Results 1 to 3 of 3

Thread: Ustanowienie stabilnego połączenia transmisji danych na telefonie XPERIA X8

Telefon
    SONY Xperia U
    Sieć
    Orange
    Piwa (Given)
    0
    Piwa (Received)
    1

Default Ustanowienie stabilnego połączenia transmisji danych na telefonie XPERIA X8

Witam serdecznie.

Posiadam telefon Sony Ericsson XPERIA X8 E15i. Nie jestem zaawansowanym użytkownikiem i nie znam się na wielu rzeczach tego typu i mam pewien problem. Od niedawna w domu posiadam sieć Wi-Fi i chce teraz w pełni korzystać m. in. z Android Market. I po włączeniu tej aplikacji, muszę skonfigurować konto Google więc robię według instrukcji. Zakładam nowe konto, wpisuje dane i następuje sprawdzanie dostępności nazwy użytkownika, pisze, że może to trwać do 5 minut i po pewnym czasie oczekiwania wyświetla się komunikat: "Nie można ustanowić z serwerem stabilnego połączenia transmisji danych. Może to być tymczasowy problem lub telefon może nie być przystosowany do usług transmisji danych. Jeśli problem nadal występuję, skontaktuj się z działem obsługi klienta". I mam pytanie, czy mogę jakoś poprzez telefon naprawić swój problem by móc łączyć się bez problemu czy muszę kontaktować się z biurem obsługi. Mój operator to Orange.
    Proszę o pomoc. Pozdrawiam
    Last edited by weK.; 20-12-11 at 09:16.

2. Piwa kasiarum40 postawił(li) piwo(a) za posta.
    djtimon89's Avatar

Telefon
    Xperia Z2
    ROM
    4.4.2
    Sieć
    Play
    Piwa (Given)
    298
    Piwa (Received)
    966

[WARNT]qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq[/WARNT]

Telefon
    HTC Sensation
    ROM
    1.45.401.3
    Tablet
    Kasy ni ma :D
    Sieć
    Play
    Piwa (Given)
    10
    Piwa (Received)
    3

zeby miec trasimsje danych to 1. wifi 2. od operatora (usaiwnia--> siesi zwykłe i bezprezwodowe --> sici komurkowe --> trsfer danyh zaznaczony) i wtedy ci sie nawiąze ; o