ktoś ma dupie coś to jest bez sensu, dyskusja bez końca, ciągłe przekrzykiwanie. Pozdro.

Telefon
    Huawei Ascend G 300
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    4
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Na początku chciałbym zaznaczyć że jestem początkujący na tym forum i proszę nie jechać po mnie tylko dlatego że czegoś nie wiem.
    Chciałbym się zapytać czy na telefon Wave Y Young da się wgrać system operacyjny Android oraz czy telefon poradzi sobie z takim systemem. Czy telefon będzie działać płynnie i czy aplikacje i gry będą na nim działały jak na normalnym androidzie Jeżeli jest to możliwe prosił bym o odpowiednie przekierowanie na inne podobne wątki w których mógł bym zaczerpnąć więcej informacji na ten temat.
    Dziękuje za odpowiedz.

Telefon
    Iphone 5 16GB/ Xperia M2
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    24

Domyślnie

Andrzej591 na Wave Y nie ma Androida i raczej nigdy nie będzie, telefon jest zbyt słaby aby komukolwiek chciało się poświęcać miesiące pracy w celu przeniesienia go na tą komórkę.
    Prace nad Androidem prowadzone są jedynie na jeden z topowych modeli czyli Wave I S8500, ale to całkiem inny telefon od Twojego Y, bez porównania mocniejszy i który ma szanse pociągnąć go z zadowalająca wydajnością.

14. Piwa Andrzej591 postawił(li) piwo(a) za posta.
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów